Şimdi Ara

Yeni passat aldık. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
670
Cevap
8
Favori
21.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: JDMSaMSuN

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JDMSaMSuN

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

allah daha çok versinde ne iş yapıyorsunuz. milletin ağlaması yalan herhalde türkiyede, açız maaşımız az vb. söylemler kendi üstünüze alınmayın zira sizin üzerinizden genelleme yaparak konuşuyorum zira 90 bin 100 bin bir araca para vermek benim için hayal bir şey. geliriniz iyi herhalde

Gün doğmadan neler doğar kardeş bu kadar umutsuz olma

Geldi yine forumun zengini.

ne oldu senin giselle avatarına

Kendime sakladım.

Sizin aranızdaki muhabbetten 1 kilo da ben istiyorum

adettir, ilk gece araba da uyu sen

Arabayı aldığımız gün 4 saat kadar kaldım arabanın içinde babam deli olduğunu biliyordum da beni de şaşırttın dedi

O Arabayı biz alsak ilk gece battaniyeyi alıp arka koltukta uyumassam namerdim

Sığsam uyurum ama 1.85 120 kilo olunca gece bir dönsem Kırarım arabanın bir yerini

Olsun abi ben 1.80 im ama Vücutcu olduğumdan dolayı omuzlarım felan geniş zor sığarım ama yinede bi şekilde uyurdum gerekirse bağajda yatarım

arabaya gidiyorum şu an

Sen daha burdamısın battaniyeyi sırtlan doğru passatın bagajına

• Hayırlı olsun hocam d segmentinin premiumlardan sonraki en iyi aracını almışsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah kaza bela vermesin güle güle güzel günlerde binin inşallah.

zamanınız olursa daha ayrıntılı bir inceleme isteriz. aynı zamanda 0-100 hızlanma videosu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORTALDANCE

Hayırlı olsun hocam d segmentinin premiumlardan sonraki en iyi aracını almışsınız

Teşekkür ederim bende öyle düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bozak07

allah kaza bela vermesin güle güle güzel günlerde binin inşallah.

zamanınız olursa daha ayrıntılı bir inceleme isteriz. aynı zamanda 0-100 hızlanma videosu :)

Plaka nin takıldığı gün uzun yol yapacağım. Yakıt tüketimi, yalıtım hızlanma aklıma gelen herseyi yazarım

• Hayırlı olsun yandaki reno nun sisleri açık kalmış bi uyarsaydiniz. :)

• hocam hangi işle meşgul olduğunuzu merak etmedim değil hani

• quote:

Orijinalden alıntı: mahallenin_delisi

Hayırlı olsun yandaki reno nun sisleri açık kalmış bi uyarsaydiniz. :)

Teşekkür ederim yalnız onlar sis değil parklar sıkıntı yok. Benim torosun yamuk işleri olmaz Öyle

@stopcomeback veteriner hekimi adayı diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 21 Aralık 2014; 0:45:54 >
  • Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun yeni mondeoya yada şunahttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-arkas-volvo-ankara-sb-2013-volvo-s80-d2-advance-boyasiz-189488292/detay bakmadan hareket etmeseydiniz iyimiş ama ALLAH kazadan beladan korusun.Parasını haketmeyen çok kaliteli bir araç almışsınız.
  • Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Hayırlı olsun yeni mondeoya yada şunahttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-arkas-volvo-ankara-sb-2013-volvo-s80-d2-advance-boyasiz-189488292/detay bakmadan hareket etmeseydiniz iyimiş ama ALLAH kazadan beladan korusun.Parasını haketmeyen çok kaliteli bir araç almışsınız.

Daha yeni Ford c max sattık. Arabasız kalma durumu yok. Mondeo şubatta gelecek ama o bile belirsiz.

Ilandaki araç 127 bin o kadar param olsa 1.6 dizel almam. Sıfır 2.0 dizel otomatik audi alırım s80 den az yakar.

Ayrıca yine belirteyim 105 bin para var. Sıfır olacak çok takıntılıyım Bu konuda.

Bu şartlarda parasini passat kadar hakem bir tane araç yok.

