Şimdi Ara

Yeni Mitsubishi ASX Sahipleri Buraya.... (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
40
Favori
177.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar 4-5 bin tl zammı yapıştırmışlar. Kendi kendilerine çalıp oynasınlar
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturalman3 -- 10 Eylül 2015; 18:30:02 >
  • rakiplerie göre fiyatları halen avantajlı. hatta bi kaç bayiiden ciddi indirim alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

bugün edirnede görmediğim mitsubishi bayisini lüleburgazda görünce belki asx sürerim diye daldım, 2 tane asx 1 tane l200 vardı, benzin ve dizelde donanımlar aynı isimde olsa bile farklılıklar oluyormuş onu öğrendim, girdim dizele ön taraf yayla gibi arka taraf yayla gibi bayıldım yine, test aracı her zamanki gibi yoktu ve yine süremedim aracı, o kadar merak etmeme rağmen, istanbulda aldatmaz'a gittim bulamamıştım burada da yoktu, sonra nasıl olsa 95bini manuel araca vermeyeceksin dedim kendimi öyle teselli ettim çıktım
    asx'in bir çok rakibini sürdüm, showroomda en fazla beğendiğim araçlardan biri oldu, qq showroomda sönüktü sürerken çok hoşuma gitti, kuga showroomda güzeldi sürerken harika hissettirdi, tiguan showroomda çok iyiydi ama sürerken aracı hiç beğenmedim, asx'i showroomda çok beğeniyorum ikidir ama bi sürmek nasip olmadı

Kasım ayında Temsa'dan test aracı olarak 1.6dizel asx alacağım. İstanbul'a gelebilme ihtimaliniz varsa gözetimimde test aracını sizde kullanabilirsiniz.

• _opeth kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam, işe giderken her gün aldatmaz'ın önünden geçiyorum bi ara gelir nasılsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

bugün edirnede görmediğim mitsubishi bayisini lüleburgazda görünce belki asx sürerim diye daldım, 2 tane asx 1 tane l200 vardı, benzin ve dizelde donanımlar aynı isimde olsa bile farklılıklar oluyormuş onu öğrendim, girdim dizele ön taraf yayla gibi arka taraf yayla gibi bayıldım yine, test aracı her zamanki gibi yoktu ve yine süremedim aracı, o kadar merak etmeme rağmen, istanbulda aldatmaz'a gittim bulamamıştım burada da yoktu, sonra nasıl olsa 95bini manuel araca vermeyeceksin dedim kendimi öyle teselli ettim çıktım
    asx'in bir çok rakibini sürdüm, showroomda en fazla beğendiğim araçlardan biri oldu, qq showroomda sönüktü sürerken çok hoşuma gitti, kuga showroomda güzeldi sürerken harika hissettirdi, tiguan showroomda çok iyiydi ama sürerken aracı hiç beğenmedim, asx'i showroomda çok beğeniyorum ikidir ama bi sürmek nasip olmadı

Kasım ayında Temsa'dan test aracı olarak 1.6dizel asx alacağım. İstanbul'a gelebilme ihtimaliniz varsa gözetimimde test aracını sizde kullanabilirsiniz.

Abi ben de bi tur atabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5-12 Kasim arasi bende olacak arac. Mitsubishi Club Turkey facebook grubu veya forumundan bana daha cabuk ulasabilirsiniz. Beylikduzundeyim bu arada.

• Arkadaşlar merhaba,yakın tarihte bakım yaptıran varmı acaba. Asx intense ilk yıl bakımı için 425 tl fiyat aldım uygunmudur sizce.
  • Gerçek anlamda yeni tanışıp, hayranlık duyduğum araçların başına yerleşti.

Özellikle intense modelinin sunduğu ekstra özellikler insanı direkt şımartmaya yönelik.

Memur olarak SUV hayal diye kendi kendime içerlenir iken aslında o kadar da uzak bir hayal olmadığının farkına vardım.
    2011-2012 temiz bir araç için 45-49binlik fiyat gerçekten çok iyi. Donanım olarak ağzına kadar doldurulmuş bir intense umarım sonraki aracım olur.

