Şimdi Ara

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <=== (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.177
Cevap
10
Favori
150.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon üzerinden müzikler nasıl siliniyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderbolt

quote:

Orijinalden alıntı: salihboc

quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: java

quote:

Orijinalden alıntı: realceday

quote:

Yahoo mail için push to mail desteği yokmuş.. Ne aptal bir durum... Ben sanırım iade edeceğim telefonu... Vatan internet şubesinden almıştım 1140 tl ye... Uygun da almıştım tasarım vs süperdi ama sanırım alışamayacağım... Bu gidişle iPhone 4 alacağım herhal... Bir kurtulamadım gitti iPhone'dan... Bir sürü cihaz denedim hepsinde ayrı bir sorun...

1000 tl veriyim

1140 a alıp iade edip paramı almak varken neden 1000 e vereyim aptal gibi mi göründüm sizin açınızdan...

n9 koca 0 la dolu bir cihaz bunu alanlar çoktan anladı ama fiyakaları fena bozulduğu için birşey demeye sözleri yok ancak papağan gibi kısıtlamalı ios iphone almaya değmez falan filan acaba n9 tarayıcısı kaç saniyede açıyor siteleri merak ederim kaç sitede video açabiliyor kamera çekimi zaten vahim arkadaş yazdı burada ben sana tavsiyem 1000 satabilirsen sat 100 tl için vatanla uğraşma tabii alırlarsa sorunsuz ayrı bişey direk imkanın varsa 4s al rahatla bu çarşamba günü son kez gittim baktım vede 16 gb black 4s darty aldım gerçekten kullanmadan anlamazsınız diyenlere sonuna kadar hak verdim benimde tereddütlerim vardı iphone 4s için ama alınca o kadar yeteneğini gösteriyorku sırf interneti yeter nokia 1000 tl yi bırak 500 bile çok n9 için n8 e lafım olamaz o gönüllerin kralıdır

salihboc kardeş neyin kafasındasın? Herkesin farklı istekleri zevkleri kullanım amacları var. Seni karşılyabilcek 4s se mutluluklar dilerim. Sayfaya giriptd n9 0la dolu bi cihaz, fiyakaları bozulmuşmuşş falan filan modunda konuşman cok yanlış.
    ben aldıgım fiyata göre göre telfnumdan katkat fazlasıyla memnunum. İster üstüne alın veya alınma liseli herşeyi bilmiş ergen modunda takılanları cok cok öpüyorum. Sana da hayırlı forumlar diyorum iyi geceler saygılar sevgiler;)

n9 tasarımına lafım yok bende çok beğendim inceledim ama nokia klasik ağır çalışma prensibi birçok sorun nokiadan uzaklaştırdı insanları yoksa 14 sene nokia kullanan ben gidipte macera aramazdık bu saatten sonra ama şu var adamlar yapmış keşke nokia da yapsaydı öyle cihaz bizde alsaydık herhangi art niyet falan yok yani

salihboc; Sen gerçekten N9 mu inceledin merak ettim doğrusu..? N9 un nesi ağır çalışıyor söylermisin..? İphone gibi multipouse yapmıyor en azından.Şuanda piyasada olan güncel cihazların hepsinden çok daha iyi multitask performansı var.İncelediğin N9 da bunu da denedin mi..? Çevremde kullanan 3 arkadaşım daha var,hiçbirinden herhangi bir memnuniyetsizlik duymadım şimdiye kadar.Ayrıca destek yok denen cihaza görüyorsunuz işte güncelleme haberleri arka arkaya geliyor..http://www.intomobile.com/2012/01/19/nokia-n9-pr-12-software-update-coming-46-weeks/ Ben bu cihazın İphone 4 den eksiğinin olduğunu düşünmüyorum...Sonuçta bir iphone 4 16gb 1700-1800 yapıyorsa bir N9 da 1200-1300 normal olduğunu düşünüyorum...

N9, İphone4 den kat kat üstün bir cihazdır.Arayüzü yeter sadece Artı net tarayıcı hızı konusunda da İphoneden kalır yanı olduğunu da sanmam.İnsanlarımız kıt ve beyinsiz telefon serisi İphoneleri fiyatları yüzündenden piyasanın en değerli en özellikli telefonları gördükçe, iphone 3 ile dahi Neo gibi telefonları kıyaslayanlara gülmüyorum artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yahoo mail için push to mail desteği yokmuş.. Ne aptal bir durum... Ben sanırım iade edeceğim telefonu... Vatan internet şubesinden almıştım 1140 tl ye... Uygun da almıştım tasarım vs süperdi ama sanırım alışamayacağım... Bu gidişle iPhone 4 alacağım herhal... Bir kurtulamadım gitti iPhone'dan... Bir sürü cihaz denedim hepsinde ayrı bir sorun...

