Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16291630163116321633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AsA25

teşekkür ederim hocam. valla farı inceledim gördüm evet güzel ama far içn bütçe şimdilik y apamam sonra olursa taktırırız. fiyatlar gerçekten çok fazla 100 bint l altında araç yok denecek kadar az ve boş dediğiniz gibi enjoy desgn dynamic ve exc. diye devam ediyor. sizin dediğiniz gibi koltuklar iç kaplama vs dynamic seçimimde etkili oldu. elite diye bir model görmedim bilmiyorum.

"Mevcut intellilink r 4.0'lara geri görüş kamerası takılıyor. Ekranın değişmesi gibi bir durum söz konusu değil." demişsiniz bunu kendim alıp taktırabiliyormuyum dışarıda örnek vermeniz mümkünmü yada ne tutar

Kamera işini servis dışında taktırmanız zor. Yazılım geliyor yurtdışından. Fiyat olarak 800 e yapan servis te var 500-600 tl arası yapanda. Bazıları maalesef yapmıyor.

Orjinal kamera takılıyor ekran değişmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 22 Eylül 2017; 10:4:56 >

• Eren yine bi komedi çekip youtubeye atmış bugün. Civicle astrayı kapıştırdı ve astra yendi. Adam da çıkmış diyor ki güç istiyorsanız civic konfor istiyorsanız astra alın. Ağam bizimle eğleniiiii 😁😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _chimera_ kullanıcısına yanıt
    arkasına bakarken bu kadar yorulduğum başka bir araba olmamıştır. gereksiz birsürü detay.. kullanıcılarda extra aksesuar takıyorlar birde öf
  • Arkadaşlar malum kazadan sonra elektronik sistemleri deniyorum ancak eski hallerini çok hatırlamadığım şeyler var deneyipte bilgilendiren olursa sevinirim ona göre servise gittiğimde baktıracağım.
    1-Kör nokta uyarı sisteminde vites D deyden durur haldeyken yanımızdan araç geçtiğinde ışık yanıyomuydu.

2-Şerit takip tuşuna bastığımda ne bilgi ekranında nede göstergede tepki yok. Yolda şeridin olmaması halinde tuşa basarsak bu durum yaşanıyomuydu. Defalarca tuşa bastım sadece 1 kez şeritli yolda göstergede ışık yandı ama bilgi ekranında şerit takip aktif diye uyarı falan çıkmadı. Çok kullanmadığım için anımsayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi principino -- 22 Eylül 2017; 18:48:23 >
  • _chimera_ kullanıcısına yanıt
    Tam komedi ya . Çelişki içinde çelişki dolu.
  • Arkadaşlar bugün 1.4 150 bg otomatik aracım seyir halindeyken kırmızı ışıkta durup yeşil yandıktan sonra araba hareket etmedi. Araçta bütün elektronik aksamlar çalışır vaziyette motor çalışır vaziyette ancak gaz yemedi. stop ettirip 5 dk bekledikten sonra tekrar çalıştırdıktan sonra normale döndü.Trafiğin en yoğun saatlerinde malesef birde tek şeritli yolda kalınca barizde kornalara küfürlere maruz kalınca çok da hoş olmadı.Böyle birşey yaşayan veya bu nedenle servise giden oldumu.
  • alchamy A kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun kötü bir durum. benimkide geçen elektronik olarak hafiften sapıttı sonra kendiliğinden düzeldi şöyle oldu bindim çalıştırdım hoparlörlerden çok yüksek bir ses müzik değil uğultu sağır edercesine ne yaparam susmuyor motoru kapatınca susuyor çalıştıronca başlıyor sinir etti beni. stop ettim 5 dk sonra normale döndü. bir kerede kendiliğinden hırsız alarmı çaldı arabanın yanındayım kilitli ve alarım öttü susmuyor çalıştırıp stop ettim defalarca. susmuyor mahalle kalktı ayağa sinirlerim bozulduyarım saat öyle çaldı normale döndü. anlamadım noluyo böyle arada bi maraz vuruyo arabayı :)

• Görmeyenler için tekrardan :

Bir arkadaşımızın başına gelmişti aynısı. Hatırlıyorum ama sonuç ne olmuştu bilmiyorum. Sanki yazılım güncelletirmişti. Görürse yazar.
  • arkadaşlar excellence göstergedeki sürücü bilgi ekranı siyah beyaz mı yoksa renkli mi ? bulunduğum şehirde Excellence paket buldum 105 e bırakıyorlar full ama navi yok sunroof yok . test sürüşüne çıktığım araç fulldü ondaki renkli ekrandı naviliydi ama büyük ekranlı değildi
    geçmiş olsun hocam arabaya binmeye korktum valla umarım bir daha olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

arkadaşlar excellence göstergedeki sürücü bilgi ekranı siyah beyaz mı yoksa renkli mi ? bulunduğum şehirde Excellence paket buldum 105 e bırakıyorlar full ama navi yok sunroof yok . test sürüşüne çıktığım araç fulldü ondaki renkli ekrandı naviliydi ama büyük ekranlı değildi

