Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
88
Favori
871.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RekLii

Aminn inşallah. Evet güzel araç ama sizin tercihiniz inşallah sizide mahcup etmeyecek (tir) ( Marka fobim & hobim yok yanlış anlaşılmasın ) Vitalis07 doğru söylüyosun ama fiyatı uygun düşse hayır demeyeceğine adım gibi eminim
    vitalis07 hocam foto yüklesenizde aracınıza bide alıcı gözüyle baksak.. Şöyle nazar değdirmeden

Sorma dostum unuutuyorum hep şu foto işini..Bi ben kaldım sanırım foto koymayan st lardan..
    Yakında bende koyacam inş..Duman gri benmkide,mst105 in arabaya göre baya koyu renk..

• quote:

Orijinalden alıntı: colombus54

quote:

Orijinalden alıntı: mst105

colombus54 nerelerdesin sen :)
    sayfamıza ugramıyorsun. topu topu 3 kişiyiz sen, ben, vitalis07. insaallah eklenenlerde olucak daha.
    senin araban kac km oldu bi de ortalaman ne alemde?

ben 700 km yi gördüm
    yakıt biraz tuzlu şu anda benim oda eskişhir soğuğunda sabah 6,55 7 gibi araca biiyoruz 6 7 km gidip iniyoruz ortalama hızım 25 anlayın artık araba ısınamadan iniyoruz arabadan bide eş dost arkadaş ver binelim turlayalım bakalım serimi falan filan
    esasen benim en büyük sorunum devir olayı ben alışmışım benzinliye 2. viteste 1500 1700 dv falan yasladıkmı bayılır gibi oluyor
    benzinli alışkanlığı ondan kurtulmaya çalışıyorum yakıt düşecek muhtemelen ...

quote:

Orijinalden alıntı: corail

vallahi bilemedim..
    donanım yönünden 10 numara araba.. ama baba işi işte biraz
    ben bekarım ve henüz 32 yaşındayım..gözüm megane 3 coupe lere kayıyor bu aralar ama??
    benim için 1 yada 2 yıl sonraki 2. el değeri bir araba için çok önemli..
    zira her yıl olmadı en fazla 2 yış sonra satarım arabamı değiştiririm.. bu sbepten aşırı değer kaybeden arabalara da yanaşmam asla..
    sport tourer de de henüz karar veremedim.. hem baba işi hem de değer kaybını kestiremiyorum..
    ben fluence tutulmaz diye düşünürken yok satıyorsa o zaman bu tourer eski sw ler gibi olmaya mahkum 2. elde..
    ha diyeceksiniz ki coupe de çok değer kaybeder.. doğru ancak en fazla tourer kadar kaybeder fakat hiç olmazsa daha genç işi..
    bu arada bir sorum olacak;
    sizce hangisi gelin arabası olmaya daha uygundur?
    megane 3 coupe mi yoksa sport tourer mi?
    bu da samimi bir sorudur..

hocam coupe stw den daha fazla kaybettiriir tecrübeyle sabittir ... ayrıca buna baba arabası diyorsan ya yakından görmedin yada sen baya bi spor yaşıyorsun :D

evet katılıyorum coupe daha çok kaybettirir.. ancak ben sıfır alır ve iyi fiyata da alır ve 2 seneye kadar satarsam çok da üzülmem diye düşünmüştüm..

• quote:

Orijinalden alıntı: colombus54

quote:

colombus54 nerelerdesin sen :)
    sayfamıza ugramıyorsun. topu topu 3 kişiyiz sen, ben, vitalis07. insaallah eklenenlerde olucak daha.
    senin araban kac km oldu bi de ortalaman ne alemde?

ben 700 km yi gördüm
    yakıt biraz tuzlu şu anda benim oda eskişhir soğuğunda sabah 6,55 7 gibi araca biiyoruz 6 7 km gidip iniyoruz ortalama hızım 25 anlayın artık araba ısınamadan iniyoruz arabadan bide eş dost arkadaş ver binelim turlayalım bakalım serimi falan filan
    esasen benim en büyük sorunum devir olayı ben alışmışım benzinliye 2. viteste 1500 1700 dv falan yasladıkmı bayılır gibi oluyor
    benzinli alışkanlığı ondan kurtulmaya çalışıyorum yakıt düşecek muhtemelen ...