1000 tl veriyim

1140 a alıp iade edip paramı almak varken neden 1000 e vereyim aptal gibi mi göründüm sizin açınızdan...

n9 koca 0 la dolu bir cihaz bunu alanlar çoktan anladı ama fiyakaları fena bozulduğu için birşey demeye sözleri yok ancak papağan gibi kısıtlamalı ios iphone almaya değmez falan filan acaba n9 tarayıcısı kaç saniyede açıyor siteleri merak ederim kaç sitede video açabiliyor kamera çekimi zaten vahim arkadaş yazdı burada ben sana tavsiyem 1000 satabilirsen sat 100 tl için vatanla uğraşma tabii alırlarsa sorunsuz ayrı bişey direk imkanın varsa 4s al rahatla bu çarşamba günü son kez gittim baktım vede 16 gb black 4s darty aldım gerçekten kullanmadan anlamazsınız diyenlere sonuna kadar hak verdim benimde tereddütlerim vardı iphone 4s için ama alınca o kadar yeteneğini gösteriyorku sırf interneti yeter nokia 1000 tl yi bırak 500 bile çok n9 için n8 e lafım olamaz o gönüllerin kralıdır

salihboc kardeş neyin kafasındasın? Herkesin farklı istekleri zevkleri kullanım amacları var. Seni karşılyabilcek 4s se mutluluklar dilerim. Sayfaya giriptd n9 0la dolu bi cihaz, fiyakaları bozulmuşmuşş falan filan modunda konuşman cok yanlış.
    ben aldıgım fiyata göre göre telfnumdan katkat fazlasıyla memnunum. İster üstüne alın veya alınma liseli herşeyi bilmiş ergen modunda takılanları cok cok öpüyorum. Sana da hayırlı forumlar diyorum iyi geceler saygılar sevgiler;)

n9 tasarımına lafım yok bende çok beğendim inceledim ama nokia klasik ağır çalışma prensibi birçok sorun nokiadan uzaklaştırdı insanları yoksa 14 sene nokia kullanan ben gidipte macera aramazdık bu saatten sonra ama şu var adamlar yapmış keşke nokia da yapsaydı öyle cihaz bizde alsaydık herhangi art niyet falan yok yani

salihboc; Sen gerçekten N9 mu inceledin merak ettim doğrusu..? N9 un nesi ağır çalışıyor söylermisin..? İphone gibi multipouse yapmıyor en azından.Şuanda piyasada olan güncel cihazların hepsinden çok daha iyi multitask performansı var.İncelediğin N9 da bunu da denedin mi..? Çevremde kullanan 3 arkadaşım daha var,hiçbirinden herhangi bir memnuniyetsizlik duymadım şimdiye kadar.Ayrıca destek yok denen cihaza görüyorsunuz işte güncelleme haberleri arka arkaya geliyor..http://www.intomobile.com/2012/01/19/nokia-n9-pr-12-software-update-coming-46-weeks/ Ben bu cihazın İphone 4 den eksiğinin olduğunu düşünmüyorum...Sonuçta bir iphone 4 16gb 1700-1800 yapıyorsa bir N9 da 1200-1300 normal olduğunu düşünüyorum...

N9, İphone4 den kat kat üstün bir cihazdır.Arayüzü yeter sadece Artı net tarayıcı hızı konusunda da İphoneden kalır yanı olduğunu da sanmam.İnsanlarımız kıt ve beyinsiz telefon serisi İphoneleri fiyatları yüzündenden piyasanın en değerli en özellikli telefonları gördükçe, iphone 3 ile dahi Neo gibi telefonları kıyaslayanlara gülmüyorum artık.

tabiki görüşünüze saygı duymakla beraber kendinizi avutmanızı tebrik ediyorum n9 un iphone 4s daha iyi olabileceğini yazan zihniyetinize

• quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

iPhone 4S'in de tarayıcısının flash sitelerde çuvalladığını hatırlatırım. N8 için ise internet hakkında bahsetmemek gerek. Bırakın video açmayı rahat rahat dolaşmak bile imkânsız. Galaxy S'ten sonra N8 alan arkadaşım telefonu iki hafta içinde sattı bu yüzden. Üstelik en stabil yazılım olan Belle yüklü olmasına rağmen. Gitti Desire HD aldı. Dürüst olmak gerekirse N8'de kamera var ama gerisi de tırt dedi. Ki katılmıyorum bu söylediği şeye ama kendince haklı tarafları var.

n8 'in browseri belle son sürümle gayet iyi. yeterli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

n8 'in browseri belle son sürümle gayet iyi. yeterli bence.

