Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.103
Cevap
88
Favori
871.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omurkadir

katalogda deri-kumaş karışımı olduğu yazıyor bej döşemenin.

Aracın gözüme çarpan eksikleri:
    Donanım listesinde göremedim ama kendiliğinden kararan dikiz aynası,
    Isıtmalı koltuklar,
    Karartılmış arka camlar,
    Daha iyi görünümlü vites topuzu,
    El freni de megane2lerdeki gibi olsa bu tarz araca uyardı.

Bunlar da olsa hoş olurdu ama olsun.Ah bir de dizel otomatik olsa...

1. si benim resimlerde döşeme örnekleri var fluence megane 3 bağlığındaki resimlerde döşemeler açık renk bizim aracınki açık değil süper bir tonu var bej renginin
    2. prvllg. iç dikiz aynası kendinden kararan
    3.komple deri olmadğından ısıtmalı koltuğa pek ihtiyaç duymadım yok yani ..
    4. arka cam zaten ufak karartmaya ne hacet :D ayrıca ayna zaten karartıyor ben şimdi film yaptırcam arkaya yaptırsam yaptırmasam diye düşünüyorum ...
    5.vites topuzunun neyini beğenmedin zevk meselesi tabii
    6. bir çok sınıfın denginde olmayan elektronik park freni mevcut ki motor sustuğu anda kendi devreye giren ve motor çalığıpo gaza basdığında devreden çıkan kolay kolay elinin gitmeyeceği bir el freni mevcut neden uçak lövyesi gibi olsun istiyorsun onu anlamadım he mekanik park freni olsaydı tmm senle aynı fikiri paylaşırım ama ortada öyle bir çıkıntıya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colombus54 -- 27 Aralık 2009; 14:04:28 >

• Resimlerinizi gördüm.Kauçuk paspası siyah tercih ederdim ben olsam.Açık ve koyu renkler birlikte daha güzel oluyor.
    Camlara film olayı sadece dış görüntü ve güneş için diyorum,kararan dikizle bağlantısı yok yani.Sadece arka camı kastetmedim ki.
    Cam filmi özellikle beyaz araçlara oldukça yakışıyor.
    Vites topuzunu çok çirkin buluyor ve yakıştıramıyorum bu arabaya.Değiştirilebilir tabi.
    El freni elektronikse zaten mekaniğini niye isteyeyim?
    Çoğu zevk meselesi.
    Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xigris

ben beyaz privilege aldım, kararan dikiz aynası çok iyi, arabada bulduğum tek kusur güneş gözlüğü için yer olmayışı, bir de torpido soğutması nereden açılıyor bilen var mı?
    42.500 e kasko hariç anahtar teslim aldım, kaskom eski aracın kaskosu devam etti 790 a yaptırmıştım 50 tl fark vericem o da fazlasıyla trafik sigortadan geri alacağım parayla karşılanıyor. yılbaşından sonra teslim almamı da teklif ettiler böylece vergiden 300 lira daha ucuz olacaktı ama bekleyemedim, gören çok beğeniyor alan herkese allah kaza ve bela nasip etmesin.

cam tavan + premium paket + navigasyon olarak hiçbirisi yok değil mi?
  • arkadaşlaar sonunda aldım bulut grisinden bir privilige.. :D
  • Hayırlı olsun yeni araç satın alanlara.Aldığınız fiyat ve paketleri yazın bir mahsuru yoksa almayı düşünenler de ona göre pazarlığa girsinler.Liste fiyatı yüksek görünüyor.
  • alanlara hayırlı olsun. pm den model ve renk bildirilirse bana. ilk sayfaya eklerim. üye listesi olusturuyoruz.
  • 1,5dCI privilage bulut gri , premium paket , 43700 e aldm arkadaşlar teşekkür edrim.
  • renonun oyak üyesi kampanyasından aldım, ankara mais..
  • arkadaşlar yeni araçları alanlara hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler diliyorum
    resimlerinizi dört gözle bekliyorum. hatta bekliyoruz ayrıca deneyimleriniz keşiflerinizi burada paylaşalım ki bizlerinde bilmediği yada bildiği noktalar çıkabilir...
  • o zaman bayinin birinin yeminler ederek verdiği dip fiyat olan 46.900 TL komple yalanmış desenize..
    privilege + cam tavan + premium paket + navigasyon
    bu fiyat daha da düşmeli..
    ben 45.000 olursa ok demiştim ( olmayacağını biliyorum )
  • corail dostum;
    105 bg.,privilage baz, bulut gri renginde aldım. Herhangi bir paket yok.
  • tsk..
    tekrar hayırlı olsun..
  • yeni alanlar kimler bana pm mesaj atsınlar. ilk mesaja ekleyelim kim de ne var bilelim. eger istiyolarsa tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mst105 -- 29 Aralık 2009; 8:30:13 >
  • station araç seven birisi olarak st'ye hasta oldum diyebilirm bugn bayiye incelemek için gittim ama maalesef ST yoktu hatchback'i inceldim biraz birde fiyat olarak internet sitesindeki rakamdan 3 binlira daha indirim yapabileceklerini söyledir sizce daha inermi yada alan arkadaşlar ne kadarlık bir indirimle araçlarını aldılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mst105

