Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapılıyor hocam nasıl yapılmıyor. yanıltıcı cevaplar vermeyelim. cevabı grubumuz içerisinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 28 Mayıs 2018; 2:52:19 >
  • ROBINHOOD kullanıcısına yanıt
    oo robin bey merhabalar deniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

oo robin bey merhabalar deniz
    bak bak bak kimlerde buradaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROBINHOOD

yapılıyor hocam nasıl yapılmıyor. yanıltıcı cevaplar vermeyelim. cevabı grubumuz içerisinde.
    Standart özelliklerle yapılmıyor sonuçta. Siz sanırım sonradan bir şey yaparak çözüyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba arkadaşlar. Astra 2016 otomatik dizel aracım biraz önce emisyon kontrol sistemi arızası verdi. Işık sürekli yanmakta. Aracı kapadım açtım aynı. Kitapçıktan da baktım. Süreli yanıyor kitapçıkta da emisyon sınırı aşılıyo olabilir gibi bişey yazmışlar. Anlamadım bilen var mı

Sosyal medya kullanmıyorum. Kaldı ki bu forumun amacı da sorunlarımıza cevap bulabilmek değil mi aynı zamanda.

• Merhabalar 1.6 CDTİ Otomatik Astra K sahibiyim.
    Benim merak ettiğim konu kırmızı ışık veya belli bir süreden fazla duraklamalarda Aracı Boşa almak gerekirmi acaba.
    Yoksa D konumunda beklemeye devam etmekmi mantıklı acaba araç çalışır durumdayken.
  • Harbour H kullanıcısına yanıt
    Tamamen kullanicinin tercihidir.ben bazen bosa aliyorum bazen d konumda kaliyorum hangisi dogru diye soruyorsaniz sizin tercihinizdir.

• Harbour H kullanıcısına yanıt
    Ben de uzun süreli duraksamalarda boşa almayı tercih ediyorum. Sonuçta motor bir güç üretiyor araç hareket etmek isterken yerinde duruyor. Fıat punto araç vardı servisin önerisi boşa almak şeklindeydi ondan beridir genelde boşa alıyorum.

• samsung note 4 cihazım var;astra k aracıma bluetoothu otomatik bağlayamıyorum.Eski aracım golfte aracın içine girip çalıştırdığımda kendisi bağlanırdı,bu araçta telefon üzerinden manuel basarak bağlamam gerekiyor;bu konuda yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar?
  • batu_han2010 B kullanıcısına yanıt
    800 Yok artık. Koklamış resmen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • myuncu kullanıcısına yanıt
    Benzer bir sorunu ben de yaşıyordum. Telefon iphone kullanıyorum.örneğin telefonun bluetooth u kapalı olarak aracı çalıştırdığımda daha sonradan telefonunun bluetooth nu açamama rağmen otomatik bağlanmıyordu araç üzerinden elle bağlantı sağlıyordum. Çözüm olarak araca binmeden telefonun bluetooth unu açıyorum aracı çalıştırdığımda otomatik bağlanıyor. Belki bu şekilde sizin sorununuz da çözülebilir.
  • guida kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşılmasın belirtmeyi unutmuşum. Şehirlerarası yolda genelde hız sabitleyici ile 800 km yaptım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr. Kymkm M kullanıcısına yanıt
    muhtemelen dizel partikül filtresinin tıkanmasından dolayı bu arızayı vermekte.motor gücünde de azalma olabilir. Filtre temizleme yapılabiliyor mu emin değilim.Aracı servise göstermeniz gerekecektir.
  • Yasakpınar kullanıcısına yanıt
    evet modül hazırladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kymkm

Merhaba arkadaşlar. Astra 2016 otomatik dizel aracım biraz önce emisyon kontrol sistemi arızası verdi. Işık sürekli yanmakta. Aracı kapadım açtım aynı. Kitapçıktan da baktım. Süreli yanıyor kitapçıkta da emisyon sınırı aşılıyo olabilir gibi bişey yazmışlar. Anlamadım bilen var mı

Sosyal medya kullanmıyorum. Kaldı ki bu forumun amacı da sorunlarımıza cevap bulabilmek değil mi aynı zamanda.
    zorunlu bir çağrıdan bahsetmedim kaymakam bey,
    benimki davet, ister icab edersiniz ister reddedersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astrak2015dieselauto

Direksiyon soyulma problemi icin boyayan yada kaplatan oldumu hic ? benden baska herkesin direksiyonu saglam anlasilan ;)
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

size en ufak bir çiziği dahi bulunmayan ısıtma özelliğide olan üst segment direksiyonu verelim düşünürseniz.

• Arkadaşlar Astra 1.4T otomatik alma aşamasındayım fakat Dynamic mi? Execelence mi? konusunda karasızlık yaşıyorum. Sport modu olması performans açısından önemli diye düşünüyorum fakat led matrix far olmaması katlanır ayna olmaması da beni düşündürüyor Dynamic konusunda. Acaba hangi paketi almak mantıklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theKing_90_03

Arkadaşlar Astra 1.4T otomatik alma aşamasındayım fakat Dynamic mi? Execelence mi? konusunda karasızlık yaşıyorum. Sport modu olması performans açısından önemli diye düşünüyorum fakat led matrix far olmaması katlanır ayna olmaması da beni düşündürüyor Dynamic konusunda. Acaba hangi paketi almak mantıklı?
    Led matrixleri 1 kere denerseniz kararınızı verirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Det_Nye_Riket

Benzer bir sorunu ben de yaşıyordum. Telefon iphone kullanıyorum.örneğin telefonun bluetooth u kapalı olarak aracı çalıştırdığımda daha sonradan telefonunun bluetooth nu açamama rağmen otomatik bağlanmıyordu araç üzerinden elle bağlantı sağlıyordum. Çözüm olarak araca binmeden telefonun bluetooth unu açıyorum aracı çalıştırdığımda otomatik bağlanıyor. Belki bu şekilde sizin sorununuz da çözülebilir.
    Cevap için teşekkürler hocam.Yabancı forumlardan da teyit ettim;opel güvenlik amaçlı;arac çalışmadan otomatik bağlansın diye böyle ayarlamış orada yazılanlara göre de...araç çalıştıktan sonra bluetoothu açmaya çalışmakla uğraşılmasın dikkat dağılmasın mantığıyla...
    opel parçaları var anlaşılan sizde doğrumudur?
  • 
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.