Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teslim almaya giderken şasi numarasını kontrol etmek istiyorum. Tam olarak nerde yazıyor

Parayı verneden önce mutlaka aracı kontrol edecem. Özellikle bakmam kontrol etmem gereken şeyleri söyleyebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brak13 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Foruma mutlaka yazacağım aktif olarak takipteyim

• Bu watts bağlantının kaldırılması ile ilgili yabancı forumları takip eden var mı. Bir serzeniş Vs göreniniz oldu mu? Biz mi çok takıyoruz acaba bu kadar.

• Ankara-çorum gidiş dönüş

Araçta kış lastikleri takılı ve yol boyu iki kişiydik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebati06 -- 13 Şubat 2016; 23:04:59 >
  • uote:

Orijinalden alıntı: vdeniz17

2013 dizel toyota comfort extradan benzinli astra ya geçilirmi :) senede yirmibin km yaparken.... :))

Soyle soyleyeyim ucusa gececeksiniz

Yakıtta da uçuşa geçilecek anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: sebati06

Ankara-çorum gidiş dönüş

Araçta kış lastikleri takılı ve yol boyu iki kişiydik

Oha Corsa o kadar yakmıyor be

• Feraaaat F kullanıcısına yanıt
    Hocam Ankara'da hangi bayilerden uygun bir teklif aldiniz acaba? Bir de 2016 model degil mi teslim alacaginiz arac?

• quote:

Orijinalden alıntı: tica

uote:

2013 dizel toyota comfort extradan benzinli astra ya geçilirmi :) senede yirmibin km yaparken.... :))

Soyle soyleyeyim ucusa gececeksiniz

Yakıtta da uçuşa geçilecek anlaşılan.

Yakit degerlerini geecekci olarak yazdim 150 bg araba 100 e 8.3 saniyede cikiyor eh kendi capinda biraz yakacak ama verdikleriyle yakiti makul

• Pankhet kullanıcısına yanıt
    Acikcasi ingiliz ve alman forumlarinda da bu konuda bir sikayet var. Siparis edenlerin bir kismi, araci 1.6 160lik dizel veya 1.6 200luk benzinliyle degistirdi. Tabi bize bu araclar gelmeyecegi icin insanlarin secim sansi yok. Arac geldiginde watts baglantisi olmayan bir test aracini detaylica test edip karsilastirnak gerekli.

Bunun yaninda motorun ses izolasyonunu saglayan kaput altindaki akustik iyilestirmeler de yeni 2016 modellerde olmayacakmis. Bunun da kabin icindeki sessizlige nasil etki edecegine bakmak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebati06 -- 14 Şubat 2016; 18:00:08 >
  • sebati06 kullanıcısına yanıt
    Baya şanslı kobaylariz demek.
    Bu ozelliklerden vazgeçilmesi şık değil yalnız.
    Ses izolasyonu cok onemli, dizel mi hibrit motor mu belli olmuyor kabin içinde. Simdi ses alacaksa iceri pek guzel olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Watts olmayacak diyolar kaput altındaki ses izolasyonu azalacak diyolar yakıt deposunda dalgakıran yokmuş diyolar anlaşılan opel pek rekabetçi olmak istemiyor. Sonra neden astra yerine golf, leon ,a3 vs ? Anlamak mümkün değil bu opeli. İnşallah böyle olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastNova -- 14 Şubat 2016; 19:39:05 >
  • LastNova L kullanıcısına yanıt
    Aslinda fazla rekabetci oldugu icin oluyor bu biraz da. Ses izolasyonu olmasa bile kendi hacminde en sessiz dizel hala 1.6 cdti.

Muhtemelen wattsiz yol tutusu da pekcok rakibinden ustun kalmaya devam edebilir.

Ana kesin konusmak icin araci bir gormek lazim tabi.

• sebati06 kullanıcısına yanıt
    Tabiki ilk önce canlı görüp karşılaştırmak lazım kesin karar verebilmek için. Ama İnterneti ve bu tarz forumları takip eden bizler için bu tür gelişmeleri araç almadan önce öğrenince bi durup düşündürüyor, yoksa normal birisi gidip test sürüşü yapsa farkında bile olmaz.

Neyse gelince göreceğiz ne kadar bir fark var.

• Multimedia sisteminde de takılma oluyor.
    Özellikle radyo kısmında. Home tuşu ,park sensörü ikaz verirken çalışmıyor. Park sensorunu kapatinca ana ekrana donulebiliyor. Trafikte beklerken aracin onunden yada arkasından yaya gecerse rahatsız edici bir uyarı veriyor. Kapatsaniz bile otomatik olarak açılıyor.

• epolat80 E kullanıcısına yanıt
    Park sensorunun comert calisnasindan pek cok kisi memnun degil. Bu konuyla ilgili yakin zamanda bir guncelleme gelecektir. @epolat80

• Benzinli manuel hariç rakibi kalmadı astranın. Watt’s olmamasına rağmen.

• Evet işin software kısmı gelistirilir mutlaka .Musterilerden gelen geribildirimler degerlendirilecektir . Benim aracimda oluşan far buğulaması bir daha olmadı , bu konuda da kullanan ve alacak arkadaşlara bilgi vereyim. Ayrıca almayı dusununenlerede aracın kötü olmadığını söyleyeyim. Hatta hala bazı bayilerde 2015 modeller varken ellerini çabuk tutsunlar.

• MERHABALAR BENDE BU HAFTA ASTRA K SAHİBİ OLDUM ARACIM 1.6 DİZEL OTOMATİK EXCELLENCE PAKET NEPTÜN MAVİ EK OLARAK ARAÇTA 18 İNÇ GÜZEL BİR JANT MEVCUT ARACI 92 BİNE ALDIM.

FAKAT BİR KAÇ EKSİĞİM VAR BUNLARI GİDERMEK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM :)

1) KARTER KORUMA

2) KAPUT KEÇESİ

3)BRANDA

BUNLARI DIŞARDAN NASIL HALLEDERİM ??
  • quote:

yeni kasa 2016 1,4 150 hp manuel dynamic 71.500 tl bir kaç ilden fiyat aldım ...bu arada ben çanakkaledeyim civar iller ile telefon görüşmesi yaptım... niyetim var fakat benzinli alınırmı tereddütteyim...
    ...şu an dizel aracım var...

Aldığınız illerin ya da bayilerin ismini burdan ya da özelden söylermisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Benzinli manuel hariç rakibi kalmadı astranın. Watt’s olmamasına rağmen.

Sizce çok iddalı bir yorum değil mi bu ? Neye dayanarak bu iddada bulunabiliyorsunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.