quote:

Orijinalden alıntı: corail

vallahi bilemedim..
    donanım yönünden 10 numara araba.. ama baba işi işte biraz
    ben bekarım ve henüz 32 yaşındayım..gözüm megane 3 coupe lere kayıyor bu aralar ama??
    benim için 1 yada 2 yıl sonraki 2. el değeri bir araba için çok önemli..
    zira her yıl olmadı en fazla 2 yış sonra satarım arabamı değiştiririm.. bu sbepten aşırı değer kaybeden arabalara da yanaşmam asla..
    sport tourer de de henüz karar veremedim.. hem baba işi hem de değer kaybını kestiremiyorum..
    ben fluence tutulmaz diye düşünürken yok satıyorsa o zaman bu tourer eski sw ler gibi olmaya mahkum 2. elde..
    ha diyeceksiniz ki coupe de çok değer kaybeder.. doğru ancak en fazla tourer kadar kaybeder fakat hiç olmazsa daha genç işi..
    bu arada bir sorum olacak;
    sizce hangisi gelin arabası olmaya daha uygundur?
    megane 3 coupe mi yoksa sport tourer mi?
    bu da samimi bir sorudur..

hocam coupe stw den daha fazla kaybettiriir tecrübeyle sabittir ... ayrıca buna baba arabası diyorsan ya yakından görmedin yada sen baya bi spor yaşıyorsun :D

yok gördüm ve saatlerce inceledim sayılır.. 4 ayrı rengine de baktım navigasyonu kurcaladım.. teslim edilmek üzere hazırlanmış olan araçta baya bi kurcaladım sağını solunu bayide..
    ama ööffff bilemedim işte bilemediimmmm

• Arkadaşlar bende dizel 105 bg , beyaz renkli ve full donanımlı olandan aldım.Bu akşam teslim alacağım inşallah.Mazotu hangi firmadan almamı öneriyorusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekilic

Arkadaşlar bende dizel 105 bg , beyaz renkli ve full donanımlı olandan aldım.Bu akşam teslim alacağım inşallah.Mazotu hangi firmadan almamı öneriyorusunuz ?

hayırlı olsun. ben shell den alıyorum surekli. tüm paketleri aldınız demek. kaca aldınız?
  • Hayırlı olsun arabanız..Beyazı baya tutlacak gibi arabanın;) Ben po dan alıyorum.Memenunum.Opet ve shell ide tavsiye ederim bende..
  • Yakıt ortalaması merak eden arkadaşlar için bi ölçümümü söyleyim,görev yaptığm belde ile ilçe arası 20 km.Ama düz yol değil,oldkça virajlı ve dağlık bi yol..5.vitese bile nadiren takıyorum düşünün..Acelem olupta hızlı gittiğim bi gün 6.9 ortalama tutturdum.Yakıt tüketimine dikkat etmedim..Bugün acelem yoktu,dikkat ederek kullandım genelde,yüksek devirlere çıkmadım,virajlara yaklaşırken ayağımı gazdan çektim vs..Ayrıca yokuşlarda hızım kesilmesin diye gazı köklemek yakıt tüketimini inanılmaz artırıyo anlık 16-17 ler görülebiliyo..bunun yerine yarım gazla çıkmak,yeri gelince vites küçültmek tüketimi etkiliyo..Bu şekilde kullanarak aynı yolu 5.7 ortalamyla geldim..Kısacası tüketimin azalmas için önce kendimizi frenlemeliyiz sanırım:) Birde ileride yavaşlayacağımızı anladığımız yerlerde daha önceden gazdan ayağı çekmek çok etkili oluyo..Bu tür tavsiyeleriniz varsa,yeni teknikler paylaşabiliriz bu konuda..

