Şimdi Ara

Yeni opel astra vs opel astra classic (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
2
Favori
1.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bilmediğim ve merak ettiğim için soruyorum.Opel,Astra'nın eski kasasını,yeni kasasını çıkarmış olmasına rağmen neden hala satıyor.Astra classiclerin üretimi devam ediyor mu yoksa fabrikada üretilip stoktaki Astra classicleri bitirmek için mi böyle yapıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Arkadaşlar bilmediğim ve merak ettiğim için soruyorum.Opel,Astra'nın eski kasasını,yeni kasasını çıkarmış olmasına rağmen neden hala satıyor.Astra classiclerin üretimi devam ediyor mu yoksa fabrikada üretilip stoktaki Astra classicleri bitirmek için mi böyle yapıyor?

üretimi hala devam ediyor ama yakında biter gibime geliyor benim. bu bayidekiler stoktaki araçlar değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

quote:

Arkadaşlar bilmediğim ve merak ettiğim için soruyorum.Opel,Astra'nın eski kasasını,yeni kasasını çıkarmış olmasına rağmen neden hala satıyor.Astra classiclerin üretimi devam ediyor mu yoksa fabrikada üretilip stoktaki Astra classicleri bitirmek için mi böyle yapıyor?

üretimi hala devam ediyor ama yakında biter gibime geliyor benim. bu bayidekiler stoktaki araçlar değil

Hocam peki Opel eski kasayı neden hala üretiyor?Diğer markalarda bu durum yok çünkü.Bir firma yeni kasayı çıkardığı zaman eski kasanın üretimini bitirir normalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Orijinalden alıntı: AntiFANBOY

Bu ülkede her an ve dakika dolandırılabilirsiniz. Satış anında bişey oluyor insanın basireti bağlanıyor mudur nedir bu işte usta kişiler bile dolandırılıyor forumdan tecrübeyle sabit. O yüzden sıfır her zaman garanti.

olayları öyle algılarsanız sokağa da çıkmayın başınıza tuğla düşebilir.
    Dolandırılacak bir şey yok garantisi devam eden arabanın zaten servis kaydı şusu busu dünyası çıkar.
    Paranoyak olmanın alemi yok,binlerce 2. el araç alan insan var yüzde 10u problem yaşıyor diye 0a hele ki kaç senenin kasasına dünya para bayılmak yersiz olur.

Allah namuslu insana denk getirsin forumda okuduğum kadarı ile ne dolandırıcılar var. Aynı arabayı 2 kişiye satanı bile okudum trafikten 2 ruhsat çıkartıp. Pert araçları plaka vs değiştirip satanları motoru rek görmüş araçları satanları 38.000 tlye sıfır araç almak varken 32.000 tlye ikinci el almak mantıksız bence.Sonuçta satarken de ona göre satıcan 32.000 tlye aldığını gene 32.000 tlye satmıcan bu kadar basit iş biraz matematik hesabında gizli.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

quote:

Hocam peki Opel eski kasayı neden hala üretiyor?Diğer markalarda bu durum yok çünkü.Bir firma yeni kasayı çıkardığı zaman eski kasanın üretimini bitirir normalde.

adamların geleneği bu hocam mesela g kasa astrada h kasa astra üretilirken classic adıyla satılıyordu.

neden üretmesin ki alan adam içinde satan adam içinde karlı bir iş bence h kasa astra taş gibi arabadır. esp hariç eksik bir donanımı yok eastronik şanzıman alsanız oda standart.

• para durumunuz iyiyse yeni kasa ama değilse eğer eski kasa cok daha mantıklı :)
  • Konuya ilgi gösteren arkadaşlarıma tşk ederim. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda biraz daha pazarlık konusunda girişim yapmaya çalışacağım olursa yeni astra olmaz ise classic alırım.

Ama anladığım kadarı ile classic alırsam satışta ve performans konusunda bir sıkıntı yaşamam.

Bu arada mesajlarımda yazım,anlam bozuklukları olabilir mazur görün yoğun bir dönemden geçiyorum
  • quote:

38.000 tlye sıfır araç almak varken 32.000 tlye ikinci el almak mantıksız bence.

Bir mantıksızlık yok ortada,araştırırsınız,iyice incelersiniz ve satarsınız.
    Yarın öbürgün 0km aldığınız aracı da değiştirmek isteyeceksiniz,potansiyel dolandırıcı muamelesi mi yapacağız insanlara.
    Buna gerek yok,her türlü incelemesini yaptırır çözersiniz mevzuatı.
  • teknoloji bakımından yeni astra
  • quote:

quote:

38.000 tlye sıfır araç almak varken 32.000 tlye ikinci el almak mantıksız bence.

