Şimdi Ara

Yeni Octavia, Sahibinden.Com'a düşmüş. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence güzel.
  • Bu hafta fiyatlar artacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17" Teron jantlar kesinlikle alınması gereken bir opsiyon.

Yeni Octavia, Sahibinden.Com'a düşmüş.
  • Golf'ten on gömlek daha üstün, güzel bir tasarım. Golf'ü beğenen bu arabaya tek kelime laf etmemeli bence.
  • giderim jetta alırım bunu alacağıma diye fikir ortaya atanlar hayatlarında kaç kere jetta ya binmiş ve yeni octavia yı kullanmışlarmı çok merak ediyorum...

passat la kıyaslamak istemem ama trenline passat ile elegance octavia donanım tablolarını bir incelersek lütfen..
  • Arka taraf eski a6 ön tarafta yeni jetta olmuş.İçi zaten bizde vardı dışınıda komşulardan aldık ortaya karışık bir şeyler yaptık demiş skoda.Ben şahsen pek beğenmedim ama fiyat/performans olarak tercih edilebilir bir araç olabilir.
  • octavia falan geçiyimde , skoda şu amblemini bir değiştirse...
  • Octavia bence Jetta'ya göre daha şık duruyor.
  • 66 bin liraya sıfır dizel otomatik citroen c5 gibi yakışıklı arabalar varken bu hilkat garibesi arabalara niye kucak dolusu para verirler anlamıyorum,sürü psikolojisi başka bişey değil,araştırma ,inceleme hiç yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

giderim jetta alırım bunu alacağıma diye fikir ortaya atanlar hayatlarında kaç kere jetta ya binmiş ve yeni octavia yı kullanmışlarmı çok merak ediyorum...

passat la kıyaslamak istemem ama trenline passat ile elegance octavia donanım tablolarını bir incelersek lütfen..

Yok hocam kullanmak ne kelime 1.6 trendline 2000km yol yaptım yeni jetta 1.2 Allah belasını versin hee skodaya en son 10 yıl önce binmiştim Lakin donanım yönünü eleştiremem geri kalan passat bu benim fikrim vatandaş sormuş bende söyledim atıp tutarak yol bulunmaz, saygılar

• Hoş olmuş. Eski octaviayı 6 ay kullanmış biri olarak rahatlıkla alınabilecek bir araba olduğunu söyleyebilirim. elegance donanım gayet dolu ama alt donanımlardan almayın güvenlik zaafları var.
  • al benisi var
  • Vay anasini...... k.çi kirik octavia 65.000 TL'den satiliyo.. memleket eyiye getmiyy..
  • bu araci yakindan görmelisiniz kesinlikle önceki kasasi daha ihtisamli duruyor.skoda kaliteyi düsürdü rapid de benim icin hayal kirikligi oldu

• Bu aracı bayide inceledim.

İç mekanda işçilik ve malzeme kalitesi baya iyi, Jetta'dan çok daha iyi. İçi çok geniş ve ferah. Bagajı ambar gibi. Özellikle koltuklar falan çok rahat.

Aracın ön tasarımı güzel, arkası güzel değil ama idare eder. 16" jantlarla çok kötü duruyor, kesinlikle an az 17" olması gerekiyor.

Bu başlıkta yine bir DH klasiği olan hiç bir şeyi beğenmeme, seviyesizce aşağılama, dalga geçme, alakasız alakasız araçlara benzetmenin örneklerini görüyoruz...
  • şu konuda yazılanlardan bizim milletin profilini anlayabilirsiniz, skoda yı halen 70 li yıllardaki eğri teker pick up üreten marka sanıp k. kırık diye yakıştırma yapan bilgisizleri ciddiye alıp araç tercihi yapanların durumu ise daha vahim..
  • bizde bir önceki kasa var, belki seneye bu yeni kasaya makyaj ile daha iyi bir görüntü gelebilir. skoda rahat, konforlu ve geniş, direksiyon hissi zayıf. kullanırken adranalin alamıyorum. özellikle arka koltuk rahatlığı segmentinde bir çok markaya göre iyi (belkide üklemizde bulunanlar arasında en iyisidir). 2013 skoda tip olarak albenisi olmasada, otorite olarak aile aracı olduğunu belli ediyor. fiyatları ise piyasa şişirme ustası şimsek efendiye sormak lazım. bu ustamız 6. aydan sonra emlak fiyatlarını şişirtecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

Dizel otomatiği 72 bin lira.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sifir-ful-plusfulskoda-octavia-sira-beklemek-yok-125357154/detay

Sıra beklemek yokmuş ha iyi o zaman, 80'e kadar sıkıntı olmazdı.Adam insaflı çıktı.

Böyle adamlar lazım işte memlekete.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Bu aracı bayide inceledim.

İç mekanda işçilik ve malzeme kalitesi baya iyi, Jetta'dan çok daha iyi. İçi çok geniş ve ferah. Bagajı ambar gibi. Özellikle koltuklar falan çok rahat.

Aracın ön tasarımı güzel, arkası güzel değil ama idare eder. 16" jantlarla çok kötü duruyor, kesinlikle an az 17" olması gerekiyor.

Bu başlıkta yine bir DH klasiği olan hiç bir şeyi beğenmeme, seviyesizce aşağılama, dalga geçme, alakasız alakasız araçlara benzetmenin örneklerini görüyoruz...

Aynı düşüncelere sahibiz...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.