Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.103
Cevap
88
Favori
871.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracın piyasasında düşme mı var bemmi çok istiyorum. Aracım 2010 model beyaz renk 75000 km boyasız manuel vites full. ağır bakımı yapıldı .araç iki el değiştirdi hatasız.modelinde on aracın dokuzundan iyidir.doğuya tayin oldum malum nedenle 50500 e ilan verdim arayan yok çokmu istemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigman03 -- 2 Ağustos 2015; 12:51:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enigman03 E kullanıcısına yanıt
    Biraz beklemek lazım 2011-2012 ler 500 TL fazlasına gidiyor şu ara.Ama temiz kazasızsa 49500-50000 ne gider diye düşünüyorum. En kötü 48000

• Merhaba arkadaşlar

Araba müzik CD lerini vermiyor. CD'ler içinde kalıyor garanti bitti çözüm önerisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 3 Ağustos 2015; 13:41:43 >
  • "Vites kutusunu kontrol ettiriniz uyarısı" için bugün Şaşmaz Sanayi de biraz araştırma yaptım, öncelikle edc şanzıman dan anlayanına pek rastlamadım. Bir Usta bulabildim koca sanayii de. O ustanın dediğide Vites Kutusu Beyin Arızaşı imiş. Değiştirince problem kalmıyor dedi.Serviste 2800+ işçilik, Şaşmaz da 1300 TL.

Görüş ve önerilerinizi rica ediyorum.

• cuncan C kullanıcısına yanıt
    Renault maise ulaşarak şanzıman değişimi isteyin. En kötü ihtimal işçilik ödeyip sıyrılırsınız.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Garanti boyunca servise gittim, son 80000 bakımını özel serviste yaptırdım.Garanti bittiğine göre buna yanaşacaklarını hiç sanmıyorum, zaten ilk sordukları garanti devam ediyor mu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuncan -- 3 Ağustos 2015; 21:55:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuncan

Garanti boyunca servise gittim, son 80000 bakımını özel serviste yaptırdım.Garanti bittiğine göre buna yanaşacaklarını hiç sanmıyorum, zaten ilk sordukları garanti devam ediyor mu!

Hocam birden fazla kişi aynı şeyi önerdik ama ısrarla oralı olmuyorsunuz. Renault, servis bakımlı araçlarına garantisi dolsa bile iyi niyet garantisi altında ücretsiz veya düşük ücretli onarım yapıyor. Bu yüzden, eğer 1 önceki yetkili servis bakımınızın üzerinden 1 yıldan fazla geçmediyse servisle görüşmenizde fayda var.

Benim aracımın da garantisi bitmiş durumda, geçen bakım için götürdüğüm serviste "benim direksiyonda şimdilik sorun yok ama değişen direksiyonlarda soyulma olmuyormuş, değiştirebilir misiniz" dedim ve ücretsiz direksiyon + vites topuzu değişimi yapıldı. Söylediğim parçaların toplam fiyatı 500 liranın üzerinde. Ne ısrar ettim, ne baskı yaptım, sadece sordum... Aracı almaya gittiğimde görevli elinde kutusunda yepyeni bir direksiyonla gelip, değişimini yaptı. Böyle basit bir olayda bile 500 liralık parçayı tık diye değiştiren firma, size de yardımcı olacaktır.

• CNKVRL C kullanıcısına yanıt
    Kendi sorumun cevabını kendim buldum. Boştayken yüksek devirlere çıkmayan aracım, viteste iken 4500 5000 devirlerine çıkıyor. Motorla alakalı bir sorun yok.

• Ve bir kez daha sw araç almanın keyfini yaşıyorum. Tatile gidiyorum ve yanıma alacağım eşya konusunda kendime hiç bir sınır koymuyorum. İç genişlik ise muazzam. Ferah, geniş ve güven verici. Daha ne olsun.

• wolfien W kullanıcısına yanıt
    Bilginize ve ilginize teşekkür ederim. Önerileriniz doğrultusunda bugün yetkili servise gittim. Ön incelemede yazılımsal bi sorun var gibi duruyor, şanzıman ve debriyajlar da sıkıntı yokmuş, yarın daha geniş bir zamanda yazılım yükleyip test edecekler. Bakalım hayırlısı.

