Şimdi Ara

Yeni Mitsubishi ASX Sahipleri Buraya.... (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.633
Cevap
40
Favori
177.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracınızdan ne kadar memnunsunuz ve ilk izlenimlerinizi aktarırsanız sevinirim bende 2015 1.6 dizel intense sahibiyim
  • ASX kullanıcıları için facede

Mitsubishi ASX Team Tr

grubumuz var.

Fikir alışverişinde bulunup, yeni alacak veya satmak isteyen arkadaşları buluşturuyoruz.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuk3535

ASX kullanıcıları için facede

Mitsubishi ASX Team Tr

grubumuz var.

Fikir alışverişinde bulunup, yeni alacak veya satmak isteyen arkadaşları buluşturuyoruz.

Teşekkürler

link verirseniz daha makbule geçer.
  • Kapalı grup olduğu için aramalarda çıkmıyor bazen. Grubu açık hale getirmek lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.facebook.com/groups/mitsubishi club turkey/

https://www.facebook.com/groups/mitsubishiasxclubturkey/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 23 Kasım 2015; 17:05:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bende arabamı değiştirmek istedim opel astra vardı satım yeni araba için hemen hemen her markayı gezdim en son sıfır ASX 1.6 dizel aldım... Benim için 3 sorunu vardı 1. OTOMATİK VİTES 2. AÇILIR TAVAN 3. DERİ DÖŞEME..kendi zevkime göre Deri döşemeyi yaptırdım.. birazda abartmadan izolasyon ve aksesuar işine girecem genel olarak fena bir araba değil hoşuma gitti ..
    sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim
  • 1.6 dizel ASX'in en büyük eksiği nedir diye sorarsanız otomatik vites derim, aracımla 3 haftayı tamamladım ve merak ettiğiniz ne varsa artık sorabilirsiniz ;)
  • Hill holder olsun dizelin torku olsun otomatik vites şartına bence gerek kalmıyor kaldırmada kullanmada sorun yaşanmıyor dizelde.
  • _opeth kullanıcısına yanıt
    Benim için çok ciddi sorun değil çünkü ben zaten manuel seviyorum ama bu arabanın otomatik dizeli olsa muhteşem olurdu
  • zivrisinek kullanıcısına yanıt
    Benzinliyi kaça sattınız hocam?
  • erginy15 kullanıcısına yanıt
    38.500 ' e verdim
    Hocam bedava vermişsin, yeni aracınız hayırlı olsun bu arada. Peki performans ve km/krş tüketim farkı nasıl?

Benim eski aracım 200.000 km.'de yıpranmış bir araçtı. Darbeli kazası yoktu ama 2 kapısı değişmiş,kaputu değişmiş bir araçtı ve bizim millet kıl-tüy yapıyor bilirsiniz uğraşmaya gerek bile görmedim. Motor ve yürüyen aksamı süper durumdaydı. Aracımda ses izolasyonu + Vialle sıvı sistem LPG + ses sistemi vardı ama ilanda kaldığı sürede herkes favoriye ekledi açıkcası gelip bakmaya tenezzül etmediler, sonrada araba fiyatları şöyle böyle abuk subuk konuşurlar. Tesadüfen bir tanıdığın yeğeni ar4adı Gümüşhane'den tanıdığın ismini verince araba senindir hatta anahtarı dayına teslim ettim gelir alırsın dedim aracı dayısına teslim ettim,fırsat bulduğunda gel al dedim çokta efendi bir arkadaşmış güle güle kullansın çok çok mutlu oldu, kiminin parası kiminin duası bende 4 tane kış lastiğinide arabayla birlikte verdim yani gerçekten onun için karlı bir alışveriş oldu. Dizel ve benzinli arasında güç anlamında pek fark yok ama çekişte ciddi fark var çünkü dizelin tork avantajı bariz hissediliyor, herşeyden önce düz yol rampa hiç farketmiyor hafif gaz verin istediğiniz yolda istediğiniz gibi gitsin. Yakıt tüketimi şehir içi 6.5-7 lt arası ve bu sakin veya seri kullanım değeri değil tamamen karma, uzun yolda 1-1.5 lt daha az yakıyor. Dizel ASX'in en bariz farkedilen özelliği bu araç gerçekten SUV havası veriyor ve premium hissini biraz hissettiriyor. Ben aracı aldıktan sonra aracın orjinalini hiç bozmadan A+ kalite profesyonel ses sistemi kurguladım hatta Facebook'ta ASX grubunda detaylarını paylaştım, birde arka koltuklara 10" multimedia başlıklar aldım ufak oğullarım arabadan inmek istemiyor. Eşimin 2010 model otomatik 2.0 CRV'si var inanın aracı aldığımızdan beri kendi arabasından çok ASX ile gezmeyi tercih ediyor. Yakıtı düşük çekişi çok iyi ve manuel olması gereçkten dezavantaj oluşturmuyor sadece manuel kullanmayı bilmek gerekiyor (otomatik harici kullanamayan için bu elbette önemli). Yol ve motor sesi 2011 ASX'e göre fazlasıyla iyileştirilmiş diyebilirim yani kabul edilebilir değerlerde. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

Konunun başından bu yana kadar araç hakkında çok yorumunuzu okudum, merak edecek çok bişey bırakmadınız bu araç hakkında şimdi merakla beklediğim tek şey yeni hrv. Fiyatı büyük oranda seçimi etkiler.

