Şimdi Ara

Yeni neT alacağım.. yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar beni yeni net çektirmeyi düşünüyorum. uydu net iyi dyorlar ne desiniz sınırsız kullanmayı düşünüyorum sizce hangisi uygun ve kullanışlı.. SİZCE EN İYİSİ??

• sokağında KTV şebeke varsa uydunet i kaçırma. daha ii bi araştır. fiyat ve kalite olarak gayet makuldür.
  • uydunet tamamda heryerde yok
    smile ucuz biraz tavsiye ederim.kaliteli.
  • SMİLE AL 6 AY 27 6AY 45 AYLIK ORTALAMA 36
  • Kablonet veya quicknet varsa öncelikle onlara bak derim.
  • Öncelik sırasına göre

Quicknet/Kablonet/Smile Adsl/Bilimum herhangi bir firma/TTnet

Smile 4mbit sınırsız çok iyi ayda 60.41 liraya geliyor. TTnet 2mbit sınırsızından bile 3 lira ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cüneyt Aykaç -- 21 Temmuz 2009; 14:22:21 >
  • smile da ttnet altyapısını kullandığından benim internetim yavaş acaba smile yüzündenmi demessin herkesin yavaş demekki deyip kendini avutabilirsin.kablolu tv desteği varsa mahallende sokağında uydunet kaçmaz.ama yoksa smile iyi gözükmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cüneyt Aykaç

Öncelik sırasına göre

Quicknet/Kablonet/Smile Adsl/Bilimum herhangi bir firma/TTnet

Smile 4mbit sınırsız çok iyi ayda 60.41 liraya geliyor. TTnet 2mbit sınırsızından bile 3 lira ucuz.

Arkadaş o mükemmel sıralamayı yapmış ben de bu sırlamayı yazacaktım.

Eğer bölgenizde uydunet hizmet veriyorsa kesinlikle uydunet alın (Quick net varsa düşünme tabiki)

Quicknet ve uydunet yoksa smile öneririm.Vaadettiği hızı sağlıyor.Smile kampanyaları hakkında bilgi almak için; http://www.internetinitasi.com/ adresinden bilgi alabilirsin.

• beyler bizim burada uydunet dolu bina dada varmış, fakat ben jdownloader le sürek li download yaparım madem parayı basıyorum, ama İp değişmiyor falanmış sanırım yok mu? bunun bi çaresi sadece torrenti kullanacaksam iyi değil sanırım ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.