Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.264
Cevap
306
Favori
2.350.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soysalyildiz34

MERHABALAR BENDE BU HAFTA ASTRA K SAHİBİ OLDUM ARACIM 1.6 DİZEL OTOMATİK EXCELLENCE PAKET NEPTÜN MAVİ EK OLARAK ARAÇTA 18 İNÇ GÜZEL BİR JANT MEVCUT ARACI 92 BİNE ALDIM.

FAKAT BİR KAÇ EKSİĞİM VAR BUNLARI GİDERMEK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM :)

1) KARTER KORUMA

2) KAPUT KEÇESİ

3)BRANDA

BUNLARI DIŞARDAN NASIL HALLEDERİM ??

Öncelikle hayırlı olsun. Karter korumayı bayiden hediye olarak isteyebilirdiniz. Size teklif etmediler mi?
  • hayırlı olsun, ya arkadaşlar bende yeni astra alıcam bayilerde arabamı yok anlamadım, çoğu arayacaklardı dönmediler..
    1.6 dizel excelence manuel en son kaça veriyorlar acaba?
  • aliof A kullanıcısına yanıt
    2015 modeli 86 civarına verebilirler ama istediğiniz araç şuan yoktur. Ben aldığımda dahi (kasımda) manuel execellenceların çoğu satılmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi aksamlar arkadaslar astra k kasa 2016 icin 71500 teklif aldim 1.4 benzinli ve dynamic ancak tereddutlerim var bir ust paketi almaya degermi kesinlikle benzinli dusunuyorum ust paket arasinda led matrix varmis bu kasada direk sari farmi koymuslar bilginiz varmi bide enjoy paket vardi incelemede ve anteni normal telli idi kopek baligi anten hangi paketlerde bulunmakta tesekkurler simdiden

• sebati06 kullanıcısına yanıt
    2015 artık bayilerin elinde kalmamış malesef 2016 lar için bayiler sizi arıycaz dediler fakat 25 gün oldu henüz dönen olmadı
  • JıGsAw GaMe kullanıcısına yanıt
    Üst pakette led matrix,gelişmiş park pilotu ve alarm güvenlik sistemi var ek olarak.Dynamicte olan sport mode,karartılmış arka camlar,siyah tavan ve koltuklar üst donanımda yok.Shark fin anten Navi900 opsiyonu ile geliyor.

Led matrix farın gece (canlı canlı,videolardan anlaşılmıyor) nasıl çalıştığını görseniz,mutlaka isterdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: YasiN®

quote:

Orijinalden alıntı: soysalyildiz34

MERHABALAR BENDE BU HAFTA ASTRA K SAHİBİ OLDUM ARACIM 1.6 DİZEL OTOMATİK EXCELLENCE PAKET NEPTÜN MAVİ EK OLARAK ARAÇTA 18 İNÇ GÜZEL BİR JANT MEVCUT ARACI 92 BİNE ALDIM.

FAKAT BİR KAÇ EKSİĞİM VAR BUNLARI GİDERMEK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM :)

1) KARTER KORUMA

2) KAPUT KEÇESİ

3)BRANDA

BUNLARI DIŞARDAN NASIL HALLEDERİM ??

Öncelikle hayırlı olsun. Karter korumayı bayiden hediye olarak isteyebilirdiniz. Size teklif etmediler mi?

HAYIR TEKLİF ETMEDİLER ACABA SERVİSTE KAÇ PARAYA HALLEDERİM

• quote:

Orijinalden alıntı: ercub

Aracınız hayırlı olsun. 2016 model sanırım aracınız. Jantlarınız katalogdaki 18 inç olanlardan mı? Birde wats bağlantı sizin aracınızda mevcut mu? Karter korumayı serviste halledebilirsiniz. Diğerleri için internet üzerinden sipariş verebilirsiniz?

evet katalogdaki 18inç olanından. wats bağlantısı nedir? nasıl öğrenirim ?
  • soysalyildiz34 S kullanıcısına yanıt
    Aracin arka tarafinin alt yuzeyinin fotoğrafıni cekip ekleyin foruma, uzman arkadaslar degerlendirsin. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • huso2000 H kullanıcısına yanıt
    sorma kardeş bende isyanlardayım hevesimizi alamadan zorla satıracaklar bana:)
  • 18 inch jant ile kullanıyorum j kasayı,zaten sert araba,her çukurda,kasiste cinnet geçiriyorum :-) Baloncuklu lastikler de cabası :-) Üzülmeyin o kadar :-)
  • JıGsAw GaMe kullanıcısına yanıt
    köpek balığı anteni bayiye gidip taktırabilirsiniz 300-400tl takıyolar bide navigasyon paketi var alırsanız kendiliğinden takılıyor 3000tl:) dynamic donanım olarak fazlasını bile sunuyor. bir matrix olmasada farlarıda gayet iyi.ben fara o kadar para verme taraftarı değilim ihtiyacım olarak görmüyorum:)bide dnamicte fullunde olmayan sport modu var anlatılmaz yaşanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loyalty -- 16 Şubat 2016; 8:31:39 >
  • Lastik basıncını gösteren ekranı takip ediyor musunuz?Bendeki değerler sürekli değişiyor ve lastiklerin basınçları arasında farklar var. Geçen pazar iki lastik arasında 8 birim fark vardı(kpa cinsinden)bu normal mi sizce?
  • epolat80 E kullanıcısına yanıt
    Hareket halindeyken değişkenlik gösteriyorsa normal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hareket halinde dört lastikte farklı oluyor.Park halindeyken ilk çalıştırdığım esnada da kontrol edeyim.Lastik basınç değeri için 34 psi demiştiti teknisyen doğru bir değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: epolat80

Evet hareket halinde dört lastikte farklı oluyor.Park halindeyken ilk çalıştırdığım esnada da kontrol edeyim.Lastik basınç değeri için 34 psi demiştiti teknisyen doğru bir değer mi?

Konforlu olsun isterseniz 30psi yeterli,34psi araç yüklü olmadıkça gereksiz.

• huso2000 H kullanıcısına yanıt
    en iyisi ortası olsun 32 psi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loyalty -- 16 Şubat 2016; 14:41:35 >
  • Loyalty L kullanıcısına yanıt
    Bende de şuan 32psi.Hava sıcaklığı yükselince 28-30psi arası ayarlamayı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carplay bağlantısında sorun yaşıyorum. Araca iphone 4 bağladıgımda sarj ediyor fakat 5 bağladıgımda ne sark oluyor ne de carplaye bağlanıyor. Akü başlarını söktük, fabrika ayarlarını yükledik, farklı usb portuyla denedik, farklı iphone ile denedik, bilgisayara bağladık ama sonuç yok.

Fikri olan var mıdır?

• sebati06 kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan car play aktif edildi demi? Senin gibi birisine bu basit soru sorulmaz ama gozden kacmis olabilir mi? Siri de aktif olsun.

Bir baska iphone ile daha dene. Olmadi baska bir iphone ile de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 16 Şubat 2016; 15:52:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.