Kişisel beklentiler elbet kişiden kişiye değişiklik gösterir. Fakat çok daha üst düzey cihaz kullanan birine cihaz yavaş geliyor. Belle yüklü olmasına rağmen Galaxy S'ten sonra cihazı yavaş bulduğunu belirtti. Yazılımla da bir yere kadar bu işler. Belle çok iyi ve stabil bir sürüm lâkin işlemci yetersiz geliyor. Sadece tarayıcı için demiyorum. Uygulama açılışlarında da yavaş kalıyor cihaz. Symbian'ın artık bir an önce ARMv7 komut setini kullanacak şekilde kodlanması gerek aksi hâlde bu iş yürümez.

Galaxy S II gibi hız canavarı bir cihazdan N9'a geçen arkadaş olduğunu hatırlatırım. Tekrar bu mesajı alıntılama gereği duydum.

quote:

Şu forum artık eski kalitesinden çok uzaklaşmış belli,daha cihazı kullanmadan ön yargıyla yaklaşıp yorum yapılması ne kadar fanatik bir millet olduğumuzun göstergesidir.Aslında bu tür yorum yapan arkadaşların bence yarı yarıya haklılık payı var sebebi Nokianın bu duruma gelmesinde en büyük etkinin kendisi olması diye düşünüyorum... İphone 4, Galaxy S, Galaxy S2 kullanmış ve iki gündür de Mavi Nokia N9 kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim ki;Cihaz gerçekten çok şık ve gösterişli ayrıca ekrandaki kıvrımlı tasarım kaydırma hareketine çok büyük bir kolaylık sağlamış diyebilirim.Menülerde kaybolmuyorsunuz herşey yerli yerinde örnğ:Beslemeler adında bir ekranınız var tüm bildirimleriniz bu ekrana geliyor bence çok iyi düşünülmüş...Cihazın Wi-Fi çekim kalitesi çok iyi özellikle Wi-fiye bağlanmak 1sn sürüyor, cihazdaki Wi-Fi kalitesi çok iyi ayrıca cihazın Multitask performansı son derece kolay ve zahmetsiz,Galaxy S2 de bile bu kadar kolay ve rahat değildi,sadece uygulama yüklerken biraz bekleme yapıyor onun dışında cihazda yavaşlık namına en ufak bir sorun yaşamadım...

Cihaz yavaş olsa Galaxy S II kullanmış biri bunu farkederdi doğruyu söylemek gerekirse. Ki thunderbolt'un aynı zamanda iPhone 4 kullandığını da hatırlatırım. Galaxy S II ve iPhone 4 kullanmış biri bu cihazı yavaş bulmuyorsa yavaş denmesinde art niyet olduğunu düşünüyorum. Dediğim gibi şayet bu cihaz yavaş olsaydı bu insanların gözüne ilk batacak şey cihazın yavaşlığı olurdu emin olun.

Ek olarak incelenen cihazın yazılım güncellemesi yapılamamış da olabilir. Çünkü N9'un ilk sürümünde bazı takılmalar ve yavaşlamalar mevcuttu. Tabi güncellemelerle bu sorunlar tek tek aşıldı. Ek olarak şebeke üzerinden görüntülü görüşme desteği de çıktıktan sadece birkaç hafta içinde getirildi. 5 yıldır piyasada olan iPhone'un hâlâ şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapamadığını hatırlatırım. MeeGo'ya birkaç hafta içinde gelen özellik iOS'ta 5 yıldır yok. Açıkçası bu koca bir ayıptır. Eğer iPhone dışında bir cihazı arayacaksanız üçüncü parti bir yazılıma ihtiyacınız var. Ki aynı üçüncü parti uygulamanın diğer cihazda olması şart. Yani ölme eşşeğim ölme. N9'da üçüncü parti yazılıma gerek yoktur bu iş için. Direk şebeke üzerinden diğer bir cihazı görüntülü olarak arayabilisiniz.