Yarın öbürgün 0km aldığınız aracı da değiştirmek isteyeceksiniz,potansiyel dolandırıcı muamelesi mi yapacağız insanlara.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-full-plusfull-opel-astra-cosmo-117123047/detay?showViewPreferences=false
    Bunu alın,Bi-Xenon,Cid ekran ve Cdc 40 Opera var.Sırf bunların fiyatı 3-4 bin lira'dan aşşağı değil.Bir de piano black.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Sende haklısın ama arabadan hiç anlamayan tanıdık bir ustası olmayan içi ikinci el herzaman tehlikeli. Forumda birisi konu açmıştı adam aracını satarken servise götürmüşler aracı reno spring BİLGİSAYARA bağlamışlar (nasıl oluyorsa) araçta sorun çıkmış indirim felan yap demişler yani adamı yemeye kalkmışlar. O yüzden işinin bilirsen 2. elde sorun yok bilmezsen tokatı basarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

quote:

Orijinalden alıntı: crazy frog

quote:

Astra classic 1.3 dizel oneririm. 5 sene kullandim. Cok basarili bir araba

bende 2013 model 1,6 classic düşünüyorum ama önce bir araştırma yapmak istedim. bakalım neler olacak :)

Şu andaki aracınızdamı opel acaba

opel astradan daha iyi oldugunu düşünerek geçen sene c180 aldım. opelin dışında c segmentinde alacağım hiçbir aracın parasına değmeyeceğini düşünerek biraz segment buyuttum açıkçası. ama gene c segmenti bir araç alacak olsam bu opel olacaktır.

Sadece meraktan soruyorum C180 hangi segment? Yani mercedes te şu şekildemi işliyor A serisi A segmenti B serisi B segmenti ........ o zaman ben E serisinden sonra SLS, GLK vs vs artık ne varsa benim kafam karışıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: MICROBE

quote:

quote:

quote:

bende 2013 model 1,6 classic düşünüyorum ama önce bir araştırma yapmak istedim. bakalım neler olacak :)

opel astradan daha iyi oldugunu düşünerek geçen sene c180 aldım. opelin dışında c segmentinde alacağım hiçbir aracın parasına değmeyeceğini düşünerek biraz segment buyuttum açıkçası. ama gene c segmenti bir araç alacak olsam bu opel olacaktır.

Sadece meraktan soruyorum C180 hangi segment? Yani mercedes te şu şekildemi işliyor A serisi A segmenti B serisi B segmenti ........ o zaman ben E serisinden sonra SLS, GLK vs vs artık ne varsa benim kafam karışıyor?

A serisi c+, b serisi mpv, c serisi D+, e serisi E+ , s serisi F+ diye gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaygerya kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman her halükarda jettanın dizel full una 64 500 TL bayılacağıma A 180' nin dizeline 74 500 bayılırım namım yürür. Tabi önce Aveo nun taksitinin bitmesi gerekir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman her halükarda jettanın dizel full una 64 500 TL bayılacağıma A 180' nin dizeline 74 500 bayılırım namım yürür. Tabi önce Aveo nun taksitinin bitmesi gerekir

Jetta alip ilac mumessili gibi gezmektense yildizi yeter deyip a180 alinmasi daha mantikli tabiiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaygerya kullanıcısına yanıt
    ama iyi kazanıyorlar
  • Arabadan anlamayan insan da gelir foruma sorar.burası bunun için var :)
  • ben 8 yıldır H kasa astra GTC sport ( yeni üretilen H kasalara astra classic diyorlar) kullanıyorum 270 bin km de, o kadar beğeniyorum ki satmayı düşünmüyorum, yeni araba alsamda bunu satmıyacağım,,, yeni astraya gelicek olursak ben bayiye gittim aracı inceledim, oturdum sürüş pozisyonuna direksiyon ve vites konumlarına baktım benim elime ayağıma oturmadı,orta konsolde bir sürü janjanlı düğme falan,, kapı çok hafif geldi,ben tok kapı sesi severim :),arka kısım bana çok basık geldi,,, hasılı velkelam yeni astra bana hitap eden bir araba değil ben beğenmedim,zaten eski kasayla uzaktan yakından bir alakası yok,genetiğini tamamen değiştirmişler,,, bu arada G kasa astram vardı bundan önce,, onuda çok severdim hala da severim, zaten G kasa o kadar çok tuttu ki 10 seneye yakın üretimde kaldı, yani kasanın eski olması daha kötü olduğu anlamına gelmez,,,, bir baba örnek daha veriyim, efsane kasa corollaya bak, toyota yıllardır öyle tutulan bir model daha çıkaramadı, hala 20 yıllık arabaya 15-20 bin isteyenler var

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.