Şimdi Ara

Yeni Nvidia Ekran Kartı Driver'ları (163.71 Çıktı - 21.10.07) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
1
Favori
86.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangisini kuruyum 91.33 mü yoksa 91.31 mi bu arada sıcaklık değelerim değişti şu anda 55 56 falan oyunda 58 e falan çıkıyo yani driverların gösterimleri farklı bunu çıkardım bundan arkadaşım ama oyunlarda bişi fark etmedim çünkü benim drivera yakın bi sürümdü senin bu driverları kuzenim denemiş beğenmemiş kullanışını hatta oyunlarda takılma yaşamış ama o bunşarı mı kurmuş bilmem başka yenielrden heralde 90 serisinden miş ama öle napıyım daha iyi performans alacaığım kesinse kurarım peki şu ekran kartı ayarları nasıl olmalı hani kalite ve performans ayar yeri var ya english olarak quality & performance olan yerdeki aşağıdaki ayarlar hani keskinlik falan vr ya onalrı bi sölersen en iyi performansın alındığı ayarları memnun olurum
  • ultraslan_34 yazı yazarken noktalama işaretlerinide kullanırsan çok sevinicem.

91.31 yükle.Diğeri beta şuan full değil.Kuzeninde sorun çıkması sende de çıkacağı anlamına gelmez.İndir kur.Performans artışı olacaktır.

• Bende 256 MB nVidia GeForce FX5200 DirectX9 3D Ekran Kartı var. Bende zaten 91.31 (Türkçe) versiyonlu driver kurulu.

Ya ama ben 91.31'i kaldırıp 91.33 (TR) Beta'yı yüklesem sorun çıkar mı? BETA kelimesi beni biraz düşündürüyor şimdi bug'lar vardır çok bir de zarar marar olmasın?
  • in_metal 91.31'e devam.Bu beta işi biraz sakat.Bazen sorun çıkartabiliyor.Full çıktığı zaman indirirsin.

• İş yerinde ki pc ye kurdum.Gayet iyi oldu bir artış söz konusu.
    ATİ'nin güncellemesini evdeki pc ye de kurcam.Tşk ederim çok sağol..
  • Yaa arkadaşlar bende kurdum 91-31 i ama formattan sonraki kendi driverinde yani yazılar daha keskindi gibi. Bu driveri kurduktan sonra yazılardaki o netlik kayboldu, bulanık neden olur.
  • ben kuramadım daha ama çoook merak ediyorum kotam dolu kuramıyorum napsam acaba cd si varmıdır bunun driverların
  • Evet arkadaşlar.Yeni 91.47 driver ı çıktı.Link 1. sayfada en yukarıda.Ama burayada ekliyorum.

61.1 MB boyutunda ve Türkçe olan driver'ı indirmek için alttaki linke tıklayın.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Eğer kotam var indiremem bu kadar büyük dosyayı diyorsanız ve ingilizce olmasıda önemli değilse alttaki linkten 40.3 MB boyutundaki ingilizce olan driver ı indirebilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 2 Eylül 2006; 12:19:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Evet arkadaşlar.Yeni 91.47 driver ı çıktı.Link 1. sayfada en yukarıda.Ama burayada ekliyorum.

61.1 MB boyutunda ve Türkçe olan driver'ı indirmek için alttaki linke tıklayın.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

teşekkürler riet
    yalnız b,ir şey soracağım
    eski driver ile kullanmaya devam etsek ne olur
    yani bundaki yenilikler nelerdir acaba?

• Daha yeni çıktı.Sadece ingilizce yazıyor.Ama birazdan Türkçe olarak vermeye çalışıcam.

Kesin yenilikler var ama neler olduğunu bilmiyorum.Kısa sürede söyliycem ama.

• Ne yani şimdi bende GF4 MX400 var ama onu ayırmışlar, neden ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: blue_wind

Ne yani şimdi bende GF4 MX400 var ama onu ayırmışlar, neden ya

Dostum senin yanlışın var.GeForce 4 MX 400 diye bir kart hatırlamıyorum hiç ben.GeForce 2 MX 400 var.O seninki GeForce 4 MX 440 olmalı.İyi bak bence.Ya da GeForce 4 MX 4000 olabilir.Ama GeForce 4 MX 400 olmadığı kesin.

• quote:

Daha yeni çıktı.Sadece ingilizce yazıyor.Ama birazdan Türkçe olarak vermeye çalışıcam.

Kesin yenilikler var ama neler olduğunu bilmiyorum.Kısa sürede söyliycem ama.

• quote:

quote:

Dostum senin yanlışın var.GeForce 4 MX 400 diye bir kart hatırlamıyorum hiç ben.GeForce 2 MX 400 var.O seninki GeForce 4 MX 440 olmalı.İyi bak bence.Ya da GeForce 4 MX 4000 olabilir.Ama GeForce 4 MX 400 olmadığı kesin.

bu cümleden birşey anladıysam arap olayım

• quote:

Orjinalden alıntı: achfighter

Benim cümleden mi ?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: achfighter

Benim cümleden mi ?

evet, çok fazla mx440 lafı geçmiş pek bişey anlamadım
  • quote:

quote:

x

dostum tamam haklısın, şimdi kutusuna baktım ben karıştırıyorum. iş yerindeki GF Mx440 evimdeki ve önemli olanda bu zaten Gf2 Mx400 müş. birbirine yakın olunca biran karıştırmışım.

• quote:

x

dostum tamam haklısın, şimdi kutusuna baktım ben karıştırıyorum. iş yerindeki GF Mx440 evimdeki ve önemli olanda bu zaten Gf2 Mx400 müş. birbirine yakın olunca biran karıştırmışım.

Tamam o zaman.Rahatlıkla indirip yükleyebilir ve kullanabilirsin.

Yeniliklerde kısa süre sonra geliyor.

• quote:

quote:

x

Tamam o zaman.Rahatlıkla indirip yükleyebilir ve kullanabilirsin.

Yeniliklerde kısa süre sonra geliyor.

şimdi benim bir sorum olacak, ne gibi bir ayarlama yapabiliyoruz. ben bu güne kadar hiç ayarlarıyla falan oynamadım, nedenini bilmiyorumda. ya püf noktası veya espirisi ne?

• quote:

şimdi benim bir sorum olacak, ne gibi bir ayarlama yapabiliyoruz. ben bu güne kadar hiç ayarlarıyla falan oynamadım, nedenini bilmiyorumda. ya püf noktası veya espirisi ne?

Bir ayar yapmana gerek yok.Zaten driver senin pc'ne en uygun ayarlar ile kuruluyor.Yükle sadece.

Ama karıştırmak istersende Nvidia Kontrol Paneli'ne girip istediğin ayarı yapabilirsin.Zaten Türkçe.Herşeyi anlarsın.Yanlış birşey yapsanda hemen geri döndürebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.