Şimdi Ara

Yeni Oyunum: Basket Kralı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Basket Kralı basit ama bağımlılık yapıcı bir basketbol şut atma oyunudur. Amaç elinizdeki limitli sayıdaki topla olabildiğince yüksek skor almaktır. Herkesten iyi atışlar yapın ve basketbolun kralı olun.

----
    Oyunu 2 hafta kadar önce Google Play'de yayınladım. Oyun şu an Türkiye'de spor yeni çıkanlar kısmında 52. sırada. Oyunla ilgili görüşlerinizi, desteklerinizi bekliyorum.

Oyun Link:https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.mapacarta.basketball

Oyun diğer basket oyunlarından farklı olarak 2 adet bonus içeriyor. Topu ekranın yukarısından ve/veya yere çarptırarak atınca bonus puan kazanılıyor.

Not: Oyunun flash versiyonunu activeden üzerinden satın aldım. Oyunu biraz daha geliştirip, android'e uyarladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MapaCarta -- 6 Ekim 2015; 16:04:24 >

• oyunda lider benim burak sertel başarılı bir oyun tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: akanzicigenç

oyunda lider benim burak sertel başarılı bir oyun tebrikler

Teşekkürler beğenmene sevindim. Oyuncu sayısı az şu an. Bu sebeple liderlikte pek çekişme olmuyor. Fazla bir bütçem olmadığı için oyunun tanıtımını fazla yapamadım ama şu an günde 50 civarı indirme geliyor. Zamanla liderlik daha çekişmeli hale gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MapaCarta

quote:

Teşekkürler beğenmene sevindim. Oyuncu sayısı az şu an. Bu sebeple liderlikte pek çekişme olmuyor. Fazla bir bütçem olmadığı için oyunun tanıtımını fazla yapamadım ama şu an günde 50 civarı indirme geliyor. Zamanla liderlik daha çekişmeli hale gelebilir.

Kaç lira kazandin şuana kadar az reklam koymuşsun tikliom ama hepsine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MapaCarta

quote:

Kaç lira kazandin şuana kadar az reklam koymuşsun tikliom ama hepsine

Dediğin gibi oyunda az reklam var. İnsanlar reklamdan bunalmasın diye böyle bir şey yaptım. İleride oyun daha da yayılırsa banner falan da ekleyebilirim. Bütün oyunların geliri aynı hesapta olduğu için şu ana kadar bu oyunun ne kadar kazandırdığını net bilmiyorum ama 10-15TL civarı bir şeydir :D Pek bir gelir yok henüz yani.

• Hangi yazılım dili ile yaptın oyunu ?

• quote:

Hangi yazılım dili ile yaptın oyunu ?

As3 kullanarak Adobe Air ile geliştirdim.
  • Güzel oyun fakat daha öz bir isim seçebilirdin Çünkü senin oyunun adını yazınca senin oyun hariç çoğu populer oyunu gösteriyor bu yüzden oyunun populer olamıyor. Marketing konusunda kendini geliştirmen lazım
    (Ingilizce aratınca oluyor sadece)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 23 Ekim 2015; 15:46:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer00

Güzel oyun fakat daha öz bir isim seçebilirdin Çünkü senin oyunun adını yazınca senin oyun hariç çoğu populer oyunu gösteriyor bu yüzden oyunun populer olamıyor. Marketing konusunda kendini geliştirmen lazım
    (Ingilizce aratınca oluyor sadece)

Çok fazla basketbol oyunu olduğu için özgün bir isim bulmak baya sıkıntı. Türkçe'de aramalarda üçüncü sırada falan çıkıyorda dediğin gibi ingilizcede aşağılarda çıkıyor.

Oyunun popular olması noktasında açıkçası asıl sıkıntı oyunun orta seviye olması, benzerinin çok olması. Yoksa oyun sayfasını görüntüleyen çok var ama indirme oranları %15-%20 civarında.
  • Dostum ben c# öğreniyorum c#ile oyun yapılmazmı ve neler yapılır bu c # ile

• quote:

Orijinalden alıntı: ismilzmdğl

Dostum ben c# öğreniyorum c#ile oyun yapılmazmı ve neler yapılır bu c # ile

C# kullanan Unity var benim bildiğim. Onu kullanabilirsin, zaten şu an en yaygın oyun motoru.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.