Siz kullanıcılarının güle güle, kazasız beleasız kullanmalarını dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulki

Arkadaşlar merhaba,yakın tarihte bakım yaptıran varmı acaba. Asx intense ilk yıl bakımı için 425 tl fiyat aldım uygunmudur sizce.

Ucuz degil pahali da degil? Nerden aldiniz fiyati?

• Sevgili dostlar , 2013 model 36.000 km deki İnvinite 'mi satmak istiyorum. Sonax boya korumalı ve tüm camları film kaplı. Ayrıca sonradan aynaya taktırdığım geri görüş kamerası mevcut..Sağ ön kapı değişti ve sağ taraf komple boyalı..
    Hiç sigara içilmemiş ve sıfır gibi olan ASX sizce kaç TL eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GcGokhan

Gerçek anlamda yeni tanışıp, hayranlık duyduğum araçların başına yerleşti.

Özellikle intense modelinin sunduğu ekstra özellikler insanı direkt şımartmaya yönelik.

Memur olarak SUV hayal diye kendi kendime içerlenir iken aslında o kadar da uzak bir hayal olmadığının farkına vardım.
    2011-2012 temiz bir araç için 45-49binlik fiyat gerçekten çok iyi. Donanım olarak ağzına kadar doldurulmuş bir intense umarım sonraki aracım olur.

Siz kullanıcılarının güle güle, kazasız beleasız kullanmalarını dilerim.

Hocam 3 ay aradım 2012 intense'i 45-49 aralığına hiç denk getiremedim.

Umarım siz bulursunuz.

• 2012 intensin temizini 55 ten aşağı bulamazsınız. 45 binlik intense almaktansa 50 binlik invite almayı tercih ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ulki

Arkadaşlar merhaba,yakın tarihte bakım yaptıran varmı acaba. Asx intense ilk yıl bakımı için 425 tl fiyat aldım uygunmudur sizce.

Ucuz degil pahali da degil? Nerden aldiniz fiyati?

Merhaba,araştırmalarım sonucunda Güneri Otomotivde 300 tl ye yaptırdım.400-500 tl arası verdi bütün servisler en uygun burasıydı.
  • merhabalar

Arkadaşlar 2011 ASX alıcam ama neredeyse hepsi 100bin km üzerinde. Sonuçta motor mitsubishi ve arkadaşımda 2004 model outlander var. şu an 350bin km civarın da ve banamasın demiyor. bu durum ASX içinde geçerlimidir yani aracın 130-150bin km de olması ASX için çok bir şey ifade edermi. Kısacası 2011 model 130-150bin km civarı ASX alınırmı?
  • Bu süre içinde dizel asx alan olmadı mı? Yalıtım sessizlik konularında merak ediyorum dizel versiyonunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

merhabalar

Arkadaşlar 2011 ASX alıcam ama neredeyse hepsi 100bin km üzerinde. Sonuçta motor mitsubishi ve arkadaşımda 2004 model outlander var. şu an 350bin km civarın da ve banamasın demiyor. bu durum ASX içinde geçerlimidir yani aracın 130-150bin km de olması ASX için çok bir şey ifade edermi. Kısacası 2011 model 130-150bin km civarı ASX alınırmı?

Degisen bisey yok bakimi zamaninda yapildiysa sorun cikarmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: naturalman3

Bu süre içinde dizel asx alan olmadı mı? Yalıtım sessizlik konularında merak ediyorum dizel versiyonunu.

5 Kasim Temsa test aracini alicam musaitseniz siz de incelersiniz hatta 8 kasim da bulusmamiz var buyrun gelin siz dehttps://www.facebook.com/events/754098168028231/

• kvo35 kullanıcısına yanıt
    2011 model ASX'im ilk günden beri LPG ile kullanıyorum, LPG kaynaklı olarak sübap erimesi olayı haricinde sorun yaşamadım ve motor hala saat gibi çalışıyor maşallah ve aracım 200.000 km.'de
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: naturalman3

Bu süre içinde dizel asx alan olmadı mı? Yalıtım sessizlik konularında merak ediyorum dizel versiyonunu.

5 Kasim Temsa test aracini alicam musaitseniz siz de incelersiniz hatta 8 kasim da bulusmamiz var buyrun gelin siz dehttps://www.facebook.com/events/754098168028231/

uzakta olduğumdan gelemem ama testten sonra uzunca test yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.