• Bu telefonda usb-otg ve fm radyo-verici mevcut mu değil mi..?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1000 tl veriyim

tabiki görüşünüze saygı duymakla beraber kendinizi avutmanızı tebrik ediyorum n9 un iphone 4s daha iyi olabileceğini yazan zihniyetinize

İphone 4s değil İPHONE4 arkadaşım.
    İphone4 mü kaldı artık.

• quote:

N9'da üçüncü parti yazılıma gerek yoktur bu iş için. Direk şebeke üzerinden diğer bir cihazı görüntülü olarak arayabilisiniz.

Valla ya N9 da görüntülü görüşme yok ya da ben göremedim...
  • quote:

quote:

N9'da üçüncü parti yazılıma gerek yoktur bu iş için. Direk şebeke üzerinden diğer bir cihazı görüntülü olarak arayabilisiniz.

Evet şuan için yok ama güncelleme duyruldu.Şubat deniyor,güncellemeyle birlikte gelecek...
  • quote:

quote:

Normalde MeeGo'da şebeke üzerinden görüntülü görüşme desteği yoktu. N9 çıktıktan birkaç hafta içinde yeni bir güncelleme ile şebeke üzerinden görüntülü arama desteği geldi.

• salihboc; seni tanımam bilmem ama yazdıkların kirlilikten başka bişe değil ve farkında değilsin heralde ama mesajları önemseyen de yok.
    Bu telefon hakkında bir şeyler öğrenmek için sayfaya geliyorum ama senin anlamsız mesajlarınla, sana verilen cevapları okuyorum.
    Lütfen kardeş burda yorma kendini...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonan61

salihboc; seni tanımam bilmem ama yazdıkların kirlilikten başka bişe değil ve farkında değilsin heralde ama mesajları önemseyen de yok.
    Bu telefon hakkında bir şeyler öğrenmek için sayfaya geliyorum ama senin anlamsız mesajlarınla, sana verilen cevapları okuyorum.

Kendisi görüntü kirliliği yaratıyor.Belkide iphoneye tonlarca para yatırıp kıt ve beyinsiz bir telefonu almanın pişmanlığı ile saldırganlaşan bir iphoneci olabilir.
    Beni de kendimi avutmakla suçlamış.Halbuki ne iphone ne de n9 kullanıcısıyım ama iphone mi n9 mu derseniz, tabiki de n9.

İPHONE DİYOR Kİ

KUTU KUTU İPHONE
    SAKIN BENİ DÜŞÜRME
    DÜŞÜRÜRSEN PATLARIM
    GARANTİDEN ATARIM

KUTU KUTU İPHONE
    BOŞYERE OLDUM ABONE
    KAPATIRLARSA BENİ GENE
    JAİLBREAK İSTERİM KENDİME

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

selam bende vatandan altım 1140 tl dun geldı cıhazım turkcellde yenı mikro sim kart aldım ve yanlsı taktık kapak sıkıştı nokia shopa gıttım ibrahim ordaydı redpover
    yardımcı oldu baya hal ettı ıkı dakıkada teşekkurler kardesım bır nokia calısanı olarak

rica ederim abi ne demek her zaman bekleriz :)
  • quote:

quote:

salihboc; seni tanımam bilmem ama yazdıkların kirlilikten başka bişe değil ve farkında değilsin heralde ama mesajları önemseyen de yok.

Kendisi görüntü kirliliği yaratıyor.Belkide iphoneye tonlarca para yatırıp kıt ve beyinsiz bir telefonu almanın pişmanlığı ile saldırganlaşan bir iphoneci olabilir.
    Beni de kendimi avutmakla suçlamış.Halbuki ne iphone ne de n9 kullanıcısıyım ama iphone mi n9 mu derseniz, tabiki de n9.

