Şimdi Ara

Yeni Müşterilere Özel Süper Teklifler! Avea’dan 25’lik ve 35’lik Tarifeler!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Numara taşıma ve yeni hat tesisi ile Avea’lı olacak yeni müşterilerimize özel olarak 5 Temmuz tarihi itibariyle;

• Ayda 25 TL’ye her yöne 800 dakika sunan 25’lik Tarife ile Ayda 35 TL’ye her yöne 1.200 dakika sunan 35’lik Tarife’yi satışa çıkartıyoruz!
    • Efsane Kamu tarifemiz Süper Kamu’nun ücreti yeniden 29 TL oluyor!

İşte Yeni Müşterilerimize Özel Muhteşem Dörtlü!

Yeni Müşterilere Özel Süper Teklifler! Avea’dan 25’lik ve 35’lik Tarifeler!!!

Avea’dan 25’lik ve 35’lik Tarifeler!!!

Numara Taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşterilerimize özel olarak hazırlanan ve 5 Temmuz 2011 tarihinde satışa sunulacak 25’lik ve 35’lik Tarifeler ile ilgili detayları sizlerle paylaşmak isteriz.

25’lik Tarife ile ayda 25 TL’ye her yöne 800 dakika, 35’lik Tarife ile ayda 35 TL’ye her yöne 1200 dakika...

• Tarifelerden NT, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Tarifeler, Avea’nın faturalı tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır.
    • 25’lik ve 35’lik Tarifeler, 31 Temmuz 2011 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık kalacaktır.
    • 25’lik ve 35’lik Tarifelerin aylık ücretleri, NT, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşterilerimiz için tarifelerde kaldıkları süre boyunca ayda sırasıyla 25 TL ve 35 TL’dir.
    • NT ve yeni hat tesisi yoluyla kayıt yapan müşterilerimize, tarifelerde kaldıkları süre boyunca sırasıyla her yöne 800 dakika ve her yöne 1200 dakika sunulacaktır.
    • Avea ve GPO faturasız tarifelerinden 25’lik Tarife’ye geçiş yapan müşterilerimize, tarifede kaldıkları süre boyunca her yöne 500 dakika sunulacaktır.
    • Avea ve GPO faturasız tarifelerinden 35’lik Tarife’ye geçiş yapan müşterilerimize, tarifede kaldıkları süre boyunca her yöne 800 dakika sunulacaktır.
    • 05.07.2011 tarihi ve sonrası Avea’nın faturalı ve faturasız tarifelerinden numarasını diğer operatörlere taşıyıp sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifelere kaydolan müşterilerimize, tarifelerde kaldıkları süre boyunca sırasıyla her yöne 500 dakika ve her yöne 800 dakika sunulacaktır.
    • Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
    • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar ilgili fatura döneminin sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
    • Tarifeler kapsamında sunulan dakikalar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
    • Ücretsiz yurt içi dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. 444 ile başlayan numaralar (Avea Müşteri Hizmetleri hariç), görüşme başına 40 kr’dan ücretlendirilir.
    • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsar.
    • Tarifelerdeki müşteriler Nokia 2730 Cihaz kampanyasından faydalanabilirler.
    • Tarifelerdeki müşteriler bireysel faturalı müşterilere sunulmakta olan herhangi SES ya da SMS paketine kaydolabilirler.
    • Tarife aylık ücretleri hesaplanırken kullanım gün sayısı esas alınacaktır.
    • Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Ücretsiz dakikalar bittiğinde ücret 41,5 Kr/dk’dır. SMS ücreti 41,5 Kr/adet’tir.

• Avea, Vodafone resmen demiski

"Aklini alirim, benimle oynama"
  • paketler iyi.

vodafone paketleriyle karşılaştırıldığında ,

vodafone da 30 tl 800 dkk avea 25 tl

vodafone da 40 tl 1200 dkk avea da 35 tl.
  • Rekabet iyidir ama kalitede önemlidir.
  • 35TL 1200 MANYAK OLMUŞ
  • Yıllardır bu sektörün içindeyim. Bu kadar agresif olayları bir kez gördüm bu ikinci.

Tarifeler kesinlikle zarar tarifeler. Bu tarifelerden hiç bir operatör bırakın kar etmeyi maliyetini bile çıkaramaz. Zarar ediyorlar. Arabağlantı ücretleri belli, sabit maliyetler giderler belli.

Bu agresiflik telsim satılmadan 6 ay önce de telsim de olmuştu.

