Şimdi Ara

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <=== (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.176
Cevap
10
Favori
150.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: java

Yahoo mail için push to mail desteği yokmuş.. Ne aptal bir durum... Ben sanırım iade edeceğim telefonu... Vatan internet şubesinden almıştım 1140 tl ye... Uygun da almıştım tasarım vs süperdi ama sanırım alışamayacağım... Bu gidişle iPhone 4 alacağım herhal... Bir kurtulamadım gitti iPhone'dan... Bir sürü cihaz denedim hepsinde ayrı bir sorun...

1000 tl veriyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: realceday

quote:

Yahoo mail için push to mail desteği yokmuş.. Ne aptal bir durum... Ben sanırım iade edeceğim telefonu... Vatan internet şubesinden almıştım 1140 tl ye... Uygun da almıştım tasarım vs süperdi ama sanırım alışamayacağım... Bu gidişle iPhone 4 alacağım herhal... Bir kurtulamadım gitti iPhone'dan... Bir sürü cihaz denedim hepsinde ayrı bir sorun...

1000 tl veriyim

1140 a alıp iade edip paramı almak varken neden 1000 e vereyim aptal gibi mi göründüm sizin açınızdan...

• İade almazlarsa teklifimi düşünürsün.
  • quote:

İade almazlarsa teklifimi düşünürsün.

Bilgin olsun internet satışları istisnasız 1 hafta içinde iade edilebilir ki telefon bana dün ulaştı... Boşa bekleme yani...
  • @java, bu sorun değil sadece eksik. Ama bunun için özgür Linux bırakılıp kısıtlamalarla dolu iOS dünyasına gitmeye değmez bence. Tabi senin için çok önemli ise gitmen daha doğru.
  • quote:

quote:

İade almazlarsa teklifimi düşünürsün.

Bilgin olsun internet satışları istisnasız 1 hafta içinde iade edilebilir ki telefon bana dün ulaştı... Boşa bekleme yani...

Benim bildiğim kadarıyla vatan telefon değişimini internet dahi olsa yapmıyor.Bu konuda bir arkadaş konu dahi açmıştı.Değişim yapmadıkları ürünler;
    "DVD, VCD (yazılım, oyun, film), kitap, cep telefonları, kulaklıklar (bluetooh, müzik, v.b.), sarf malzemeleri (yazıcı kartuşu, toneri, kağıdı, CD, DVD medya v.b.), projeksiyon cihazları, LCD ve Plazma televizyonlar, beyaz eşya, kişisel bakım ürünleri ve oyuncaklarda, telif hakları kapsamında bulunan fikri ve sınai hak içeren her türlü ürün ve hizmette"

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanss

Benim bildiğim kadarıyla vatan telefon değişimini internet dahi olsa yapmıyor.Bu konuda bir arkadaş konu dahi açmıştı.Değişim yapmadıkları ürünler;
    "DVD, VCD (yazılım, oyun, film), kitap, cep telefonları, kulaklıklar (bluetooh, müzik, v.b.), sarf malzemeleri (yazıcı kartuşu, toneri, kağıdı, CD, DVD medya v.b.), projeksiyon cihazları, LCD ve Plazma televizyonlar, beyaz eşya, kişisel bakım ürünleri ve oyuncaklarda, telif hakları kapsamında bulunan fikri ve sınai hak içeren her türlü ürün ve hizmette"

quote:

Ürünümden memnun kalmazsam nasıl iade ederim ?
    Mesafeli satışlarda 4822 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunda belirtilen hükme istinaden, Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren Vatan Bilgisayar olarak malı geri almayı taahhüt ederiz.

Almış olduğunuz ürünü iade etmek veya değiştirmek istemeniz halinde, ürünün size ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içinde tarafımıza ürünü iade etmek istediğinize dair bildirimde bulunmanız gereklidir. Bu bildirimi 444 56 56 numaralı çağrı merkezimize yapabilirsiniz.

Önemli: İade veya değişimini istediğiniz üründe veya ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, hasar, yırtılma ve benzeri bir durum tespit edilmesi halinde üründe iade veya değişim işleminin yapılması mümkün değildir.

Yazılım ürünlerini iade edebilirmiyim ?
    Yazılımlar kesinlikle iade alınmamakta veya değişimi yapılmamaktadır.

Sarf malzemelerinde iade süreci nedir?
    Sarf malzemelerinde, ambalajı açılmış ürünler iade alınmaz. Eğer ürünün ambalajı açılmamışsa iade edebilirsiniz.
    Yazıcı, iade ve değişim işlemlerinde sarf malzemesi olan kartuş veya toner açılmış ise; kartuş veya toner bedeli düşülerek iade veya değişim işlemi yapılır.
    Cep telefonu siparişlerinde ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşteri ürünün kutusu içerisinde yer alan yetkili servislere başvurmalıdır.

