Şimdi Ara

Yeni Mitsubishi ASX Sahipleri Buraya.... (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.633
Cevap
40
Favori
177.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: catik

quote:

Orijinalden alıntı: akif06eren

https://www.youtube.com/watch?v=ItX8qt9DfHY&app=desktop
    asx ne yakar diye merak edenler linkteki videoyu izlesin
    asx invite- yakıt sadece benzin- hız sabit 98 km/saat- istikamet ankara(gösterge yapracık yokuşunda sıfırlandı)-polatlı (yaklaşık 55 km lik bir yol)
    yakıt ortalaması 100km de 4,4 lt

hocam bende jetta 1.2 tsi ile sinop yaptim. 4.5 lt ile gittim.

100 tl ile 400 km gittim

genel ortalam 5.2 lt idi tum yolculuk boyunca

o da bişey mi, bizim buralarda uzun bir iniş var. oraya geldim mi yakıt 1 lt ye iniyor ve acayip zevke geliyorum

• catik kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi hızda 4.6 ortalama yaptınız
    Ben 4.4 ortalamayi 98 km hızla yaptım
    asx ile 80-90 arası hızla ortalama 4.0 altına bile iniyor
    Ayrıca asx e lpg takılıyor ve tüketim kuruş bazında dahada düşüyor sonra turbo derdi yok
    Diğer taraftan yokuş aşağı asx yakmiyor maalesef chavrolet - hyundai - kia sahipleri bu degerlere inanamiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tork Necmi kullanıcısına yanıt
    ;))

90 110 arası 400 km gittim. 4.5 ortalama jetta 1.2

• Bu aracın hala yakıt değerlerini konuşmanıza şaşıyorum. Yol tutuşu ve sürüş zevkinden bahseden yok. Bendeki araç sıvı sistem LPG'li o yüzden yakıt konusunda zaten tek kelime etmiyorum :) Frenlemesi,yol tutuşu ve sürüş zevki için neler diyorsunuz?
    Eh artık sizde bir video çeker linkini yazarsanız artık

• Ercan bey yol tutuşu ve sürüş zevki zaten tartışılmaz
    Ben bir zamanlar 4.4 ortalama yaptığımdan bahsetmiştim onun videosunu atayım dedim catik hocam da jetta degerlerini verdi bende vakit geçirmek için öyle sine takılıyorum

http://m.youtube.com/watch?v=OVqwyitYa_o
    Çatik bey yoksa videodaki sizmisiniz bakın videodaki arkadaş 4.5 lt ortalama yapmış lakin hızı ortalama hızı da 85 km/saat sunuda kabul etmek lazım jetta 1.2 TSİ larda az yakıyor
    85 km saat hızla asx artık 4 lt az yakar
    Bu arada hatırlatalım asx 1.6 atmosferik benzin motorlu ve 5 viteslidir jetta 1.2 TSİ ise 1.2 turbo şarj benzinli motor ve 6 viteslidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akif06eren -- 28 Temmuz 2015; 0:37:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• http://m.youtube.com/watch?v=bUR_ZyhsbY0
    Bak sen vatandaş 85 km/saat ortalama hızla 4.1 lt ortalamada yapmış vay vay ne arabalar varmış memlekette
    Bende memlekette tek arızalı ben varım diyordum ....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif06eren

http://m.youtube.com/watch?v=OVqwyitYa_o
    Çatik bey yoksa videodaki sizmisiniz bakın videodaki arkadaş 4.5 lt ortalama yapmış lakin hızı ortalama hızı da 85 km/saat sunuda kabul etmek lazım jetta 1.2 TSİ larda az yakıyor
    85 km saat hızla asx artık 4 lt az yakar
    Bu arada hatırlatalım asx 1.6 atmosferik benzin motorlu ve 5 viteslidir jetta 1.2 TSİ ise 1.2 turbo şarj benzinli motor ve 6 viteslidir

Hocam burada jettanın 6 vites avantajını kullanması asx için bir mazeret olamaz. ASX de 7 vites yapsın daha az yaksın :D

• Şimdi asx kullanıcısını dusunuyor 5 vitesle jetta dan az yakıyor zaten şimdi 6 vites yapipda sürücüyü birde 6 . Vitesle niye ugrastirsin :) diğer taraftan ben jettanin sayfasında asx su kadar yakıyor demedimki değilmi
    Ayrica jetta erik asx elma size soruyorum ne alaka
    Varsa asx gibi az yakan başka suv ondan haber ver bana
    Mesala tiguan ne yakıyor onu soyle bana

• Abicim asx 5 vitesle zaten az yakıyor birde sürücüsünü 6 vitesle ugrastirmiyor
    Diger tarfatan ben jettanin sayfasında asx su kadar yakıyor demedimki değilmi Ayrica jetta erik asx elma size soruyorum ne alaka Varsa asx gibi az yakan başka suv ondan haber ver bana
    Tiguan ne kadar yakıyor ondan haber ver bana

• Ayrıca tiguan da 6 vitesli
    6 vitesli olunca asx den azmi yakıyor

• Ben jettayı savunmuyorum. Zaten ikisi arasında hatta dizel jetta olsa bile asx i tercih edrim. Ama olaya objektif bakmayı da bilirim. Mesela 1.6 dizel asx tam olmuş diyebilirim. Yıl sonunda bakacağım da, inş güzel indirimler olur.

• Dizel ASX satın alan varsa yorumlarını bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zivrisinek

Dizel ASX satın alan varsa yorumlarını bekliyoruz

Hocam bu aracı yine ilk siz alacaksınız muhtemelen. Alın artık şu aracı, gençlerin önünü açın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfmrv

Ev alacağımdan dolayı Acil satılık arkadaşlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-acil-fiyat-dustu-sahibinden-60.000-km-de-temiz-asx-220501069/detay/

2000 üstüne ziyaret eden ve 50 favoriye eklenmiş olan aracım neden satılamıyor
    fiyat diğerlerine göre nerdeyse en uygunu ve telde de ince bir pazarlık oluyor.

• quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-acil-fiyat-dustu-sahibinden-60.000-km-de-temiz-asx-220501069/detay/

6 temmuzda mı ilk ilana koydunuz ? Bence biraz sabırlı olun, her araç satılır. Bence genel olarak iyi görünüyor. Lpg takılmaması bir avantaj bana göre. Aslında fiyatı düz 45 yapın satılır diye düşünüyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: naturalman3

quote:

quote:

6 temmuzda mı ilk ilana koydunuz ? Bence biraz sabırlı olun, her araç satılır. Bence genel olarak iyi görünüyor. Lpg takılmaması bir avantaj bana göre. Aslında fiyatı düz 45 yapın satılır diye düşünüyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun..

Teşekkür ederim, biraz acelem var aslında yoksa satmak istemiyorum bile
    45 veren oldu ama daha yeni yakın bir arkadaşım kazalı arabayı o fiyata sattı bende en azında 1-2 üstünde satılmalı diye düşünüyorum.

• naturalman3 kullanıcısına yanıt
    İşler düzgün olsa alırdım ama biraz erteledim gibi duruyor o yüzden soruyorum zaten :)
  • bir buçuk hafta sonra izlenimlerimi payaşırım
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.