Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.103
Cevap
88
Favori
871.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlginç, benim aracım 2011 model ve aldığım günden bu yana 5-6 farklı telefonla (eşimin telefonları da dahil) ve 2-3 farklı tabletle bluetooth eşleştirme yaptım ve hiç sorun yaşamadım.
  • mhmthan M kullanıcısına yanıt
    Kilometresinin hatırına 40-42 bin TL civarı verilebilir.
  • trtuncay kullanıcısına yanıt
    Araç ihtiyaca ve zevke göre alınır binilir hocam. Yeter ki satacak bir MST niz olsun, ertesi gün olmasa bile 1 hafta sonra kesin satılır. Şahsen ben alırken ihtiyaçlarıma cevap verip vermediğine baktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep2024

Kilometresinin hatırına 40-42 bin TL civarı verilebilir.

alınabilir, iyi bir araç mıdır? otomatik vitesi kullanışlı mıdır?
  • 2. El pazarına döndü burası. Bakın o kadar sayfa paylaşım var. Araba hoşunuza giderse alırsınız. Ayrıca kaliteli ve seviyeli bir forum olduğuna göre demek ki bu araçta birşeyler var demektir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 46000 km deki aracima yetkili serviste bakim yaptirdim. Yag, mazot filtresi, hava filtresi, polen filtresi, arka fren balatalari degisti. Toplam 610 TL (%15 indirim yapilmis hali). Bir daha servise gitmemeye karar verdim. Aracin garantisi bitmeden once sag arka kapi eller serbest sensoru siparisi verilmisti, parca geldiginde ben baska sehirde oldugundan tsktirmaya gidememistim. Simdi aracin garantisi bitti, ben o parcayi takilmasi icin hatirlattim. Bin dereden su getirdiler. Parca 450 tl imis 90 tl verir isem takilacakmis, anlamadim gitti bu servislerin işini.

• Hocam çok teşekkür ederim, tam olarak bahsettiğiniz problemi yaşıyorum.
    En yakın zamanda servis yolu gözüktü, ücretlendirme hakkında bilginiz var mı acaba?
  • hektorSTK kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam. Garanti kapsamında hallediyorlar. Ücret ödemeyin. Garanti bittiyse bile iyi niyet garantisine soksunlar. Zaten iyi bir servisse garantiden halleder. Değilse renault mais'e ulaşın onlar halleder. Sonra servis sizi arayıp çağırır garantiden yapalım diye. Mais müşterilerin arkasında duruyor sorun olmaz.
  • Bugün tanıdık bir Opel servisinde balataları değiştirdim. Ön balatalar bitmiş, diski çizmiş. Bu araç bakımdan çıkalı 5.000 km olmadı; 60.000 km. bakımında aracın balatalarına bile bakmamışlar!

Aracın garantisi bittiği için servise gitmeyi düşünmüyordum; artık hiç düşünmüyorum!
  • Çok teşekkür ederim, yardımlarınız için.
    Servise gitmeden önce telefonla arayıp durumu anlatayım, umarım dediğiniz gibi iyi niyetli yaklaşırlar.
  • hektorSTK kullanıcısına yanıt
    Rica ederim bol şans

• Arkadaslar bugun arabamla 1090 km yol yaptim . 1.6 dci .. GT line.arabanin yol tutusu super ara hizlanmalar harika ortalama yakit 5.6. Bir depo yeterli.. onceki arabam edc privilege Onla bu zevki alamadim.edc 1.2.3 viteslerde uzun yolda harbiden sarsintili araba 5 kisi bagaj dolu oldumu .. edc yetrsiz kaliyor.simdi diyorumki iyiki deilmisim..

• Arkadaslar bugun arabamla 1090 km yol yaptim . 1.6 dci .. GT line.arabanin yol tutusu super ara hizlanmalar harika ortalama yakit 5.6. Bir depo yeterli.. onceki arabam edc privilege Onla bu zevki alamadim.edc 1.2.3 viteslerde uzun yolda harbiden sarsintili araba 5 kisi bagaj dolu oldumu .. edc yetrsiz kaliyor.simdi diyorumki iyiki deilmisim..

• Arkadaşlar formumuza ait bir logo sticker oluşturalım ve aracımıza yapıştırsak nasıl olur?

Yöneticimize saygıyla...

• mstfks-82 kullanıcısına yanıt
    Çok fazla aktif kullanıcımız yok maalesef.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Olsun önemli olan heryerde birbirimizi farketmemiz. İsteyen alır yapıştırır. Tabi ki haklısın aktif Kullanıcı yok baksanıza sadece sizden cevap geldi.

• http://www.renault.com.tr/araba/binek/yeni-megane-sport-tourer/aksesuar

Millet bu bagaj üstü spoiler'ı gören, duyan, bilen var mı ? Tek bir fotoğraf bile bulamadım.
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    bence o sayfa biraz bozuk. en alt sırada çekidemiri diye çocuk koltuğu resmi var. belki bu spoyler mst lere değil diğer sport tipi megane 3 içindir.
  • himzo H kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibiymiş hocam. Fransa sitesine falanda baktım aksesuarlarda gözükmüyor.

• Aracimla batuma gittim.euro diesel orada 2,30 lari(1 lari=1,20 TL).ah benim ülkem.niye bize bu eziyet.

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.