Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
88
Favori
871.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bulut gri almayı düşünüyorum ama rengini hiç bi yerde göremedim daha, bi yardımcı olursanız sevinirim ...........
  • quote:

Orijinalden alıntı: drabi

arkadaşlar bu sayfada bi arkadaşın eklediği jant seçenekleri fotoları olan araç, Bulut Gri renk mi oluyo...

O araç platin gri oluyo sanırım.Mst105 e sormak lazım bulut gri yi..gündüz resimlerini bi görseydik:)
  • bulut gri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitalis07

quote:

Orijinalden alıntı: drabi

arkadaşlar bu sayfada bi arkadaşın eklediği jant seçenekleri fotoları olan araç, Bulut Gri renk mi oluyo...

O araç platin gri oluyo sanırım.Mst105 e sormak lazım bulut gri yi..gündüz resimlerini bi görseydik:)

evet bulut gri
  • teşekkürler mst105, güzelmiş... merak ettiğim bi konu da kapı altlarında bulunan koruyucu barlar her arabada siyah renk mi, zira clio ve fluence in modellerinde gövde rengine uydurduklarını gördüm.megane sport torer da nasıl, gövde renginde olunca daha hoş sanki...
  • mst105 dostum aynalarla ilgili çözümlemen doğru çıktı,tebrikler:)) Araç kitlendiğinde aynaların kapanmasını istemeyen arkadaşlar sürücü kapısındaki ayna katlama tuşunu açık konumunda bırakırsa,kapanmıyorlar.Benim aklıma gelmemişti bu:)) Ayrıca ön camdaki kağıt dışardanmış evet,yıkanınca çıkmıştır seninki..Ama hemen altında camın içindede var nası olsa aynı numara
  • çok özel bir fiyata aldım bunu söylemeyeyim. 43.000 TL ye alan arkadaşların yüreğine inmesin
  • 41 e almısındır cok cok. o fiyatda yılın son gunleri icin normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: supraxi

çok özel bir fiyata aldım bunu söylemeyeyim. 43.000 TL ye alan arkadaşların yüreğine inmesin

Aman dostum,43de bile benm yüreğime iniyodu..Sende söleyipte inme indirme ban:S
  • vitalis07 dediğiniz gibi fırça kaportaya zarar veriyormuş. Tazikli suyun da kaputa zarar verdiğini duymuştum Bunları duyunca insanın yıkayası gelmiyor. Benim arabam olursa zaten et sarılan streç filmle kaplatıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: supraxi

çok özel bir fiyata aldım bunu söylemeyeyim. 43.000 TL ye alan arkadaşların yüreğine inmesin

donanım nedir?açıklarmısınız?
  • Arkadaşlar bugün aracıma bagaj filesini taktım.Evet bi işlevi yok,ama arabayı ilk incelerken hoşuma gitmişti,bi heves taktım işte şimdilik:))
    Onda bi sorun yoktu ,yerler belli zaten 5dk sürmedi..Yanlız başka sıkıntılarım oldu..
    Birincisi bagaj halısı olduğu yerden dışarıya oldukça zor çıkıyo,katlayıp çapraz yapa yapa falan çıkardım..
    Daha sonra fileyi alırken,istepne kısmına ulaşmanın lastik değiştirmekten zor olacağını farkettim:)
    En gıcık olduğum olayda,halıyı geri yerleştiriken dik duran yaylı bir plastik parça çıktı karşıma..
    Yayının biri yamulmuştu hatta nası olduysa..Bu plastik kısmı katlamaya çalışırken biraz daha yamuldu yaylar,dik dururken halı yerleşmiyordu..
    Bu parçanın ne işe yaradığını kestiremedim tam..Umarım işe yarar bişe değildir;)
  • arkadaşlar tekrar merhaba ve tekrar yeni araç alan arkadaşlara hayırlısı olsun .arkadaşlar bu araçları alım aşamasında başka araçlarla kıyaslama yapmadınızmı yaptıysanız hangileriydi ve neden bu aranı tercih ettiniz bana zor olmayacaksa açıklarmısınız bende citroen c4 ek bakıyorum bir buna bakıyorum karar veremedim hala ne yapsam bu konuda yardımcı olurmusunuz.citroen c4 nesıl bir araç eğer bir bilginiz varsa paylaşırmısınız lütfen teşekkür ederim
  • Selamlar
    Bugün sport toureri inceleyebildim bayide.