Sanırım avea satılıyor.
  • 20 lira sabit ücreti olan birisi 100 den aşağı ödemiyor. avea bu aralar parayı fena kaldırdı. ucuz tarifelerin sebebi de bunlardır
  • Serkan bu verilen 1200 dakikanin hepsi avea disi olsa 38 tl yapar..

Avea kullanan adam mutlaka bunun yarisini sebeke ici arayacaktir.

Al sana maliyet 20 tl..

Bunun disinda bu hati kullaniyorsub diye diger gsm lerdende aranacaksin..

Bu fiyatlar bile halen cok gorursun..

1 sene sonra her yone 2.000 dk 30 tl derlerse kimse sasirmasin :))
  • Turkcell bu ikisine karşılık yeni bir aran kazan kampanyası yapar mı?...
  • tahminimce paketleri kullanan insanların yarısı verilen dakikaların yarısını bile kullanmıyor.

kendimden ornek vereyim heryone 2000 dakikam var.725 dakika kullanmışım.
    kobifone nun verdiği örnek çok doğru, tmsf zamanında telsim böyle ataklar yapmıştı.sonra satışa çıkarıldı.
  • 35'lik tarife herkesi susturmalı
    Anlayın artık Kalitesiz olabilir ama varmı daha ucuzu
    Bu gıda ürünü değil ki kalite arayın hepsinde amaç konuşturmak önemli olan biz TÜRKLER için FİYATTIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Serkan bu verilen 1200 dakikanin hepsi avea disi olsa 38 tl yapar..

Avea kullanan adam mutlaka bunun yarisini sebeke ici arayacaktir.

Al sana maliyet 20 tl..

Bunun disinda bu hati kullaniyorsub diye diger gsm lerdende aranacaksin..

Bu fiyatlar bile halen cok gorursun..

1 sene sonra her yone 2.000 dk 30 tl derlerse kimse sasirmasin :))

Volkan

o 35 tl'nin %43'ünün vergi olarak devlete gittiğini de hesapla.

arabağlantı ücreti 3,7 kuruş

avea'nın aldığı tutar vergileri düşünce 24 tl civarında.

eğer bu tarifeyi kullanan müşteri 650 dk ve üstü turkcell ve aveayı ararsa tarife zarar yazar ki burada pazar payları ve abone sayılarına göre ortalama bir hesap yaparsak ;

640 dk turkcell
    330 dk vodafone
    230 dk avea

arar. Ortalama müşteride 24 tl alırken, ara bağlantı olarak 36 tl ara bağlantı ödersin. zarar %50

Yani büyük zarar.

12 ay taahhüt falan alsa yine anlamaya çalışırım da.

Böyle ilginç yani

Edit : Daha bu şirketin sabit personel giderini, reklam giderini, bayiye çalışanlara ödedikleri primleri, baz giderlerini vs vs vs hesaba katmıyoruz bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDanielSD -- 5 Temmuz 2011; 18:50:01 >

• 35 tl ama kalıcı değilmi yanlış mi anlıyorum zam felan olmayacak
    Turkcell efsane kamu gibi yani demek istediğim
  • Mevcut müşterilerin ne haddine ucuz tarifeler. Otursunlar oturdukları yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobifone

Yıllardır bu sektörün içindeyim. Bu kadar agresif olayları bir kez gördüm bu ikinci.

Tarifeler kesinlikle zarar tarifeler. Bu tarifelerden hiç bir operatör bırakın kar etmeyi maliyetini bile çıkaramaz. Zarar ediyorlar. Arabağlantı ücretleri belli, sabit maliyetler giderler belli.

Sanırım avea satılıyor.

Aveanin satılabileceği zaten forumda yazılmıştı.
    Günaydın kobi :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avea turkcell kamu plus ları gözüne kestirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bico

quote:

Orijinalden alıntı: kobifone

Yıllardır bu sektörün içindeyim. Bu kadar agresif olayları bir kez gördüm bu ikinci.

Sanırım avea satılıyor.

Aveanin satılabileceği zaten forumda yazılmıştı.
    Günaydın kobi :)))

Ya o konuyu da ben açmıştım da. Şimdi artık inanmaya başladım

• Ben turkcell kamudayım durduk yerde sms paketi koyup zam yaptılarKesin geçiyorum aveaya
  • Bende bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum.Taahhüt yok değil mi bunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M e t i n

Bende bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum.Taahhüt yok değil mi bunda?

taahhüt yoktur!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.