Ürün iade sürecinden sonra ödediğim ücreti nasıl geri alırım ?
    İade koşullarında belirtilen şartlara uygun taleplerinizde; ilgili ürün Vatan Bilgisayar'a ulaştığı andan itibaren on (10)
    gün içerisinde ürün bedeli alışveriş yaptığınız hesaba iade edilecektir.

Vatan'ın İNTERNET satışları için kriterleri bunlar... Yani iade edebilirim ki kesin karar verirsem edeceğim...

• quote:

Cep telefonu siparişlerinde ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşteri ürünün kutusu içerisinde yer alan yetkili servislere başvurmalıdır.

Verdikleriniz içinde cep telefonu ile ilgili sadece bunu gördüm ve umarım karar verirseniz sorunsuzca iade edersiniz..İade ederseniz buraya yazarsanız bizde bilgilenmiş oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanss

Verdikleriniz içinde cep telefonu ile ilgili sadece bunu gördüm ve umarım karar verirseniz sorunsuzca iade edersiniz..İade ederseniz buraya yazarsanız bizde bilgilenmiş oluruz.

Arıza diyor ama ben arıza nedeniyle değil memnuniyetsizlikten iade isteyeceğim... bu durumda da hiçbir gerekçe göstermeksizin aldığınız ürünü iade edebilirsiniz maddesi geçerli...
  • quote:

quote:

quote:

1000 tl veriyim

1140 a alıp iade edip paramı almak varken neden 1000 e vereyim aptal gibi mi göründüm sizin açınızdan...

n9 koca 0 la dolu bir cihaz bunu alanlar çoktan anladı ama fiyakaları fena bozulduğu için birşey demeye sözleri yok ancak papağan gibi kısıtlamalı ios iphone almaya değmez falan filan acaba n9 tarayıcısı kaç saniyede açıyor siteleri merak ederim kaç sitede video açabiliyor kamera çekimi zaten vahim arkadaş yazdı burada ben sana tavsiyem 1000 satabilirsen sat 100 tl için vatanla uğraşma tabii alırlarsa sorunsuz ayrı bişey direk imkanın varsa 4s al rahatla bu çarşamba günü son kez gittim baktım vede 16 gb black 4s darty aldım gerçekten kullanmadan anlamazsınız diyenlere sonuna kadar hak verdim benimde tereddütlerim vardı iphone 4s için ama alınca o kadar yeteneğini gösteriyorku sırf interneti yeter nokia 1000 tl yi bırak 500 bile çok n9 için n8 e lafım olamaz o gönüllerin kralıdır

• 4s i olurda düşürürsen görürüm seni salihboc herkesın krıterı farklı artık anla sunu 4s ınle mutlu ol napıcan n9 u falan
  • Bugün ****abzon avm Nokia shop ta n9 u inceleme fırsatım oldu. Tasarıma söylenecek laf yok cok başarılı olmuş. İşletim Sistemi'de yenilikçi ve stabil. Eğlenceli bir cihaz ama çözünürlük olsun internet hızı olsun ip4 ümle karşılaştırınca yetersiz iPhone a göre. Ama iPhone 1800-1900 civarını hakediyorsa n9 1350 yi de hakeder bence.
  • İnternet tarayıcısının yada diğer özelliklerinin (app store hariç) iPhone a göre eksiği yok bence... Hayatında ilk defa iPhone alıp ta bana akıl vermeye çalışmanın anlamı yok... Daha 3 gün önce sattım iPhone u hani kullanmasam yiyecem lafınızı...

Neyi ne zaman nasıl yapacağımı gayet iyi bilecek yaşta ve zekadayım... Dediğim gibi benim için önemli 2-3 önemli özellik var zaten yoksa iPhone muş Nokia imiş aynı benim için... Belik bebek gibi jb yapıp hergün salak savsak yüzlerce uygulama indirim kendimi oyalamaya ihtiyacım yok sonuçta... Eğer istediğim 3-5 özellik sorunsuz olsa -ki biri de pust to mail- bence iPhone dan daha hem de çok daha hoş bir cihaz... Sonuçta iPhone belediye dağıtmış gibi konuşmayı bilmeyen bebeklerin bile elinde var...

Neyse herkesi kendiniz gibi görmeyi bırakın insan gibi kendinizden farklı olanlara da saygı göstermeyi öğrenin...

• iPhone 4S'in de tarayıcısının flash sitelerde çuvalladığını hatırlatırım. N8 için ise internet hakkında bahsetmemek gerek. Bırakın video açmayı rahat rahat dolaşmak bile imkânsız. Galaxy S'ten sonra N8 alan arkadaşım telefonu iki hafta içinde sattı bu yüzden. Üstelik en stabil yazılım olan Belle yüklü olmasına rağmen. Gitti Desire HD aldı. Dürüst olmak gerekirse N8'de kamera var ama gerisi de tırt dedi. Ki katılmıyorum bu söylediği şeye ama kendince haklı tarafları var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu turkcell'ın servisleri n9 ile uyumlu değil mi? telefona ayar göndermek istediğimde "telefonunuz desteklenmiyor" tarz mesajlar alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 22 Ocak 2012; 0:34:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihboc

quote:

quote:

quote:

1000 tl veriyim

n9 koca 0 la dolu bir cihaz bunu alanlar çoktan anladı ama fiyakaları fena bozulduğu için birşey demeye sözleri yok ancak papağan gibi kısıtlamalı ios iphone almaya değmez falan filan acaba n9 tarayıcısı kaç saniyede açıyor siteleri merak ederim kaç sitede video açabiliyor kamera çekimi zaten vahim arkadaş yazdı burada ben sana tavsiyem 1000 satabilirsen sat 100 tl için vatanla uğraşma tabii alırlarsa sorunsuz ayrı bişey direk imkanın varsa 4s al rahatla bu çarşamba günü son kez gittim baktım vede 16 gb black 4s darty aldım gerçekten kullanmadan anlamazsınız diyenlere sonuna kadar hak verdim benimde tereddütlerim vardı iphone 4s için ama alınca o kadar yeteneğini gösteriyorku sırf interneti yeter nokia 1000 tl yi bırak 500 bile çok n9 için n8 e lafım olamaz o gönüllerin kralıdır

salihboc kardeş neyin kafasındasın? Herkesin farklı istekleri zevkleri kullanım amacları var. Seni karşılyabilcek 4s se mutluluklar dilerim. Sayfaya giriptd n9 0la dolu bi cihaz, fiyakaları bozulmuşmuşş falan filan modunda konuşman cok yanlış.
    ben aldıgım fiyata göre göre telfnumdan katkat fazlasıyla memnunum. İster üstüne alın veya alınma liseli herşeyi bilmiş ergen modunda takılanları cok cok öpüyorum. Sana da hayırlı forumlar diyorum iyi geceler saygılar sevgiler;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

quote:

quote:

quote:

quote:

1000 tl veriyim

salihboc kardeş neyin kafasındasın? Herkesin farklı istekleri zevkleri kullanım amacları var. Seni karşılyabilcek 4s se mutluluklar dilerim. Sayfaya giriptd n9 0la dolu bi cihaz, fiyakaları bozulmuşmuşş falan filan modunda konuşman cok yanlış.
    ben aldıgım fiyata göre göre telfnumdan katkat fazlasıyla memnunum. İster üstüne alın veya alınma liseli herşeyi bilmiş ergen modunda takılanları cok cok öpüyorum. Sana da hayırlı forumlar diyorum iyi geceler saygılar sevgiler;)

n9 tasarımına lafım yok bende çok beğendim inceledim ama nokia klasik ağır çalışma prensibi birçok sorun nokiadan uzaklaştırdı insanları yoksa 14 sene nokia kullanan ben gidipte macera aramazdık bu saatten sonra ama şu var adamlar yapmış keşke nokia da yapsaydı öyle cihaz bizde alsaydık herhangi art niyet falan yok yani

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

quote:

quote:

quote:

quote:

1000 tl veriyim

n9 tasarımına lafım yok bende çok beğendim inceledim ama nokia klasik ağır çalışma prensibi birçok sorun nokiadan uzaklaştırdı insanları yoksa 14 sene nokia kullanan ben gidipte macera aramazdık bu saatten sonra ama şu var adamlar yapmış keşke nokia da yapsaydı öyle cihaz bizde alsaydık herhangi art niyet falan yok yani

salihboc; Sen gerçekten N9 mu inceledin merak ettim doğrusu..? N9 un nesi ağır çalışıyor söylermisin..? İphone gibi multipouse yapmıyor en azından.Şuanda piyasada olan güncel cihazların hepsinden çok daha iyi multitask performansı var.İncelediğin N9 da bunu da denedin mi..? Çevremde kullanan 3 arkadaşım daha var,hiçbirinden herhangi bir memnuniyetsizlik duymadım şimdiye kadar.Ayrıca destek yok denen cihaza görüyorsunuz işte güncelleme haberleri arka arkaya geliyor..http://www.intomobile.com/2012/01/19/nokia-n9-pr-12-software-update-coming-46-weeks/ Ben bu cihazın İphone 4 den eksiğinin olduğunu düşünmüyorum...Sonuçta bir iphone 4 16gb 1700-1800 yapıyorsa bir N9 da 1200-1300 normal olduğunu düşünüyorum...

• inceledim beğenmedim internet rarayıcı olayı iyi değil kamera perfonması zaten ölü n9 nokia için iyi atılım olmadı olsa zaten 3 günde 1500 tlden 1200 tl ye düşmezdi
  • Piyasaya ilk çıkan cihaz doğal olarak tabiki yüksek fiyattan çıkacaktır.Yakında heryerde 1150-1200 arası olmaya başlar zaten normal olması gereken fiyatıda budur 1100 ile 1200 arası..İnternet tarayıcısı iphone 4 den alt tarafı 2 sn daha kötü sonuçta ip 4 de flash içerikli sayfaları açamıyor N9 da öyle...
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.