Şimdi Ara

Yeni opel insignia 1.6 cdti hakkinda sorum var (yardim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
1
Favori
2.166
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Insignia >> Yeni opel insignia 1.6 cdti hakkinda sorum var (yardim)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    44 Mesaj
    merhaba arkadaslar yeni opel insignia 1.6 cdti aldim
    konfiguratorde 20 cm(8 inc) surucu bilgi ekrani yaziyor ama sitede edition elegance bolumunde 4 inc ekran yaziyor acaba bilgisi olan aydinlatabilirmi? arac ekim ayinin sonunda gelecek bekliyorum ona gore opelle konusacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Ekleme: Hayırlı olsun demeyi unutmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSaFeL -- 10 Ekim 2015; 23:06:06 >
    |
    |
    r700 dedigin standart oldu fakat konfiguratorde bilgi ekrani da 20 cm yaziyor ama ozeliklere gelince 4 inclik surucu bilgi ekrani yaziyor. 4 inclik surucu bilgi ekrani yazan yerde 17 inc jant yaziyor ama standartinda 18 inc geliyor dedi adam . sitedeki mi dogru konfiguratormj onu bilemedim ..

ayrica tesekkur ederim ustam kazasiz belasiz olur umarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Merhaba, sürücü ekranı dediği yol bilgisayarı, r700 standart geliyor fakat yüsizin yol bilgisayarı ufak, 8 " denilen hayalet gösterge oluyor, edition da yok. İlk resim multimedya ekranı r700 bu standart, ikinci resim hayalet ekran Üçüncü resim ise 4" lik size gelecek olan ekranlı gösterge paneli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.