Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kasa olayına girmeden önce güncel kasaya 1.6 dizeli koysalar ve dizel kazığı olmadan düzgün bir fiyatlandırma yapsalar da hemen gidip alsak ne kadar güzel olur değil mi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Ya astranın yeni kasası çıkalı 1.5 sene filan olmadı mı

Turkiye'ye Subat-Mart 2010 gibi geldi diye hatirliyorum...

Avrupa'da ise ilk teslimatlar Aralik 2009'da yapilmaya baslanmis , vay be hic 4 yillik gibi durmuyor yahu bende okurken sok oldum.

Kaynagim wikipedia.
  • Madem Pug dan sonra Opelci oldum biraz fanatiklik yapiyim

Opel Astra serisine kötü bir tasarım getireceğini bugüne kadar tasarım anlamında kendine hiç laf ettirmemiş bir seriyi bozacaklarını hiç sanmıyorum. Valla yapmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

E bu kasayi almayi dusunenler nolcak simdi

2.el olarak alin
    Buarada yeni kasayida begendim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Foto gerçek degil. Ayrica bu kadar onceden siz bu araci gercekten görebileceğinizi mi sandiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Muhendis

vay arkadaş. yeni motorları bekleyelim dedik alımı iptal ettik. şu kasayı gördükten sonra motoru beklemeyi bırakıp kasayı beklemek daha mantıklı olacak sanki. agresif tasarımları çok severim. farlar gtc gibi incelmiş. sis farı gelecek mutlaka o yüzden ön tarafın farklı olacağını düşünmek mantıklı. ayrıca body kit tarzı bir şeyler olabilir üstünde baz şekli daha farklı olacaktır muhtemelen.

Hocam bu sadece tahmini resim yeni kasa çok daha farklı olabilir.

• ben begendim
  • Farlar olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: w.antilles

Sanki günel astra daha dün çıkmış bir model gibi geliyor bana. Yazıyı okurken baktım 4 yıldır yollarda. Zaman ne kadar çabuk geçiyor.

kesinlikle katılıyorum.

Ayrıca fotoğraftaki araç opelin yeni yüzünü taşıyor. Diğer modeller de yavaş yavaş bu tipe bürünecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: chromlover

opel çok bozdu çok 2 nesil önceki kasa en iyisiydi
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

buna iyi diyenin arabalardan anlamadığı aşikar
    2006 kasa honda civic kaza yapınca geçici olarak bu kasayı kullandım direksiyonu çok sert ve koltukları rahatsızdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

Orijinalden alıntı: jour

Bu araba aynı resimdeki gibi olsun,(tüm çizgileriyle) kendimi TAM BİR AY banlıyorum.

Yan hatlar şuanki kasayla aynı sayılır ön tarafta Opel Adam çizgilerinde neden olmasın ?

Benzetebilirler ama eğer böyle çıkarsa,gerekirse zararına golfümü satar alırım ve bi ay banlarim kendimi

• quote:

Orijinalden alıntı: TheStig

Opel'in müşterilerinin çoğu daha önceden Opel sahibi olanlar galiba

G kasadan sonra J kasaya geçtik bizde. Ama G kasa daha bi hisliydi sanki.

Astra 2015’te bu halde gelmez. Bu sadece tahmini bir photoshop çalışması. J kasa çıkmadan önce de böyle bir çalışma vardı. Yine de araç buna yakın olacaktır.

Bağımlılık yapıyor meret. Servisteki aksaklıkları, astra h kasada bir bardak, cüzdan koyacak yer olmadığını bile bile alıyor insan

Aynı donanımdaki alman arabalarına göre fiyatı uygun oluyor genelde. Güncel fiyatları bilmiyorum ancak tahminimce astra ile aynı sınıf ve donanımdaki alman araçlar (focus, golf gibi) astraya göre fiyatlı.

• Burak[Alper] B kullanıcısına yanıt
    direksiyon ve koltuğa göre arabanın bütününü kötülemek sizce doğru mu?
  • Yeni kasa 1.6cdti cosmonun 70-75bin seviyesinde olacagini dusunuyorum. Fiyatla ilgili tahmini olabilecek var mi baska?

• Konuyu hortlatmam gerekiyor çünkü insan 7 aydır hiç mi yeni şeyler bulup yazmaz Hayret birşey !
  • Çok güzel olmuş bence. Opel tasarım işini biliyor.
  • bu kasa 2016 da gelir anca
  •  Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 30 Nisan 2014; 9:29:46 >

• Yeni nesil astra matrix led farlarla gelecek yeni nesil motorlar ve sanzimanlarla satisa sunulacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Yeni nesil astra matrix led farlarla gelecek yeni nesil motorlar ve sanzimanlarla satisa sunulacak

8 ileri ve çift kavrama şanzımanlar yolda yani
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.