Şimdi Ara

Yeni modüllü üyeler için 4k kanalı açıldı! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
6
Favori
16.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok teşekkür ederim

Saygılar

• universteli U kullanıcısına yanıt

4k Goruntu kalitesi bekleme bos yere. Hd ye cok yakin goruntu

• İlk izlenim olarak şunu söyleyebilirim. Normal Bein İz kanalına göre görüntü kalitesi daha iyi. Maç yayınını henüz seyretmedim

Saygılar

• universteli U kullanıcısına yanıt

Mac yayını disinda belgesel yayinlarinda goruntu cok iyi. Ama mac yayinlarinda bildigin Hd yayina yakin kotu bir yayin var.

• Hafta sonu derbiyi merak ediyorum. Seyredip görücez.

Saygılar

• Dunki Gs-bjk ve bugunki Ts-Konya maclarinda goruntu biraz duzelmis gibi 4k da. Sanki biraz toparladilar kaliteyi
  • deppechemode45 D kullanıcısına yanıt

Evet biraz daha iyi bu hafta

• alphi3458 kullanıcısına yanıt

Suan Trabzon konya maçi gecen haftalara gore cok daha iyi goruntu 4k da. Umarim boyle olur hep. Goruntu eutelsatta daha iyi yalniz. 15 kasimda maalesef eutelsat bitecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deppechemode45 -- 6 Kasım 2022; 21:36:48 >
  • Arkadaşlar bende vu+ dou 4k var. Modülü alıp tak çalıştır yapıp izleyebilir miyiz

• aliasrslan1a2 A kullanıcısına yanıt

irdeto yu destekliyorsa yapabilirsin engel yok

• Maclari acaba nezaman 4K göstericekler bilgisi olan varmi?
    Yurt disinda yasiyorum almanyada bundesliga maclarini sky gösteriyor. Adamlarda 4k kanali var ve hdr kalitesinde. Böyle bisey görülmemis gercekten. Digitürk normal 4k yi bile göstermiyor. Gercekten cok yazik
  • DRONZZO61U kullanıcısına yanıt
    Sozde bugun mh de ocak ayindan itibaren tam anlami ile 4k yeni kutular gelicek ve sistem oturucak dedi
  • kyazmaci468 kullanıcısına yanıt

yallllllaaaaaannn olay kutu ile bitmiyor yayını yapsın ilk önce mevcut kutuları da 4k diye satmadımı

• kyazmaci468 kullanıcısına yanıt
    Tamaman yanlış yine. Kanal şu an zaten 4k :) modüllü üyeler de izliyor rahat rahat. Şikayet edilen kanalın haftada 3 saatlik yayını.
  • 4K yayın vermek kolay değil. Yurt dışındaki yayınların bir çoğu UHD diye geçer yani 2k ve bir tık üzeri.

Tabi bu kalite de çok iyi bir kalite keşke verebilseler bizdede fakat çok zor.

Büyük takımlarin maçları bile kanserlik oluyor bazen, ligin kalitesi belli bu lige 4K yayın fazla maalesef.

Her maçta bariz gözüken kazanmak için her yol mübah anlayışı ve bunu her takım yapıyor. Öyle güzel atıyorlarki kendilerini yere ve hakemlerde bunları yiyor. Çok fazla duruyor oyun ve bir çok maç oynamaktan ziyade oynatmamaya odaklı haliyle elinde ne varsa ona göre alıcısı olur.

Dünyada kaç kişi bu ligi izliyor? Ben yeri geliyor isveç Danimarka liglerini bile izliyorum ve bizim ligden daha zevkli.
  • Gecen hafta Trabzon Konya macindan sonra umutlanmistim 4k goruntu duzeldi diye. Bu aksam basaksehir GS maci yine 4k goruntu vasat. Anlamak zor
  • Merak edenler vardır belki Dünya Kupası Trt4k da yayınlancak
  • Bein'den 4K için bir beklentiniz olmasın. daha önce de bu konuda yazdım 4k dedikleri yayın upscale veriliyor. 2 senedir 4k yayın çıkmıyor bein.

• N11 den kredi kartı ile peşin alıp üye oldum bendeki kutuyu verip module geçebilirmiyim
  • reko kullanıcısına yanıt
    Evet
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.