Excellence ekranıda siyah beyaz. Navigasyon opsiyonu alırsanız direksiyon tuşları farklı olur ve orta ekran renkli gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: principino

Arkadaşlar malum kazadan sonra elektronik sistemleri deniyorum ancak eski hallerini çok hatırlamadığım şeyler var deneyipte bilgilendiren olursa sevinirim ona göre servise gittiğimde baktıracağım.
    1-Kör nokta uyarı sisteminde vites D deyden durur haldeyken yanımızdan araç geçtiğinde ışık yanıyomuydu.

2-Şerit takip tuşuna bastığımda ne bilgi ekranında nede göstergede tepki yok. Yolda şeridin olmaması halinde tuşa basarsak bu durum yaşanıyomuydu. Defalarca tuşa bastım sadece 1 kez şeritli yolda göstergede ışık yandı ama bilgi ekranında şerit takip aktif diye uyarı falan çıkmadı. Çok kullanmadığım için anımsayamıyorum.

Cevap

1 - Dururken ışık yamıyordu sanırım, ilerlerken de sen geçince yanmıyor mesela dikkatini çekmiştir.,

2 - Şerit takip evet basınca ekranda yazı çıkmıyor, şeritli yolda açınca direk devreye giriyor oradan anlıyorsun, birde tekrar açmadığın sürece açılmıyor.

• Teşekkür ederim arkadaşlar valla bende her durduğumda tedirgin okuyorum umarım bir daha olmaz. Arabayı çok seviyorum ama 2600 km arabada bunun yaşnaması can sıkıcı.

• ucuß3 kullanıcısına yanıt
    İyi günler araç sıfır mı bende almayı düşünüyorum Opel astra exellence paket 105bin tl yeterince uygun bir fiyat şayet ki sıfır ise hangi bayiiden aldınız bu fiyatı şimdiden teşekkürler

• sertay_a kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

Kör nokta dediğin gibi biz araç geçerken yanmıyor. Benim bahsettiğim durumda da yanmıyorsa sıkıntı yok.

Şerit takip ise 60 km hız altında ve şerit olmayan yolda devreye girmiyormuş. Sıkıntı ordan kaynaklandı herhalde. Tuşa bastığımızda bilgi ekranında da uyarı verse iyi olurmuş.

• Arkadaşlar içimde kalmasın diye dexos 1 gen 2 yağı bu hafta getiriyorum bakımdan da yeni çıkmıştım lukoil kullandı servis gayette iyiydi ama degistircem kaç lt tam olarak harcıyor bilgisi olan varmi

• herkese selamlar. 2015 astra k 1.6cdti otomatik sahibiyim forumda daha önce kablo ile bağladığımda telefonumu görmediği için sistem sizlerden yardım istemiştim. Bütün tavsiyelerinize rağmen çözemedim sonuç olarak serviste garantiden tüm sistemi değiştirdiler. Şu anda çok şükür o konuda bir problem kalmadı. bilen arkadaşlara 2 sorum olacak
    1. android auto kullanım sırasında sık sık kapanıyor tekrardan kabloyu cıkarıp takmamla geri geliyor ama bir müddet sonra tekrar kapanıyor. telefon samsung s7 android auto en güncel sürüm kablo orjinal acaba android autonun en güncel sürümünü kullanmaktansa daha stabil çalışan bir sürümü varmı ? yada telefonda bir ayar mı yapmak gerekiyor ? çok sinir bir durum bazen hiç bilmediğim bir yerdeyken kapanıyor tekrar bağlayana kadar yolları kaçıyorum zor durumda kalıyorum.
    2. Vites d modunda iken araç ışıklarda yada trafikte durduğunda bazen hafif bir gürültü geliyor şanzımandan o yüzden dururken N ye alıyorum geçiyor. sizlerinde başına gelen varmı merak ediyorum ? kronik bir durum değilse servise gideyim garanti bitimine 2 ay kaldı :(
    Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• esolmaz81 E kullanıcısına yanıt
    Telefonumuz aynı. Bende de son sürüm var. Ama öyle bir sorun yok. Orjinal olmayan ama kaliteli kablo kullanıyorum.
  • Hacivat116 H kullanıcısına yanıt
    4 litre alıyor Bidon un yaninda litre çizgileri gözüküyor 1 litre sana kalacak. 4 litre eklediğinizde yag çubuğu max cizgisinde oluyor ertesi gün sabah ilk calistirmadan önce tecrübe ettim.

• 
Sayfa: önceki 16291630163116321633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.