İPHONE DİYOR Kİ

KUTU KUTU İPHONE
    SAKIN BENİ DÜŞÜRME
    DÜŞÜRÜRSEN PATLARIM
    GARANTİDEN ATARIM

KUTU KUTU İPHONE
    BOŞYERE OLDUM ABONE
    KAPATIRLARSA BENİ GENE

Anladığım kadarıyla bilgisiz iPhone kullanıcılarının sadece telefonun fiyatından yapmaya çalıştıkları hava sizi sinirlendirmiş. Doğrudur, ben de bir iPhone kullanıcısı olarak çok karşılaşıyorum bilgisiz insanlarla. Bunun dışında en az iPhone kadar para ödediğiniz cihazlarınızla bir iPhone yanyana geldiğinde yine bu bilgisiz insanlar tarafından sizin cihazınızın yok sayılması da sizi sinirlendiriyor bunu da biliyorum. Ama inkar etmemek gerekir ki iPhone gerek yazılımı gerek donanımı gerek yazılım ve donanımın uyumlu çalışması konusunda lider sayılabilecek konumdadır. Bunu cihaza dıştan bakarak değil, bir süre kullandıktan sonra net bir şekilde görebilirsiniz. iPhone aldığına pişman olan bir kullanıcı çok ufak bir miktar zararla cihazı elinden çıkarır, başka başlıklara girip çamur atma gereksinizmi duymaz. Ben bir iPhone 4 kullanıcısı olarak yeni çıkan her cihazı incelerim. Bu doğrultuda N9'u da inceledim ve birkaç sayfa geride objektif yorumumu da yazmıştım.

Yere düşürünce ekranın veya arka camın kırılma riski yüksek. Bu durumda bir Mercedes E350 yerine yedek parçası daha uygun diye alt sınıf bir otomobil mi tercih etmeliyiz? Yani malzemenin kırılgan olması aynı zamanda kalitesiz olduğunun göstergesi midir?

Sonuca gelirsek; herkes bütçesine ve ihtiyaçlarına uyan cihazı tercih ediyor. Bu cihazları tercih edenlere firmanın hissesinin bir kısmı verilmediğine göre körü körüne savunmanın bir anlamı yok. Bu sebeple insanlara tercihlerinden dolayı hakaret vari sözler söylenmesi hoş değil.

• iOS çok kaliteli bir sistem bu konuda tartışılmaz. Yazılım ve donanım uyumu ise mükemmel. MeeGo'ya gelirsek yazılım ve donanım uyumu olarak iOS'tan aşağı kalır yanı yok hatta artıları bile mevcut. iOS'un kaynak kodları kapalı ve sistem size hiçbir şekilde müdahale etmenize izin vermiyor. Yetmezmiş gibi her şey kısıtlı. Sistem elinizi kolunuzu bağlıyor. Sizin istediğiniz gibi değil, onun istediği gibi kullanmak zorundasınız. Cihaz kendini ellettirmiyor kurcalatmıyor. E o zaman bırakın da stabil olsun bir zahmet. Onca kısıtlamaya rağmen stabil çalışmayacaksa ben o işletim sistemini afedersiniz ... yaparım. Hem o kadar kısıtlı olacak üstüne bir de stabil çalışmayacaksa ne anlamı kaldı? Hiçbir albenisi kalmaz bu durumda. iOS'un zaten tek albenisi de budur, yani mükemmel stabilite. Kısıtlamalarla birlikte stabil de çalışmayacaksa kimse yüzüne bakmaz o sistemin.

Şimdi MeeGo'ya bakalım. Tamamen açık kaynak kodlu ve sistemde istediğiniz gibi at koşturabilirsiniz. iOS'un aksine onun istediği şekilde değil, kendi istediğiniz şekilde kullanırsınız cihazı. Ve şu kısım çok önemli: MeeGo'nun en can alıcı noktası hiçbir kısıtlaması olmamasıdır ve bu özgürlüğü stabiliteden ödün vermeden sunabilmesidir. Işte iOS hiçbir zaman bunu yapamayacaktır. Bu yüzden MeeGo'nun şu an için rakibi yoktur. Hem bu kadar stabil aynı zamanda kısıtlaması olmayan başka bir sistem varsa gösterin?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

quote:

quote:

İPHONE DİYOR Kİ

KUTU KUTU İPHONE
    SAKIN BENİ DÜŞÜRME
    DÜŞÜRÜRSEN PATLARIM
    GARANTİDEN ATARIM

KUTU KUTU İPHONE
    BOŞYERE OLDUM ABONE
    KAPATIRLARSA BENİ GENE

Anladığım kadarıyla bilgisiz iPhone kullanıcılarının sadece telefonun fiyatından yapmaya çalıştıkları hava sizi sinirlendirmiş. Doğrudur, ben de bir iPhone kullanıcısı olarak çok karşılaşıyorum bilgisiz insanlarla. Bunun dışında en az iPhone kadar para ödediğiniz cihazlarınızla bir iPhone yanyana geldiğinde yine bu bilgisiz insanlar tarafından sizin cihazınızın yok sayılması da sizi sinirlendiriyor bunu da biliyorum. Ama inkar etmemek gerekir ki iPhone gerek yazılımı gerek donanımı gerek yazılım ve donanımın uyumlu çalışması konusunda lider sayılabilecek konumdadır. Bunu cihaza dıştan bakarak değil, bir süre kullandıktan sonra net bir şekilde görebilirsiniz. iPhone aldığına pişman olan bir kullanıcı çok ufak bir miktar zararla cihazı elinden çıkarır, başka başlıklara girip çamur atma gereksinizmi duymaz. Ben bir iPhone 4 kullanıcısı olarak yeni çıkan her cihazı incelerim. Bu doğrultuda N9'u da inceledim ve birkaç sayfa geride objektif yorumumu da yazmıştım.

