Şimdi Ara

Yeni opel insignia 1.6 cdti hakkinda sorum var (yardim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
1
Favori
3.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar yeni opel insignia 1.6 cdti aldim
    konfiguratorde 20 cm(8 inc) surucu bilgi ekrani yaziyor ama sitede edition elegance bolumunde 4 inc ekran yaziyor acaba bilgisi olan aydinlatabilirmi? arac ekim ayinin sonunda gelecek bekliyorum ona gore opelle konusacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8 inçlik ekranın multimedya sistemi olması lazım, sanırım yeni Elegance'larda standart oldu. 4 inçlik ekran ise göstergelerin içindeki bilgi ekranı.

Ekleme: Hayırlı olsun demeyi unutmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSaFeL -- 10 Ekim 2015; 23:06:06 >
  • r700 dedigin standart oldu fakat konfiguratorde bilgi ekrani da 20 cm yaziyor ama ozeliklere gelince 4 inclik surucu bilgi ekrani yaziyor. 4 inclik surucu bilgi ekrani yazan yerde 17 inc jant yaziyor ama standartinda 18 inc geliyor dedi adam . sitedeki mi dogru konfiguratormj onu bilemedim ..

ayrica tesekkur ederim ustam kazasiz belasiz olur umarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • racınız hayırlı olsun ne kadara aldınız ?
  • Öncelikle hayırlı olsun. Manuel mi birde ne kadara aldınız ? Bilgi verirseniz sevinirim.
  • Merhaba, sürücü ekranı dediği yol bilgisayarı, r700 standart geliyor fakat yüsizin yol bilgisayarı ufak, 8 " denilen hayalet gösterge oluyor, edition da yok. İlk resim multimedya ekranı r700 bu standart, ikinci resim hayalet ekran Üçüncü resim ise 4" lik size gelecek olan ekranlı gösterge paneli
     Yeni opel insignia 1.6 cdti hakkinda sorum var (yardim) Yeni opel insignia 1.6 cdti hakkinda sorum var (yardim) Yeni opel insignia 1.6 cdti hakkinda sorum var (yardim) Yeni opel insignia 1.6 cdti hakkinda sorum var (yardim) Yeni opel insignia 1.6 cdti hakkinda sorum var (yardim)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.