Şimdi Ara

YENİ MAC'LER DUYURULDU --- ANA BAŞLIK--- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
5.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: snefra

17' de zamanla açıp kaparken gıcırtı oluyormuş. böyle bir sıkıntı duyan oldumu arkadaşlar?

17'' i bilmiyorum ancak 13'' de oluyor.Diğerlerinde de olması muhtemel.Çok sinir bozucu.
  • arkadaşlar selam. yurtdışından mac getirme imkanı ortaya çıktı. mac kullanıcı arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var. genelde office işleri, müzik dinleme, film izleme ve nette surfle ilgileniyorum. çok nadir olarak abartı olmayan oyun oynarım.

yukarıda bahsettiğim tarz kullanıcı için sizce hangi macbook proyu almalıyım. 15" lik olan modeller arasında i7 ve i5 işlemcili iki model arasında kaldım. birinin ekran kartı 256 diğerinin ki bildiğiniz üzere 512.

i5 teki 256 lık yerine i7 alıp 512lik ekran kartına sahip olma aradaki fiyat farkı dikkate alındığında değer mi?

mobilitenin de benim için önemli olduğu düşünüldüğünde yukarıdakilere kıyaslandığında 13" lik model hakkında ne düşünürsünüz. sonuçta işlemcisi eski ve ekran kartı da düşük?

yardımlarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dutkurusu

arkadaşlar selam. yurtdışından mac getirme imkanı ortaya çıktı. mac kullanıcı arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var. genelde office işleri, müzik dinleme, film izleme ve nette surfle ilgileniyorum. çok nadir olarak abartı olmayan oyun oynarım.

yukarıda bahsettiğim tarz kullanıcı için sizce hangi macbook proyu almalıyım. 15" lik olan modeller arasında i7 ve i5 işlemcili iki model arasında kaldım. birinin ekran kartı 256 diğerinin ki bildiğiniz üzere 512.

i5 teki 256 lık yerine i7 alıp 512lik ekran kartına sahip olma aradaki fiyat farkı dikkate alındığında değer mi?

mobilitenin de benim için önemli olduğu düşünüldüğünde yukarıdakilere kıyaslandığında 13" lik model hakkında ne düşünürsünüz. sonuçta işlemcisi eski ve ekran kartı da düşük?

kardeş aynı soruyu bende merak ediyorum ve 200 dolar verip ssd almak mantıklımı diye bir soru daha ekliyeyim

• Arkadaslar iki haftadir yeni mac 13.3 kullaniyorum ve bir onceki de hemen onceki versiyon olan 2.26 Ghz 160 Gb Hdd idi.. Bunun ozellikle pil performansini merak ediyordum ve digerinden gayet basarili, surekli internet acikken ve surf halindeyken asagi yukari 7 saat pil performansini rahatlikla yakaliyorum. 2.4 ve 4 Gb olmasi da hizina hiz katmis, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dutkurusu

arkadaşlar selam. yurtdışından mac getirme imkanı ortaya çıktı. mac kullanıcı arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var. genelde office işleri, müzik dinleme, film izleme ve nette surfle ilgileniyorum. çok nadir olarak abartı olmayan oyun oynarım.

başka yardımcı olabilecek var mı acaba. tabi almışken uzun süre idare etmesi de gerek.

• http://www.laptopmag.com/review/laptops/apple-macbook-pro-13-inch-2010.aspx?page=1

buradaki 2010 model macbook pro 13 inch sanırım ilk mesajda verilen
    almayı düşünüyorum. düne kadar sony vaio y serisi almayı düşünüyordum. 1800 tl ye. yeni bir model o da.
    birkaç sorum olacak

1: hdmi yokmuş macbooklarda. bu önemli bir eksik bence.mini display port varmış. peki ama çevirici ile hem sesi hem görüntüyü taşıyor muhdmi de olduğu gibi?
    2.windows 7 yükleyerek normal windows lu bir laptop gibi kullanabilir miyim?
    3.türkiyeye geldi mi bu modeller. fiyatını bilen var mı 13 inch olanın?

heralde ekran kalitesi filan alıştığımız apple kalitesindedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 18 Mayıs 2010; 14:05:24 >

• Hdmi cikisiyla görüntü ve ses aktarilabilir
    Windows yuklenebiliyor ama size söyle bir kıyas vereyim leopard ile 5 saat rahat giden pil ki bir önceki versiyonda Win 7 ile 3 saat gidiyor

Bu modeller Turkiyede henüz yok ama gg ve sah gibi sitelerde Abd'den getirtip satanlar mevcut, bir önceki versiyonun satış fiyatı Apple mağazalarında 3200 Tl, Media Markt ve Bimeks gibi mağazalarda 2600'e kadar bulabilirsiniz, yeni model çıkmışken bir oncekini tavsiye etmem, ben kullanıyorum son derece memnunum.
    Ekran görüntü kalitesi senelerce Vaio kullanmış biri olarak beni mest ediyor.
  • Merhabalar arkadaşlar düşünen arkadaşlar linki inceleyebilir.
    Apple Macbook Pro
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.