• arkadarlaş merhaba forumu üç haftadır dikkatlice okudum bende MST alma alma düşüncesindeyken bu foru
  • arkadarlaş merhaba forumu üç haftadır dikkatlice okudum bende MST alma alma düşüncesindeyken bu foruma rastladım.gerçekten çok ama çok tşk ederim tüm forum arkadaşlarıma.. bir kaç soru takıldı aklıma makyajlı mst ile makyajsız mst fren sistemleri aynımı yoksa megan2 daki gibi(şimdi kullandığım 2006 dinamik) makyajdan sonra fren sistemi dahada iyileştirildimi.forumda arkdaşın bir mst fren sisteminin megan2 gibi abs sorunlı old söylemişti acaba makyajlımıydı makyajsızmıydı anlayamadım. son olarak gerçekten makyajlı kasamı alırsam daha az sorun yaşarım.makyajlı mst+zenon far+sunroof+navigasyon 40000 km civarında fiyatı hakkında bilgi verebilirseniz seviniriz şimdiden herkese tşk ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuncan

Bilginize ve ilginize teşekkür ederim. Önerileriniz doğrultusunda bugün yetkili servise gittim. Ön incelemede yazılımsal bi sorun var gibi duruyor, şanzıman ve debriyajlar da sıkıntı yokmuş, yarın daha geniş bir zamanda yazılım yükleyip test edecekler. Bakalım hayırlısı.

Rica ederim. Umarım ücretsiz bir şekilde aracınız onarılır.
  • 94 model reno feirwe 9 kullanıcısına yanıt
    İkisinde de sorun yaşamazsınız. Frenlerde problem yok. Makyajda değişiklikte yok. Makyajsızın kronik problemi gündüz farı yüksek ısı problemi, çözümü led gündüz farı takmak (20 tl) Mst nin genel anlamda kronik problemi ise kapı gıcırtısı.

• Cd çaların cd leri geri vermemesiyle ilgili sorun yaşıyordum ara ara. Problem sıklaştı.

Gittim bugün servise kayıt oluşturdular.
    Peşindende mais i aradım, onu tuşlayın bunu tuşlayın demeden 10 saniye içinde müşteri hizmetlerine bağlandım, bir kayıtta oraya oluşturdum. Ben bir şey demeden müşteri temsilcisi durumu acil olarak kaydettiğini söyledi.

Seviyorum renault`u. İnşallah değiştirirler iyi niyet garantisinden.

Servis en kötü 250 tl katkı payı verirler dedi. Değiştirseler ne kadarki.

• Hocam, sahibinden.com'da geçen birisi 300 liraya orjinal ünite satıyordu. Aklınızda olsun. Aldığı gibi multimedya cihaz taktırmış... Uyar mı bilemiyorum tabii ama sizden 500-1000 lira isterlerse, bana göre 100 lira bile etmeyen o teybe o paraları vermeyin diye söylüyorum...

Bu arada MST'nin frenlerinde hiç bir sıkıntı yok, hatta C segmenti çoğu rakibini cebinden çıkarır. Ayrıca fren esnasında stabilitesi de mükemmel. Bir dönem Alman menşeili bir test sitesinde fren mesafelerini bulmuştum, A3 ve Golf ile beraber sınıf liderlerinden biriydi.
  • wolfien W kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam yazdım aklıma. Duruma göre burada bir şekil ayarlarız.

Müzik sistemi teybinden hoparlörlerine kadar vasat sözüm ona arkamys diye isim takmışlar birde.

tşk ederim fiyatı konusunda bilginiz varsa kaç liraya alabilirim
  • 94 model reno feirwe 9 kullanıcısına yanıt
    Piyasasını bilmiyorum ama ederini söyleyeyim.

Makyajlı, sunroof + zenon + navigasyon 40.000 km hatasız araç için
    Dizel 110 beygirlik ise 56-58
    Dizel 130 veya 110 + edc ise 58-60 verilir.
    çok tşk ederim güzel insan
  • 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.