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Aslında çok yanlış 2. el okadar tatlı arabalar bulunuyorki 3-5 bin km de.Tabi tamda o fiyata sıfır alınacak en iyi araba passattır.Mondeonun sıfırımı passatın sıfırımı desen bende passat derim.Çünkü mondeonun sıfır fiyatlarıda passattan ucuz olmaz fark 2. elde olur.Bunuda anladığım kadarıyla siz düşünmüyorsunuz.Yalnız son olarak kesin olarak bu arabalar 100 milyarı hak etmiyor. bin demiyorum özellikle milyar diyorum vurgulu olsun.Ederi bu arabaların 80 en donanımlısı olmalı.Tabi peugeot falanda 50 gibi olmalı.Ama bakıyorum a sınıfı arabalar 50 lerden bahsediyor piyasa ne olmuş anlamak mümkün değil.
  • quote:

Aslında çok yanlış 2. el okadar tatlı arabalar bulunuyorki 3-5 bin km de.Tabi tamda o fiyata sıfır alınacak en iyi araba passattır.Mondeonun sıfırımı passatın sıfırımı desen bende passat derim.Çünkü mondeonun sıfır fiyatlarıda passattan ucuz olmaz fark 2. elde olur.Bunuda anladığım kadarıyla siz düşünmüyorsunuz.Yalnız son olarak kesin olarak bu arabalar 100 milyarı hak etmiyor. bin demiyorum özellikle milyar diyorum vurgulu olsun.Ederi bu arabaların 80 en donanımlısı olmalı.Tabi peugeot falanda 50 gibi olmalı.Ama bakıyorum a sınıfı arabalar 50 lerden bahsediyor piyasa ne olmuş anlamak mümkün değil.

Içindeki titizliği söyle ifade edeyim haftada 2 kez garajda iç dış 3 saat araba yıkar, ayda bir detay girişirim.

Elimdeki bezler sadece 200 lira. Arabayı yormam bozuk yola girmemek için yolumu uzatırım. O araba 3-5 bin değil, 500 km de dahi olsa ben gidip almam. Kullandığım her dakika o 500 km nasıl kullanıldığını düşünürüm. Bu şekilde kafayı yemektense imkanımız var çok şükür sıfır alırız. Resimdeki Toros da sıfır alınmış babam da benim kadar olmasa da titizdir.

Yani bu derece manyağım araba benim için tutku.

Fiyatını hak etmiyor bu konuda sonuna kadar haklısınız. 45 bin lira vergi veriyoruz alırken.

Şu fiyatlar ile c maxa 5 sene bineriz dedik ufak bir kaza oldu mecbur kaldık sattık. Yine dediğim gibi her ne kadar haketmese de d sınıfında ben passat kadar mantıklı araç göremiyorum.

• Allah kazasız belasız bindirsin inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: darknes1905

Allah kazasız belasız bindirsin inşallah

Teşekkür ederim Allah razı olsun

• Vergi konusuna okey ama her suçuda devlete atmak en kolayı.Bu araçların distirübitörlerindede çok suç var.Dünyadaki en çok parayı veren ülkelerden olmamıza rağmen bize gelen araçların donanımları bırakın amerikayı avrupayı taylandda hindistandan bile daha kısıtlı.Bir passat için değil hemen tüm araçlar.Nasıl olsa millet alacak mantığı var çünkü.Heleki doğuşta bu tam sağlam oturmuş.Donanımı bıraktım yarın servislerdeki damacanaları koltukları falanda kaldırırlar.Dünya para veriyoruz hiç olmazsa tam donanımlarla getirirn şu meretleri çalmayın.
  • quote:

Vergi konusuna okey ama her suçuda devlete atmak en kolayı.Bu araçların distirübitörlerindede çok suç var.Dünyadaki en çok parayı veren ülkelerden olmamıza rağmen bize gelen araçların donanımları bırakın amerikayı avrupayı taylandda hindistandan bile daha kısıtlı.Bir passat için değil hemen tüm araçlar.Nasıl olsa millet alacak mantığı var çünkü.Heleki doğuşta bu tam sağlam oturmuş.Donanımı bıraktım yarın servislerdeki damacanaları koltukları falanda kaldırırlar.Dünya para veriyoruz hiç olmazsa tam donanımlarla getirirn şu meretleri çalmayın.

Hatanın en büyüğü devlette kimse kusura bakmasın hocam.

Devlet verdikçe distributorde verdi zammı. Üstüne kur Yükseldi fiyatlar bu hale geldi.

Donanım olarak passatlar şu anda almanyada neyse o şekilde geldi. Almanyada bizden farklı değil. Hatta sıfırı 30 bin euro olan passat kapak jantli mesela.

• Hayirli olsun, iyi günlerde kullanin. Dikkatimi çekti çok fazla eksi almis yorumlariniz passat aldiginiz icin mi?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.