Şimdi Ara

===> Yeni Nokia X3-02 | Touch and Type <=== (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
2
Favori
149.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_exorcist

quote:

Orijinalden alıntı: ataxx

Bu telefon Vatan Bilgisayar ve Bimekste neden yok?

Niye özellikle o iki mağazayı soruyosun? Hiç bir teknoloji markette yok şu anda.

Sorma nedenin bu sıralar bu 2 mağazada sürekli indirim oluyor fiyatlar piyasanın biraz altında.
    mediamarkt ve goldta var bu cihaz.
  • cihazı dün aldım kvk garantili beyaz olanı.cihaz gercekten güzel.kamera tatminkar.dokunmatik algılamasıda iyi gayet hızlı.ses cıkışı harika.fakat ben satıyorum 300 tl ye cünkü dokunmatik olayını yadırgadım yapamadım dokunmatiği bi hevesti aldım fakat yllarca tuslu kullandığım için tuhaf geldi bana cihazda hiç bir sorun yok kutusu herşeyi sıfır ekran üzerinde bantları bile cıkarmadım alan olursa zararına 300 den vercem.garantisi her şeyi mevcut.dedimya aldım ama kullanamadım orta yaşda biriyim
    isteyen olursa
    05322240771 arayabilir
  • 430 a aldım tim den sorunsuz
  • 3 G si var ama görüntülü konuşması yok.Tek bu özellikten dolayı soğuk bakıyorum...İzlemediğim videosu kalmadı...Nokia 5800 xpressmusic le X3-02 arasında kaldım...Tasarım bakımından X3-02 yi beğendim...5800 birz büyük geldi bana...
  • arkadaşlar telefonu hafta içinde hızlıal.dan aldım. ancak dora.aş(orijinal nokia) ambalajıyla gelen üründe ahizede ses boguk ve az gelince firmaya geri yolladım. telefon cok hosuma gitti ama dediğim gibi boyle bir sorun oldu. ayrıca arka kapağıda tam kapanmıyordu. ürün alırken bu duruma dikkat edin derim. bu arada telefon ürün macaristan malıydı. youtubeda cogu videoda china yazıyordu.
  • hiç kullanılmamış amerikadan gelme silikon siyah kılıf var elimde isteyene 10 lira x3-02 için
  • Artık daha fazla dayanamadım ve bugün beyaz rengini 420 tl ye 12 taksitli olarak aldım. İlk izlenimlerim çok iyi telefon gayet şık dokunmatiği hassas ve menü geçişleride hızlı. Henüz tam anlamıyla kurcalama fırsatı bulamadım. Hem dokunmatik hem de tuşlarını kullanmak oldukça rahat ve alışmakta zorluk çekmiyorsunuz. Estetiğe önem verenlere tavsiye ederim.
  • 300 tl kvk garantili orjınal kutusunda ekran stickerları üstünde çıkarılmamış iyi bir fırsat x3 almak isteyenler için.
    15 aralıkta aldım.kullanılmamış .isteyenler varsa 532 224 07 71 arayabilirler.superr bi fırsat satmamın sebebi tuşlu eski model almak istemem.yapamadım ben dokunmatik telefonla tek sebeb bu cihaz süper kız gibi hiç bişeyi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postmodern -- 20 Aralık 2010; 19:40:13 >
  • arkadaşlar siyah mavi ve beyaz renkleri gelmiş hepsiburada da var.Bazı sitelerde siyahı ve beyazı var bi yerde aralıkta gelicek tarzı bişey okumuştum.Doğruymuş demekki beyazını gördüm siyahınıda bir görsekte ona göre alsak ya
  • beyaz rengini kullanan arkadaşlara bi sorum olucak.Siyah rengini mat olduğu için pek beğenmedim beyazı çok şık ama kasası hemen kirlenir mi bi fikrim yok tabi kullanan arkadaşlar bu konuda fikirlerini söylerlerse çok mutlu olurum ona göre alıcam telefonu
  • @c_green_1907

===> Yeni Nokia X3-02 | Touch and Type <===

• Geçen hafta aldım telefonu özellikle siyahını bekliyordum ancak daha sonra cihazı aldığım yerdeki kişi beni beyazını almaya ikna etti. Beyaz aldığıma gerçekten memnunum. Perşembe günü siparişini verdiğim kılıfta cuma günü elime ulaştı. Şeffaf renk kılıf ve ekranın çizilmesini önleyici bandı birlikte aldım. Cihazı almak konusunda kararsız kalan arkadaşlar için telefonumun son halinin resimlerini çektim. Beyaz kasası şu ana kadar herhangi bir kirlenme göstermedi. Cihazınızı özenle kullandığınız sürecede bir sorun olacağını sanmıyorum. Şıklık arayan herkese tavsiye ederim telefonu.

