Şimdi Ara

Yeni Macbook Pro serisi, çentik ile gelebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • macOS işletim sistemi ile bir arada kullanılabilir bir çentik aslında. macOS kullananlar bunu zaten iyi biliyor. Yine Apple ve yine çılgın şeyler. öyle bir şey olursa bile umarım hiçbir Windows cihaz bunu taklit etmez çünkü cidden çok abes kaçar Windows ile. :)

• Şu an satışta bulunan M1 çipli 13" Macbooklar Pro değilse nedir?

• Bana olur gibi geliyor. Büyük ihtimal zoom benzeri program kullanımlarında geniş açılı kamera ile normal açılı kamera koyacaklar. Çerçeveleri de daha da inceltecekler gibi duruyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Laptop geçmişin teknolojisi bırakın geçmişte kalsın. Şahsen dinazor olarak mac alacak olsam ( 😂 ) çentikli almam. Kaldı ki Yeni nesil tabletten çözecek herşeyi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kardeşim zaten Mac Os’ta üst barda atıl bir bölge var, arasına çentiği koyup sağına soluna navigasyon barını koyarlar, incecik çerçeveli cihazı satışa sunarlar, mis gibi. Umarım doğrudur. Zaten ışık sensörü, kamera mecburen koyacaklar, bu şartlar altında çentik olmazsa soldan sağa uzun ince şerit oluyor. Hangisi daha iyi?

Çıktığı gün alacağım bir cihaz, m1 çıktığından beri 16” gelmesini bekliyorum, umarım söylenti değildir ve bu şekilde çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MilanRapajic -- 17 Ekim 2021; 16:59:45 >
  • O değilde arkadaki elmayı yine ışıklı yapsınlar aşkolar.

• Bizi bile soğuttun apple’cım. Artık çerçevesiz laptoplar beklerken senden sen neden böyle aptal aptal geriye giden bir vizyonla ilerliyorsun? Yeni tabletlerinde de lcd panel ile şok etmiştin. Daha ne yapabilir derken attın golünü. Apple ekosisteminden çıkasım geliyor ama alternatiflerde tatmin edici değil.

• Keşke huawei gibi klavyeye gizleselerde o iğrenç çentik olmasa…

• Şu ekranlarda çentik kadar saçma bir şey görmedim ben. Görsel estetiği bozmak için icat edilmiş resmen.

• bu kadar bekledik umarım öyle bi

r şeyle karşılaşmayız, yada inanılmaz ince çerçeveleri olmalı ki, o çentiği kabul edebilelim

• 14" Macbook un dokunmatik ekrana sahip kalem desteği ile gelme olma olasılığı varmıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle olursa çok gülerim  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaceID olmazsa çentik saçma olur, kamera noktası olsa daha iyi olur. Ama büyük ihtimalle FaceID ile gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yorum en akıllı yorum olmuş gerçekten. Eeee, nitelikli insanları forumdan sürekli olarak kavga ettirip atarlarsa forum böyle nitelikli yorum yapan bir kişi kalır.

• Çentik incre olursa olabilir aslında ekranda kenarlarda siyah bölge oluşturup tüm bilgileri oraya koyarlarsa çok sırıtmaz mini led ekran ile gelecek zaten oled seviyesinde karanlık yapabilmeleri gayet mümkün.

• zaten alamıyorum yansın lan ortalık

• Buradaki insanların kaçı çentiksiz çıkarsa alacak olup da çentikli çıkarsa almam diyor merak ettim  

Allah aşkına gidin ya çentikli daha iyi ekran kasa oranı demek eleştirinizi yiyim  

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.