• gündüz resimlerini bende dört gözle bekliyorum mst ben beyaza kara verirken duman gri ve bulut gride vardı gözle görme imkanım tourerde olmadı ondan alamadım bi gündüz resimlerini yollada görellim
    yakıt konusunda bu günlerde iyiyim ancak benim durum için hala aynısı araç ısınana kadar mesaideyim 6 7 km gidiyorum fakat akşam sürüşlerimde ortalamam 24 yakıt ise 7,1 şimdilik
    5. vites demiş vitalis ben 3 gördümmü oh diyorum :D o nedenle sağlıklı bir yakıt deneyimi iletemeyeceğim size

• arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım. 105 bg privilage modelinden bulut gri aldım. Ancak yılbaşından sonra teslim alacağım. Kullanan arkadaşlardan olumsuz bir izlenim okumadım. Umarım doğru seçim yapmışımdır. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • Sonunda bende ekleyebildim resimleri..Çok aydınlık olmadığından siyaha yakın çıkmış renk..Arabada baya kirliydi ya olcak o kadar mahrumiyet;)
     YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: supraxi

arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım. 105 bg privilage modelinden bulut gri aldım. Ancak yılbaşından sonra teslim alacağım. Kullanan arkadaşlardan olumsuz bir izlenim okumadım. Umarım doğru seçim yapmışımdır. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Hayırlı olsun dostum,güle güle kullan..Bulut gride 2 lendi desenize..Tek kaldım duman gri olarak:) Bu arada kaça aldınız acaba,benden uygun aldığınız kesindir ama..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zekilic

Arkadaşlar bende dizel 105 bg , beyaz renkli ve full donanımlı olandan aldım.Bu akşam teslim alacağım inşallah.Mazotu hangi firmadan almamı öneriyorusunuz ?

hayırlı olsun. ben shell den alıyorum surekli. tüm paketleri aldınız demek. kaca aldınız?

Biraz şans oldu herhalde başka bir alıcı araçı ayırtmış fakat son anda almaktan vazgeçmiş ,banada hemen alırsan 47.250.TL bırakır demişlerdi.Bu arada emniyet çok yoğun olduğu için ruhsat çıkmadı,kısmet olursa arabayı pazartesi günü teslim alacağım.Renomais-Ankara
    Bu arada arkadaşlar bizim araçta turboşarz varmı ?

• vitalis07 dostum sonunda gördüm arabanı :) Allah kazasız belasız sürüsler nasip etsin. cok guzel gorunuyor. umarim bir gun bir yerde bir bulusma da saglarız.
  • quote:

vitalis07 dostum sonunda gördüm arabanı :) Allah kazasız belasız sürüsler nasip etsin. cok guzel gorunuyor. umarim bir gun bir yerde bir bulusma da saglarız.

hehe ewet üşengeçliğimden geçikti biraz fotolar..Bu arada iç döşemenin renginin çok açık olduğundan endişeleniyordun.Nasıl çabuk kirlenecek gibimi? Ben bugün ilk döşeme-deri temizliğini yaptım.kirli gözükmemesine rağmen,bez bayaa kirlendi.Pek kir göstermediği kanaatine vardım şimdilik bejin..
  • vitalis07 dostum arabanız güzelmis ama biraz pasaklı gibi. Bıcı bıcıyı haketmiş gibi ufaklık. Rengide çok hoş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RekLii

vitalis07 dostum arabanız güzelmis ama biraz pasaklı gibi. Bıcı bıcıyı haketmiş gibi ufaklık. Rengide çok hoş..

Teşekkürler dostum.Evet bayaa pasaklı hemde,içinin temizliğine bakabiliyorum anca..Buralarda öle köpüklü yıkama bulamadım,fırçaylada yıkatmayı düşünmüyorum..Bugün sorduğum bi yıkamacı fırçasız köpüklü yıkamalar arabanın plastik aksamına zarar veriyor ,bizde vazgeçtik dedi..Kafamı karıştırdı açıkcası,bu konuda bilgisi olan varmı,doğrumudur acaba bu?

• arkadaşlar bu sayfada bi arkadaşın eklediği jant seçenekleri fotoları olan araç, Bulut Gri renk mi oluyo...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.