• seffaf renk kılıfı nerden aldın dostum ve ne kadara..benim de telefonun ahizesinden ses az geliyo acaba bunu nasıl aşabiliriz..
  • bende hepsiburada.com dan siyah rengini aldım, tam siyah değil füme rengi tel, çok hafif , ince bir telefon, dokunmatiği gayet başarılı,micro simkart kullanılması gerekiyor, sim kartımı biçtim biraz micro hale getirdim, yenisini almak istediğinizde 8.5 tl istiyorlar, tuş takımı başarılı sağlam yapılmış,kullanırken ses çıkarmıyor, wireless çekim gücü kuvvetli, ekranı ufak olmasına rağmen internet kullanmak kullanışlı, internete çıkacağınız zaman seçeneklerle size soruyor, yani hattınızdan tl gitmesi önlenmiş oluyor, menüsü sade ve pratik akıl karıştırmıyor, tek sorun kamera hiç iç açıcı değil 5mp lafına aldanmayın, fotoğraf çekmeyi seven ve ihtiyacı olan biriyseniz uymaz o konuda size, şöyle diyeyim samsung d900i nin kamerası çok daha üstün, metal alaşımlı bir tel plastik sadece tuş takımında kullanılmış,hoparlörü kuvvetli,kutusundan çıkan kulaklık uyduruk,radyo herzaman ki gibi kulaklıkla aktif oluyor,şimdilik bukadar,kamera olayı hariç 10 numara cihaz.

• @sezai_tom çok sağol hepsiburada da mavisi var o daha çok hoşuma gitti onu alıcam sanırım mavisini kullanan yoktur daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: chironex8585

seffaf renk kılıfı nerden aldın dostum ve ne kadara..benim de telefonun ahizesinden ses az geliyo acaba bunu nasıl aşabiliriz..

gittigidiyor dan aldım ben kılıfı yalnız satışta değildi satıcısına mail attım tekrar satışa koydu internette öyle aldım. Ama kısa sürede tükendi kılıflar sizde almak istiyorsanız mail atmanız gerekebilir. Linki aşağıda veriyorum.

Ahizeden sesin az gelmesi konusunda da arama ayarları menüsü altındaki ses netliği kısmını değiştirmenizi önerebilirim belki o yüzden olabilir.

x3 02 kılıf,ekran koruma bandı ve stand

• quote:

Orijinalden alıntı: c_green_1907

@sezai_tom çok sağol hepsiburada da mavisi var o daha çok hoşuma gitti onu alıcam sanırım mavisini kullanan yoktur daha

Ewt diğer renkleride güzel. Bende siyahını bekliyordum almak için dolaşmadığım telefoncu kalmamıştı ama en sonunda gittim beyazını aldım ve memnunum tercihimden. Siyahıda piyasaya girdi canlı olarak gördüm telefonu çokta birşey kaçırmadığımı anladım. Her rengi alınıp kullanılabilir fakat hangi rengini alacaksanız canlısını bir görmenizi tavsiye ederim.
  • arkadaşlar ben de hızlıaldan almıstım,ahize sorunu olunca yolladım. yenisini 1 hafta içinde yolladılar. ancak bu gelen tel.de de ses son ayardayken bile karsıda konustugum kişinin sesini almak için kulagıma teli iyice yapıstırıyorum. nokiayı aradım yazılım guncelleyin dediler,tel.den ayarlar menusunden internet yoluyla guncelledim yine aynı ama. telefon iyi hosta bu sıkıntı yakısıyormu nokia'ya?
  • Ahizeden sesin az gelme sorununu telefonu ilk aldığımda bende yaşadım fakat sonra hoparlörün bulunduğu kısmı kulağıma doğru şekilde yerleştirmediğimi farkettim ve artık ahize sesini bulunduğum ortamdaki ses yoğunluğuna göre kısık yada yüksek sesli olarak ayarlayarak herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezai_tom -- 26 Aralık 2010; 0:52:23 >
  • Ortalama satış fiyatı nedir arkadaşlar.Yakında araştıracağım fakat kandırılmak istemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.