Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 12 Şubat 2021; 1:11:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 1.4 ler için eibahc prokıt yay kullanan var mı aranızda aracların malum vırajlarda bıraz arkası hafıfte olsa gelmeye meyıllı takma düşüncem var öneriye ve fikilere açığım

• Herkese merhabalar, Malum bizim araçların içerisinde gözlük için özel bir yer yok. GM in şöför tarafındaki tutamağı söküp yerine gözlük kabı takılabileceğimiz bi çözümü var. Ne dersiniz alınır mı bu aksesuar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: snurce

Herkese merhabalar, Malum bizim araçların içerisinde gözlük için özel bir yer yok. GM in şöför tarafındaki tutamağı söküp yerine gözlük kabı takılabileceğimiz bi çözümü var. Ne dersiniz alınır mı bu aksesuar ?

Ben güneş gözlüğünü sol kapı iç cebine koyuyorum ancak yukarıya böyle bir şey yaptırmayı düşünüyorsanız o da olabilir. Daha önce aliexpress'ten benzeri ürünlere bakarken tavan döşemesinin o kısmının sökülüp vidalamanın alttan yapılması gerektiği yazıyordu, orijinal ürün için durum nasıl yetkili servisten öğrenip yaptırabilirsiniz.

• Hacivat116 H kullanıcısına yanıt
    Bende var çok güzel viraj alirken arka plakamı okuyabiliyorum
  • sarppy kullanıcısına yanıt

Bi arkadaşım eski aracında kullanmış, Opel Mokka. Opelde her model için var ve montajı da çok kolay diye tavsiye etti. Gönül ister tavan aydınlatmanın orda olsun ama buda iş görür gibi.

Bendeki tavan siyah ama bu açık renk gibi görünüyor. Kötü dururmu diye emin olamadım.

• snurce kullanıcısına yanıt
    350 TL imiş.
  • Dostlar merhaba aracımın ön camına taş sıçramıştı ufak bi çatlak oldu ilerlemesin diye çizdirdik ama daha beter oldu. Şimdi camı değiştircem serviste ama camda sensörler var ama onlarda bi problem yok aktif çalışıyorlar serviste cam değişirse 3000 sensörler ile beraber 5000 gibi bir bilgi verdiler. Acaba servis geçirmesine maruz kalır mıyız bu işi dışarda mı yaptırmak gerek ?
  • Sirbeyin kullanıcısına yanıt
    Kaskonuz yok mudur? Benim serviste değişti herhangi bir problem olmadı. Yaklaşık 2 sene önce 2bin civarı bir rakam tutmuştu. Çok artmış
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yaptırmadık bu sene kaskoyu sensörlerle ilgili bir işlem yaptılar mı sizin arabaya
    Sadece cam değişim oldu. Eğer su anda opel eye düzgün çalışıyor hata vermiyorsa sensörle isleri olmaması lazım. Değişik servisten de fiyat alın.
  • Allah korusun kaza yaptınız karşı taraftaki araç lüks bir araç örnek Range. Range’de diyelim 200binlik hasar var sigortanız 2021 itibariyle 43bini karşılıyor, geri kalan 157bini siz cebinizden karşılamak zorundasınız. Karşılamam dersen icralık olursun. Bunu biliyormuydunuz. Bunu önlemek için araç sigortanızın limitsiz poliçe olması lazım. Bunun ismide İMM... Bunu sigortacıma söyledim, poliçem limitsiz değilmiş. Çoğu kişide bunun farkında değil. Hemen İMM yaptırıp ek poliçe hazırlatıp limitsize geçtim. Şimdi kaşıdaki araba isterse ferrari olsun. Karşı tarafın tüm masrafını sigortam karşılayacak. Olmaz deme, ne olur ne olmaz. Ben eşşeğimi sağlam kazığa bağlayayımda. Poliçemde maddi hasar limitsiz, manevi hasar 2 milyon 500 bin ( 2,5 Trilyon) yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 19 Şubat 2021; 0:7:15 >
  • guida kullanıcısına yanıt
    Fiyatı fazladır tabi limitsizin
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Öyle yapıcam teşekkür ederim
    Ne kadar pahalı olabilirki, düşünsene verdiğim örnek ceryan ettiğini. Sigorta firmalarının fiyatları ve senin hasarsızlık oranına göre değişir elbet 9 aylığa 230 TL farketti bende. Fakat benim 4,5 yıllık hasarsızlığım var, %65 benim poliçe. 500 olsa yine verirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 19 Şubat 2021; 8:20:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirbeyin

Fiyatı fazladır tabi limitsizin

benim 1235 tl imm sınırsız

• sertay_a kullanıcısına yanıt
    Ek poliçe mi yoksa örnek 500 dü 1.235 mi çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: guida

Ek poliçe mi yoksa örnek 500 dü 1.235 mi çıktı

yok en baştan öyle yaptırdım, son 4 senedir imm sınırsız yaptırıyorum, tek yapan da aksigorta. farkta 75 tl kadar bir şey. yani teminat 150.000 1165 tl sınırsız 1235 tl.

• sertay_a kullanıcısına yanıt
    Siz bilinçlisiniz. Çevremdeki araç sahibi arkadaşlarım yakınlarıma söyledim, o nedirki diyorlar. Bir tanesinde bile limitsiz poliçe çıkmadı. Örnekle açıklama yapınca tamamı limitsiz poliçeye geçirdiler sigortalarını.

Benim Anadolu Sigorta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guida

Siz bilinçlisiniz. Çevremdeki araç sahibi arkadaşlarım yakınlarıma söyledim, o nedirki diyorlar. Bir tanesinde bile limitsiz poliçe çıkmadı. Örnekle açıklama yapınca tamamı limitsiz poliçeye geçirdiler sigortalarını.

Benim Anadolu Sigorta.

araç fiyatları çok arttı, örneğin astra da bile tek led far 10.000 civarı o yüzden imm sınırsız yaptırıyorum ne olur ne olmaz. bana nedense tek aksigorta sınırsız imm verdi hep diğerleri vermiyordu.

• 
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.