Şimdi Ara

.:Yeni Oyun Arıyorum Gm Topiği:. Başka Topic Açmayın! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
1
Favori
31.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben mmorpg olarak bi cabal oynadm ki cok hosuma gitti biraz ilgilenilmesede, ve şimdi en ii grafige sahip bi mmorpg arıyorum sizin bildiginiz grafigi güzel mmorpg war mı?
  • sayı ve isimleri renkli yaparsan daha bi okunaklı olur
  • grafigi guzel sro war , pvp en guzel knight bnce
  • çok güzel olmuş teşekkürler
  • kesinlikle imperia online asla bırakamazssın hele hele gelişince hiç hiç bırakamazsın
  • knight online , silkroad online . warrock online , metin 2 haric tum oyunlari oynayin bu oyunlarda hile,lag,dc,bug en basta
  • dostum bana gore son zamanlara ismini tescilleyecek bi oyun var senin zevvkine uyarmı bilmem ama sitesini bi incele derimwww.playrequiem.com

bende yeni basladım su an 24 lwl shaman kasıyorum nick:PLycH VALDES serverındayım oynarsan cozebildigim kadarıyla yardım ederim

downloadı 2.6gb kota sorunun varsa bi internet cafeden falan indirmen lazım
    kaliteli oyun arayan herkese tavsiye ederim
    quote:

Orjinalden alıntı: 10ttoman

arkadaşlar 3.5 sene knight oynadım ve artık bırakmak istiyorum. uzun süre oynayabileceğim bir oyun arıyorum. mümkünse free. yardımcı olun lütfen

• 2.6 gb çok yaw...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tunisat

kesinlikle imperia online asla bırakamazssın hele hele gelişince hiç hiç bırakamazsın

pff
    imperia web bazlı oyun knight, silkroad vb. oyunlar online rpg oyunlarıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeRo_MeRT -- 27 Eylül 2008; 19:52:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Macros

2.6 gb çok yaw...

valla cok ama değiyo

baslamak isteyenlere cozebildigim kadarıyla baslangıc icin bi kac bilgi veriim

oyunda statlar otomatik olarak dagılır bu yüsden yanlış stat verme gibi bi durum söz konusu diil

karakterinizi mutlaka TURBA haritasında baslatın il dogdugunuz noktadaki npc den gorevleri alıp takip ettiginizde 10 lwl oluyosunuz

10 lwl de ilk mesleginizi seciyosunuz ve istediginiz skilleri alıyosunuz
    bütün skilleri almaya kalkmayın lwl ileryince en cok kullandıgınız skillerin lwllerini yukseltmek icin gerekli skill puanını buşamıyorsunuz cünki her lwlde size 1 skill puanı veriyo

oyunda DNA sistemi var dna bi anlamda bazı skillerin pasif skilleri kullandıgınız buff ve atak skillerine extra artış saglıyor

oyun icerisinde tezgah kurma gibi bi durum söz konusu diil cünki alışverişlerinizi AUCTIONEER denen handan yapıyorsunuz burda item alıp satabilirsiniz koydugunuz itemler burda acık arttırma yontemiyle 3 gun satışta kalıyor onun icin dikkat edilmesi gereken baslangıc fiyatını siz belirleyin yoksa son 1 saat falan kala arttırma yapan kisi en düşük fiyattan itemi alır

başalngıc icin 10 lwlde giyilebilen bi anlamda rare denilebilecek itemler var bunların genel adı REINFORCEMENT itemler bunları bir kere sadece siz giyebiliyosunuz işiniz bitince ya parcalıcaksınız yada shopa satacaksınız

bazı itemler parcalanabiliyo bu itemleri parcaladıgınızda artılama yapmak icin gerekli olan Basic Xeon dan belli bi sayıda size veriyo bu xeonlar item artılamak ve itemin özelligini degistirmek icin kullanılıyor

hızlı lwl atmak icin yerlesim merkezlerindeki AGENT lardan gorev kagıdı satın alıp bu gorevleri yaparak hızlı lwl atabilirsiniz

su an icin oyunun cozebildigim kadarı bu umarım yeni baslıyacak olan arkadaşlara yardımı olur

• Walla yeni başlayacak arkadaşları Ragnarok Online davet ederim :P kendisi çok bagımlı yapıcıdır :D yakında yeni türk serwer açılıyor bölümde topici war orayı takip ederseniz yardımcı olmaya çalışırız oynayacak arkadaşlara :)
  • mmosite sitesinden araştırabilirsinizhttp://www.runesofmagic.com/en/index.html bu oyun 3 gün sonra open beta oluyor

http://www.pristontale2.com/ bu oyun ise şu anda cbt konumunda piyasada hiç key kalmadı oyunun keyleri sürüldüğü gün bitti
  • beyler ben mount & blade adlı oyunun online tipi bi oyun istiyorum yani aynı mount & blade e benzicek ama online olcak at kılıç kalkan fln olcak böyle bir online oyun varmı
    not: elimdeki silahı kullanabilmek yönetebilmek istiyorum ko sro gibi öyle skille olmasın yani anlatabildimmi inş. vardır böyle bir oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan!ssaRy -- 8 Ekim 2008; 23:08:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: RoboRoach

Angels Online nerde
    Elf Online Nerde
    12-sky nerde
    Tales Of Pirates nerde

Tales Of Pirates guzel bi oyun mini online oyun gibi ama oyunu cozemedim :D
  • beyler ya knight ve muonline tarzında istemiyorum ama

böyle yerden eşya,silah,altın falan bulacan lvl atlıcan yada başka bişi,str agi falan vercen,yine canavarlarla savaşcan güçlendikce,dükkanlardan altınla bişiler alacan

online yada normal oyun varmı böyle bişi
  • quote:

Orjinalden alıntı: [iddaa]John Rambo

beyler ya knight ve muonline tarzında istemiyorum ama

böyle yerden eşya,silah,altın falan bulacan lvl atlıcan yada başka bişi,str agi falan vercen,yine canavarlarla savaşcan güçlendikce,dükkanlardan altınla bişiler alacan

hala cvp yok
  • anlattıkların bütün rpg lerde aynıdır o yüzden oynamadığın ne varsa dene benim gibi yani
  • guzel topıc
  • eyvallah kardeşim. ben eve online gibi grafikleri güsel ücretsiz bir oyun arıyorum. yani 3d sci-fi uzay-uzay gemisi MMORPG-FPS simulasyon oyunu. bildiğiniz bi oyun varmı?
  • quote:

quote:

beyler ya knight ve muonline tarzında istemiyorum ama

hala cvp yok

RF var Warzone51.ru serverı diye bi topic açtım oraya gir bilgiyi al.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.