Yere düşürünce ekranın veya arka camın kırılma riski yüksek. Bu durumda bir Mercedes E350 yerine yedek parçası daha uygun diye alt sınıf bir otomobil mi tercih etmeliyiz? Yani malzemenin kırılgan olması aynı zamanda kalitesiz olduğunun göstergesi midir?

Sonuca gelirsek; herkes bütçesine ve ihtiyaçlarına uyan cihazı tercih ediyor. Bu cihazları tercih edenlere firmanın hissesinin bir kısmı verilmediğine göre körü körüne savunmanın bir anlamı yok. Bu sebeple insanlara tercihlerinden dolayı hakaret vari sözler söylenmesi hoş değil.

Maxy kardeş ben Galaxy S2 kullanıcısıyım.Birkaç gün boyunca da N9u inceledim, İphoneyi bilmeyen yok zaten.Ben ne Androidçi ne de Ios karşıtı felan değilim ama burda birileri performans olarak iphoneyi olmayacak cihazlardan üstün tutup resmen dalga geçerlerse ben de benim gibi arkadaşlar da laflarını esirgemezler ne şekilde olursa olsun.
    İsteyen istediği modeli bütçesine göre alır.Ama 2 milyar üstü para verip de kısıtlamalı bir telefonu kullananlara bizlerin laf etmeye hakkı olmadığı gibi, o tellere 2 milyar üstü para verenlerin de daha düşük fiyata daha kaliteli stabil performans sergileyen telefonları tercih eden kullanıcıların cihazlarını da saçma bir şekilde iphonelerle kıyaslamaya da hakları yok.

• iPhone kimse burada n9ile kıyaslamıyor tek sıkıntı Nokia yapmış olduğu cihazların zayıflığı vede pahalı oluşu ayrıca cOk uyanık olması 1500tl para. Veren bı kisi3 gun sonra1190tl aynı cihazı alabilecekse Nokia zaten kafadan bitmiştir ayrıca 14 sene Nokia kullanan ben hala arte puna sirocco koleksiyonu olarak kullanmaya devam ediyorum ama sunu çok iyi biliyorum siteye girişte koskoca n9 reklamı varsa birtakım şahıslar normal üyelik dısında faaliyet gösteriyor herseye mübalağaya olarak promator gorevi yapıyor o kisiler zaten belli ondan Zaten arızayı kendileri yapıp ihaleyi milletin üstüne atıyorlar n9 başlığı var diye kimse mecbur değil iyi yorum yapmaya herkes istediğini yaZar okumak istemeyen okumadan
    Pas gecer kirlilik falan yaZarak artıralım yapamaz ... Yere kadar yolu var millet mecbur sanki n9 kötü şey yasamaz diye yazıyorum n8 n9 bese katlar bunu sindiremeyenler kendilerini avutsun promatorlerde satışlar düşer diye hemen kimlik yapsınlar bordo. Meydan ben burdayim

• ,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetolmez -- 23 Ocak 2012; 18:16:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

selam arkadaşlar n9 alışamadım
    sysbian daha kullanışlı gelıyor geri c6—01 geçecegim cihazımı satıyorum vatandan aldım 15 ocak ındırımınde 1140tl aldım 20 ocakta elime ulaştı 3 gunluktür fiyat 1100tl dir mersin içi elden satılıktır bir kere sarj ettım bu iletiyi n9 yazdım gsm 05358771732 iyi geceler mehmet ölmez

MeeGo'nun kullanımı Symbian ile aynı değildir. Çok daha farklı bir sistem ve daha profesyonel kullanıcılara hitap ediyor. Muhtemelen bu yüzden alışamadınız diye düşünüyorum. Çünkü hali hazırda Galaxy S II ve iPhone kullananlardan geçen arkadaşlar var. Halbuki kullanmayı söktüğünüz anda normal cihazları kullanmak istemezsiniz.

• MeeGo cozemedım anna daha basit ust duzey kullanıcı degılım
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.