HR-V için bişey diyemem ama bende 2010 model CR-V 2.0 benzinli otomatik araçta var. Performans yok,yakıt tüketimi çok. Konfor gayet iyi, donanım yeterli denilebilir,güvenlik çok iyi, sağlamlık ve sorunsuzluk çok iyi,kıvraklık yok,sürüş keyfi zevk vermeyen bir araç ama konfor ve rahatlığına bakarsak sürüş keyfide var diyebilirim (akıllı 4x4 özelliği gayet iyi ve karda muhteşem iyi bir araç)
  • Sevgili as kullanıcıları
    Yaklasik iki senedir bu forumu ve mitsubishi club turkey'i takip ediyorum
    ediyorum.Kullanici arkadaslarin yorumlari ve markaya ve araca olan ilgim sonucunda 2013 model asx almış bulunuyorum.şu an arabayi tanima asamasindayim. Bir sorum olacakti arabayi trafikte kullanirken stop ettirdim calistirdigimda ekran kisminin alt tarafinda ki pessenger airbag of dugmesi yandi.servisi aradim kontağı kapat ac 1 dakika bekle dedi yaptim fakat yine yandi .acaba sorun nedir? Simdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • the desihner T kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda koltukların altında herhangi bir işlem yaptırdınızmı veya koltuk altıyla oynayan oldumu çünkü genelde orda sorun olur. Servise götürün lambayı söndürsünler 2 dakikalık işlem ücret felanda almazlar zaten, tekrar yanarsa zaten bir sorun var demektir. Bunun dışında merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz. 2011'den beri bu araca biniyorum şimdide dizeline terfi ettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zivrisinek

Yakın zamanda koltukların altında herhangi bir işlem yaptırdınızmı veya koltuk altıyla oynayan oldumu çünkü genelde orda sorun olur. Servise götürün lambayı söndürsünler 2 dakikalık işlem ücret felanda almazlar zaten, tekrar yanarsa zaten bir sorun var demektir. Bunun dışında merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz. 2011'den beri bu araca biniyorum şimdide dizeline terfi ettim :)

Hocam araci almamda ki ana yorum etkenlerinden biri sizsiniz acikcasi :)) 2013 intence aldim 29000 km de garantisi devam ediyormuş 1 sene daha servis bakimli imis guzel oldu memnunum ,size de tesekkur ederim bu arada,
    Yalniz o hatanin disinda surucu bolumunde ki sol direkte ki airbag plastik aksami ust kismindan gevsemis bana kronik problem dedi servite ki arkadas,dogru mudur ve sizin basiniza geldi mi .ayrıca 200 bin km de ki tecrubelerinize istinaden nelere dikkat etmeliyim,nasil davranmaliyim araca :))) dedigim sorunlar insallah bana sikinti çıkarmaz.simdiden cevaplar icin teşekkürler :))))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Dizel outlander aracımda var ayrıyeten ve bahsettiğiniz yerde aynı sorunu bende yaşıyorum ancak ASX'te belirgin şekilde yoktu fakat muhtemelen kronik sıkıntılardan birisi. Size tavsiyem yılda 30.000 km. üstü yol yapıyorsanız direk LPG düşünün değilse benzinde sürmeye devam. Sürüş stilinizi bilmiyorum ancak sürüşten keyif almak istiyorsanız 3000 devir altında sürmeyin ama ekonomi en önemli unsur diyorsanız vites geçiş göstergesine uymayı deneyin. Rampalara girerken devirli girerseniz rahat bitirirsiniz :) Aracınızda multimedia sistem yoksa bunu düşünebilirsiniz hem çok yakışıyor hemde çok kullanışlı.Arka koltuğun kızaklarının bakalitleri çok uyduruktur sadece sizin araca özgü değil bunuda bilin :) Yol ve motor sesi çok rahatsız etmez 2013 lerde ama rahatsız oluyorsanız yalıtım yaptırın. Şimdilik aklıma bunlar geliyor sorunuz varsa sorabilirsiniz ;)
    bence kronik bir sorun değil. çünkü ilk defa sizden duyuyorum.
    Büyük ihtimalle (benim başıma birkaç kez geldiği için yazıyorum) araba yıkamacılar arabayı yıkadıktan sonra tavanı kurutmak için bezle siliyorlar. Araç yüksek olduğu için aracın kapı eşiğine çıkıp sağ elleri ile direk kısmındaki airbağ kapağından tutuyorlar ve kapağı yerinden çıkarıyorlar . sola kapı içinde sol elleriyle çıkarıyorlar. kapak çıkınca takması biraz zor . çünkü araya döşeme bezi sıkışıyor tırnakları tam oturtamıyorsunuz. Büyük olasılıkla sizin aracınızda da önceden böyle bir durum oldu ancak o yıkamacı biraz şiddetli çıkarmış ve arbağ kablolarını gevşetmiş olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.