Öncelikle söyleyeyim araba çok ilgimi çekmemişti fotoğraflardan falan.Ama görünce çok beğendim ciddi anlamda.Ön kısmını megane hb'yi sevdiğimden yadırgamadım.Arkaya geçince de stopları,duruşunu beğendim.İlk olarak elim hemen bagaj açma düğmesine gitti tabi.Bagajı iyi büyüklükte,üst kısmının da çekip açılıp,kapanabilmesi güzel.Tabi üstüne birşey koyacak kadar sağlam değil ama gerek de yok.Bölümlere ayrılabilmesi de güzel,yüklemesi fena değil.İçi megane hbden pek yabancı değil ama arka kısmı gayet rahat,kolçaklar havalandırmalar konfor katmış.Önü de gayet iyi.Açık renk döşeme ferahlık kazandırıyor.İncelediğim model exp+tp idi ama almayı düşünürsek muhtemelen privilage olacak.Fluence'e göre daha tercih edilesi bir araba gibime geldi.Eski tipsiz sw imajını silmiş.Yurtdışında çoğu aile bu tarz araba kullanıyor zaten.Ya da hb.Ülkemizde sedan ve küçük ticari tutkusu var ama sw,stnin konforunu kullanışlılığını biz de anlayınca vazgeçemeyeceğiz gibime geliyor.Megane hblerde privilagedeki jantları beğenmiyordum,stdekiler tam istediğim model(spirale).Bej döşemeyi göremedim canlı olarak ama iyi duracağını düşünüyorum.Ayrıca katalogda deri-kumaş karışımı olduğu yazıyor bej döşemenin.

Aracın gözüme çarpan eksikleri:
    Donanım listesinde göremedim ama kendiliğinden kararan dikiz aynası,
    Isıtmalı koltuklar,
    Karartılmış arka camlar,
    Daha iyi görünümlü vites topuzu,
    El freni de megane2lerdeki gibi olsa bu tarz araca uyardı.

Bunlar da olsa hoş olurdu ama olsun.Ah bir de dizel otomatik olsa...

• ben beyaz privilege aldım, kararan dikiz aynası çok iyi, arabada bulduğum tek kusur güneş gözlüğü için yer olmayışı, bir de torpido soğutması nereden açılıyor bilen var mı?
    42.500 e kasko hariç anahtar teslim aldım, kaskom eski aracın kaskosu devam etti 790 a yaptırmıştım 50 tl fark vericem o da fazlasıyla trafik sigortadan geri alacağım parayla karşılanıyor. yılbaşından sonra teslim almamı da teklif ettiler böylece vergiden 300 lira daha ucuz olacaktı ama bekleyemedim, gören çok beğeniyor alan herkese allah kaza ve bela nasip etmesin.
  • hayırlı olsun ,çok iyi bir fiyata almışsın .Yanılmıyorsam ek paket olmadan aldın ?
  • Otomatik kararan ayna var yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

Selamlar
    Bugün sport toureri inceleyebildim bayide.

