Şimdi Ara

Yeni Mi Store mağazası Hatay'da açılıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • https://tr.wikipedia.org/wiki/Hatay_Devleti

Cahil cok. Ummadigimiz yerden bile cahiller cikabiliyor. Sok oluyorum bazen ...

• Hatay'dan birkaç kilometre güneye inerseniz telefonu yarı fiyatına alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 27 Haziran 2020; 15:42:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoBç

Gelde böylsine laf söyleme adam daha hatayın Akdeniz bölgesinde olduğu bilmiyor gelmiş hataya laf atıyor

aynen katılıyorum. allahın görmemiş iç anadolularının mis gibi akdenizin çiçeği hatayımıza laf atması... Adamlar hala düğünlerde erkek erkeğe oynayıp kadına köle muamelesi yapıyor :d

• quote:

Orijinalden alıntı: Steriyud

aynen katılıyorum. allahın görmemiş iç anadolularının mis gibi akdenizin çiçeği hatayımıza laf atması... Adamlar hala düğünlerde erkek erkeğe oynayıp kadına köle muamelesi yapıyor :d

Alıntıları Göster

Bir konuda da bölücü olmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virtüöz

Bu mesaj silindi.

BU CAHİL FAŞİSTE cevap bile vermeye değmez. Kendinizi yormayın beyler

• Yav Mi Store açılsa nolur açılmasa nolur. Xiaomi eski Xiaomi değil, telefon fiyatları eski telefon fiyatları değil. Gram heyecan duymuyorum. Heyecanı bırak Xiaomi bu ülkede ilk mağazasını açacağını duyurduğu zaman zaten telefon fiyatlarının uçacağını tahmin ediyordum. Korkulan da oldu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.