yeni alanlar kimler bana pm mesaj atsınlar. ilk mesaja ekleyelim kim de ne var bilelim. eger istiyolarsa tabi.

1.5 dCi 105 bg Privilege BEYAZ en dolu paket
  • hadi bakalım 5 kisi oldu listemiz
  • arkadaşlar bu site sürekli üye girişi yapmadınız diyor cevap yazamıyorum neden acaba
  • mst105 , bizim arabalarda turboşarz varmı ? tşk.
  • vitalis07 dostum cevapların için çok teşekkür ederim :))).bugün bir çok araç gezdim citroen ford ve renault .tavsiyen üzerine .citroen çok cazip geliyorsu araçda donanım olarak herşey full +full yani EPSbile standart ama daha önce araştırmalarıma göre araç 100000e geldiğinde motor yağ yakmaya başlıyormus yok parçaları çok pahalıymış ve zamanında gelmiyormuş çok kafam karıştı ne yapsam bilmiyorum bede FORD gittim FOCUS için ona baktım yaklaşık 1 saat konuştum yetkiliyle çok güzel anlattılar çok hoşuma gitti bunda ve tourerde kararsız kaldım resmsn köşeye sıkıstım diyebilirim tourer çok güzel herşeyi on numara ama focusta güzel gerçi focus hakkında öyle olumsuzluklar duymadım ama bu konudada yardımcı olursanız bana çok sevinirim .TOURERi sadece resimlerde görebildim araç nedeyse yok yok yani bayiye gitmden 3 gün önce aradım araç varmı diye var dediler bugün vardır diye gittim kalmadı dediler 3 gün sonra bir tane daha gelecekmiş ama onada belki yetişemeye bilirsiniz dediler :((( şok oldum zaten bende megane coupe vardı onları imcelerim ama aynı değilki bir sonuca varamadım ve diger bayiledede yokmuş gittigim yer mahmutbey çetaş.tüm bayilerin elleindeki araçları görbiliyorlarmış ama yok dedi.yardım yardım yardım ne yapsam .ayrıca araçlarınızın fotolarınıda eklerseniz dahada yardımcı olursunuz.Araçları olan arkadaşlarda arçlarını anlatırlarsa çok sevinirim .ne yapsam bilmiyorum .TEŞEKKÜRLER HERKESE

• Cüneyt dostum bakıyorum kafan bayağı karışmış:)Aynen bende sen gibi focus titaniumla arada çok kaldım..
    41 civarı fiyat vermişlerdi sanırım..Ama şöyle bi düşününce,megan st nin bi kere en büyük avantajı yeni yüzü..
    Focus sanırım 2010 ikinci yarıda yenileniyo..Benm vazgeçmemde büyük etken oldu.
    Şu an focus alsam kimse yanından geçtiğimde dönüp bakmazdı,ama şu an öle olmuyor;) Benm için 2. en büyük avantaj kesinlikle bagajı oldu..
    Sanki pick-up araç:))
    Aslında bi sport tourerin içine binipte inceleme imkanınız olsaydı,bunları tartışıyor olmazdık sanırım:))
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.