Öncelikle söyleyeyim araba çok ilgimi çekmemişti fotoğraflardan falan.Ama görünce çok beğendim ciddi anlamda.Ön kısmını megane hb'yi sevdiğimden yadırgamadım.Arkaya geçince de stopları,duruşunu beğendim.İlk olarak elim hemen bagaj açma düğmesine gitti tabi.Bagajı iyi büyüklükte,üst kısmının da çekip açılıp,kapanabilmesi güzel.Tabi üstüne birşey koyacak kadar sağlam değil ama gerek de yok.Bölümlere ayrılabilmesi de güzel,yüklemesi fena değil.İçi megane hbden pek yabancı değil ama arka kısmı gayet rahat,kolçaklar havalandırmalar konfor katmış.Önü de gayet iyi.Açık renk döşeme ferahlık kazandırıyor.İncelediğim model exp+tp idi ama almayı düşünürsek muhtemelen privilage olacak.Fluence'e göre daha tercih edilesi bir araba gibime geldi.Eski tipsiz sw imajını silmiş.Yurtdışında çoğu aile bu tarz araba kullanıyor zaten.Ya da hb.Ülkemizde sedan ve küçük ticari tutkusu var ama sw,stnin konforunu kullanışlılığını biz de anlayınca vazgeçemeyeceğiz gibime geliyor.Megane hblerde privilagedeki jantları beğenmiyordum,stdekiler tam istediğim model(spirale).Bej döşemeyi göremedim canlı olarak ama iyi duracağını düşünüyorum.Ayrıca katalogda deri-kumaş karışımı olduğu yazıyor bej döşemenin.

Aracın gözüme çarpan eksikleri:
    Donanım listesinde göremedim ama kendiliğinden kararan dikiz aynası,
    Isıtmalı koltuklar,
    Karartılmış arka camlar,
    Daha iyi görünümlü vites topuzu,
    El freni de megane2lerdeki gibi olsa bu tarz araca uyardı.

Bunlar da olsa hoş olurdu ama olsun.Ah bir de dizel otomatik olsa...

Aracı çok güzel anlatmışsınız gerçekten..Yanlız göze çarpan eksiklikler kısmında bazı yanlışlıklar gördüm;birincisi kararan dikiz aynası var,böylece arka camın karartılmış olmasıda gerekmiyor..El freni konusuna gelince,sanırım gördüğünüz exp.modelinde analog el freni var bu yüzden beğenmemiş olabilirsiniz..Ancak privilagelarda dijital el freni var..el freni çekmek die bi terim ortadan kalkmış oluyor gibi bişey;)bence güzel..Isıtmalı koltuk olmaması,ve vites topuzunun daha sportif görünümlü olması gerektiği konusunda size katılıyorum kesinlikle..

• quote:

Orijinalden alıntı: cüneytakan

arkadaşlar tekrar merhaba ve tekrar yeni araç alan arkadaşlara hayırlısı olsun .arkadaşlar bu araçları alım aşamasında başka araçlarla kıyaslama yapmadınızmı yaptıysanız hangileriydi ve neden bu aranı tercih ettiniz bana zor olmayacaksa açıklarmısınız bende citroen c4 ek bakıyorum bir buna bakıyorum karar veremedim hala ne yapsam bu konuda yardımcı olurmusunuz.citroen c4 nesıl bir araç eğer bir bilginiz varsa paylaşırmısınız lütfen teşekkür ederim

c4- megane st. karşılaştırmanı kendimce cvplıyım..Bundan önceki golf5 aracımı alırken c4 le arasında kalmıştım,fiyat olarakta özellik olarakta birbirine yakındı..Sonra golfe karar verdim..Şimdide aracımı satıp bi çok yönden daha konforlu olduğuna inandığım megan st aldım..Bence ikisininde içine binip bakın,kararınızı kendiniz verin..

• Kararan ayna donanım listesinde göremediğim için yazmıştım.Demek sonradan eklendi.El freni olayı öyleymiş gerçekten.Exp'te bilindik el freni vardı.Privilage iç mekan fotolarına bakınca tuşu gördüm.
    Arka camlara fazla koyu olmayan film iyi gider diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omurkadir -- 27 Aralık 2009; 13:37:10 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.