Şimdi Ara

Yeni nesil android tvlerin hepsi başlangıç androidlemi açılıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Enerji kesintisinde durum nedir acaba ailemin evine yeni tv almayı düşünüyürumda yaşlı insanlar beceremezler ordan oaraya geç direk uyduy tv le açılıyorlarmı acaba?

hepsi androidle açılıyorsa webos bakıyım diyorum.

• bizim burada bir arkadas vardı bana bu soruyu gecen gün aynısını sordu.. ben saka yapıyor sandım dedim hayırdır mağarada mı yasıyorsun ömründe hic yeni nesil televizyon görmedin mi dedim?

karnımı doyuramıyorum abi para yok evde 20 yıllık crt televizyon kullanıyoruz özendik alalım dedi.. eeee dedim tamam orası bu sekil biliyoruz fakat arkadas cevrende onların evinde haydi o da olmadı akrabalarının evinde falan da görmedin mi dedim.. abi bizim gibi yıkıkların arkadas cevresi olmaz ben dısarıya sadece ekmek almaya cıkıyorum sırf tipten 50 yılım var dedi..

ben o arkadasa verdigim bilgiyi aynen buraya da yazayım.. evet kardesim o dedigin o sekilde oluyor..  

• android tv almadım hiç sordum evdekiler webos ,yaşlılar beceremeyeceği için uyduyla açılan almam şart.

yine webos alıcaz engin bilgilerin için çok sağol.

• Benim Android Tv En son ne aciksa? O kaliyor..Sony..

Mesela Turkcell tv mi acik? Uydu yayini mi acik? En ain ne izlediysen o geliyor ekrana..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt

peki enerji kesintilerinde ne biliyim sorduğum yerlerde android ara yüzü açılır dedi hep ordan tv ye alıcaksınız dediler hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 3 Ocak 2023; 19:50:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.