Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17711772177317741775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim yanıtınız için. Bana şuan bir HB arabaya göre bagajım gayet yeterli geliyor 380Lt yerleşimide iyi derinlik ve yükseklik açısından Yeni modellerde yükseklik kısmı biraz alçalmış geldi bana.
  • arkadaşlar merhaba bir sorunum var benimde geçen gün yıkamacıda tazikli su tutarken arka cam sileceği yırtıldı uca doğru 5cm lik kısım koptu yerinden. İnternetten araştırdım 60 liradan aşağı yok kolla beraber satılıyor sadece lastik veya süpürgesini temin edebileceğim bir yer var mı internetten veya mersinden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

ilginç araç kaç model sizin?
    bunu yapacak diye yeni Ford Focus tanıtım videosunda duydum geçen gün. Astranın böyle bir özelliğini sizden duydum. Çok iyi birşey.

Araçtan genel olarak memnun musunuz? biraz sert bir araç deniyor. Sizinki hangi donanım?
    imzama eklemiştim ama yazayım yinede,

2016 Excellence 1.6 Turbo D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ROBINHOOD kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Kusura bakmayın dikkat etmemişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoBus

1.4T motorlarda piston kirma problemi var hocam. Servis guncelleme yapip yagi degistiginde cozuldugunu soyluyor ancak bu islemlerden sonra bile pistonları kirilan motorlar var.
    2015 Kasım ayında bu aracı ilk alanlardan bir tanesiyim. 1.4 benzinli dynamicti aracım. 17.000 km de iken 2017 Haziran ayı gibi bu piston muhabbeti başıma gelince aracı garantiden yaptırıp satmıştım.

Uzun zaman sonra acaba durum nedir diye bakayım dedim, sayfanın en üstünde sizin mesajınızı gördüm.

Ben 71.750 ye almıştım 0 km. Şu an baktım 172.000 boş hali. Benim araçta gpp, sunroof, kış paketi vardı.

Şu piston muhabbeti olmasa eski fiyatlarıyla binilecek en güzel araba. Ama şu anki fiyatları gerçekten çok uçmuş görünüyor. Tabii burada üreticinin, satıcının yapabileceği pek bir şey yok.

Herkese kazasız belasız sürüşler.

• Merhaba. 2016 - 2017 dizel otomatik excellence donanım astra K alma arefesindeyim.

Yalnız ilanlarda birşey dikkatimi çekti. Bazı araçların panelde ki küçük ekranı şöyle renksizken;

bazılarının ki böyle renkli;

Renkli olan ekran 2016 modele renksiz olan ekran 2017 modele ait. Yeni modelde rekliyi kaldırıp renksiz ekran koymuş olamazlar. Bunun sebebini öğrenebilir miyim? Güncelleme felan mı yapılmış bu araca? Yapılmışsa tüm araçlara yapılabiliyor mu?

• gsemre kullanıcısına yanıt
    Renkli ve büyük ekran navigasyonlu modellerde var yani Navi 900 - Navigasyon opsiyonu olan araçların hız göstergesinin ordaki ekranda büyük ve renkli oluyor benim bildiğim. Ayrıca yıllara göre donanım farklılığı var donanımları azalttılar.
    Aracınızı NAVI900 opsiyonu ile alırsanız, multimedya ekranı 8 inch olur, direksiyon ve gösterge üst sınıf olur, shark anten olur ve hoparlörler daha yüksek çıkışlı olur.
  • ARKADAŞLAR SATILIK ORJINAL LASTİK BASINÇ SENSÖRLERİ ---
    Takm fiyatı 670 dir. son fiyattır. aldığım fiyatın çok altında veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 29 Ekim 2018; 22:34:24 >
  • Teşekkürler bilgilendirme için. Peki bu navi900 sonradan monte edilebiliyor mu? Yani 2017 model excellence gösterge paneli ile birlikte değişim yapılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsemre

Teşekkürler bilgilendirme için. Peki bu navi900 sonradan monte edilebiliyor mu? Yani 2017 model excellence gösterge paneli ile birlikte değişim yapılabiliyor mu?
    Yapılamaz büyük ihtimal.
    Yapılmasına yapılır ancak bunun bedeli arabayı satıp yenisini almak ile benzer sonuçlara neden olabilir. Ben 2011 yılında corsa d aracıma yol bilgisayarı eklemek adına tako değiştirmiştim 1000 lira civarına mal olmuştu. Sizin istediğiniz operasyon tahminen 10 bin lira üstüne mal olur

• Bu piston kırma olayı olmadan önce araçta ne gibi belirtiler görülüyor? Piston kıran her araçta aynı sorunlar mı oluyor? Bu olay olduğunda araçta ne oluyor? Yolda mı bırakıyor?

• Yıllık bakım (30000 dizel otomatik) için istanbul ve civarı fiyat alan oldu mu son zamanlarda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet yapılır ama bu ciddi anlamda maliyetli bir dönüşüm.

Değişecek malzemeler,

Medya player ekranı

Hmi modülü

Hız göstergesi

Direksiyon

Anten

Anten amp.

Komple kablo tesisatı

Sps......

Bunların sadece malzeme bedeli yaklaşık 20.000₺ yi geçer.

Elinizdekini satıp navi900 lü almak daha az maliyetli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ROBINHOOD

Evet yapılır ama bu ciddi anlamda maliyetli bir dönüşüm.

Değişecek malzemeler,

Medya player ekranı

Hmi modülü

Hız göstergesi

Direksiyon

Anten

Anten amp.

Komple kablo tesisatı

Sps......

Bunların sadece malzeme bedeli yaklaşık 20.000₺ yi geçer.

Elinizdekini satıp navi900 lü almak daha az maliyetli olacaktır.
    Teşekkürler hocam. henüz elimde birşey yok, almayı düşünüyorum. Satışta da pek fazla navi900 lü model yok. Yani düşük km de yok, 30.000 altı bakıyorum. navi900 süz olsun napalım. Zaten torpidoyu da küçültüyormuş (kedi uzanamadığı ciğere )

• onu dert etme cd çaşarı bagaja taşırsın

navi 900 e bence çok gerek yok. car play yada android oto işini gayet iyi yapıyor bence.
  • besiktasulan B kullanıcısına yanıt
    hocam 0-3 yaş ve 3 yaş üzeri için servis kampanyası varmış şu an, fiyatlar fix olmalı. benim de servis zamanı geldi de ordan biliyorum. opel sitesinde bilgi var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

halojenlerde çizgi bu şekilde. şirkette çok led ve orjinal xenon var onlarin çizgisi şu şekilde ___/``````

halojeni buna uydurmaya çalışıyorlar bu sefer şaşı oluyor amacının dışına çıkıyor
    Aykut yeni model araçlarda bu çizgi yok dostum. Bu resim benim araca ait. Farlar Led. Duvar sarı olduğu içi ışık yanıltmasın. Beyaz ışık normalde.. Dikkat ediyorum çok az eski model araçlarda gördüm. Çok sinir bozucu bir çizgi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 24 Ekim 2018; 20:20:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 17711772177317741775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.