Şimdi Ara

Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
6
Favori
66.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

rline niye pahalı olsun ki 1.0 rline aynı fiyat olur. 1.5 in pahalı olması da tabiki çok normal. dediğimi yine anlamamışsınız allure aracı incelediniz mi? o kadar boş ki gt ile uzaktan yakından alakası yok. demem o ki allure 800 ve üzeri bi fiyat intihar olur. 1.5 style 865bin falan şu anda olsa. olur da vw zam yapar style 950 olur o zaman life ile allure denk gelir. golf olmadığı için kıyas doğru olmasa da gerçek fiyatlar çıkınca göreceğiz.

• Farsız cam tavansız allure artık allure değil demektir. İster istemez gurmeler GT'ye kayacak ama para varsa tabi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 930 a prime plus Tucson varken ya da dizel allure cam tavanli 508 varken 950 ye 308 satmaya çalışmak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzeyli.2891 -- 18 Eylül 2022; 23:44:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt

Dediklerinize Katiliyorum , ben R-line Ile Gt kiyaslamasi yapmak istemistim aslinda..Allure Yerine Tabi ki style Golf Tercih edilir..Allure Basit duruyor Golf Life gibi...

Allure Fiyatina Golf Style Her zaman tercih edilebilir...Astra Gs line Donanimli araci da inceledim, Cok hosuma gitti arac acikcasi..Donanim olarak da bayagi dolu. 894.000 tl..

• Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendiyoutube
    Yeni 308 Statik Bakış .
    https://www.youtube.com/watch?v=aCGxln0bzQs

* Fiyat aralığı Allure donanım için 800/850 aralığı , Gt donanım için de 900/950 aralığında olacağı belirtildi.

* Genel anlamda çok karizmatik , GT donanım için çok donanımlı ve kaliteli bir C HB olduğunu gözlemledim .

* Astra'yı giriş ve orta donanımda hem görüntü hem de donanım olarak daha başarılı buldum .

* Active donanımın gelmeyeceğini söylediler . Bence büyük hata . Fiyatı düşük tutmak için gelmeliydi.

Fiyatı önemsemeyen için çok güzel bir otomobil .

• citm C kullanıcısına yanıt
    Kapı çerçevelerine ic taraftan komple giydirme yapmislar. Hem de bayaği kalinca. Görüntü muazzam...

Gözüme girmeye basladi fransizlar

Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi

Segmentinin Banisi denilen Golf efendi de buralar halen çıplak sac. Çok çirkin ve cılız bir goruntu olusturuyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 19 Eylül 2022; 19:29:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt

Yalitima da Artisi olur O bölümün..

Valla helal olsun, iyi yakalamışsın 👏 yalıtımada büyük katkısı olmuştur. Zaten son üretilen Peugeot’ ların yalıtımı muazzam. Vw’ den iyiler şuan bu konuda. Kullandıkları lastiklerin Michelin olmasıda etkili. Mesela Polo’ da Nexen geliyorken, 208’ de Michelin Primacy 4 geliyor. Adamlar birde üst seviye Michelin kullanıyor ☺️ Takdir etmek lazım.

Hocam Golf'ü geç, D-segment Passat'ta bile çıplak orası. Arabanın içinden kapının sacı görünüyor, tek kelimeyle rezalet Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi .

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Olur tabi ki olmaz mi.

Premium markalarin tümünde olmazsa olmaz bir detaydir. Ozellikle gorsellik açısından.

• Zaten yurtdışı test videolarında genelde sessiz olduğu belirtiliyor. Demek ki rüzgar sesini de baya çözmüşler.

• Fiyatlar belli olmuş:

Active Prime: 775

Allure: 830

GT : 915

• Bende aracı biraz inceleyip test ettim.Arka yaşam alanı tipik t9 kasa,ön tarafta işler değişiyor.Koltuk kaplamasını çok beğendim.Gt de focal olmadığını iyileştirilmiş bir ses sistemi olduğu söylendi.3 d ekran çok çok iyi,orta ekran ve ı toogle ı beğendim,ggk nihayet iyi olmuş.
    Kredi kampanyası olabilir dediler.Ötv indirim olasılığı olmasa 915+kredi kampanyası ile alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 21 Eylül 2022; 12:3:46 >
  • zeytinkoy kullanıcısına yanıt
    Prime 35.000
    Allure 40.000
    GT 45.000 eur dan fazla etmez.

Fiyatlar suanki kurlarla cok pahali... Sıradan C segment bir hb bu arkadaslar.

Reis aksesuar ve elden para alma olayını direk fiyat listesine eklemişler.Yeni a3 ü incelemedim ama bir önceki a3 ten daha kaliteli iç mekan.Dış zaten muazzam.

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Aynen...

Her modelende tam 100 er bin liralik fazlalik var.

Allure : 850

Gt : 950 Fiyat verdi Peugeot bayi bana..

muhtemelen lansman fiyatı bu. bayi bana 950k + 20k aksesuar dedi. elden para vs. yok dedi.

• 308 1.2puretech'in karşılığı Golf 1.0 eTSI'dir diye düşünüyorum.

308 GT'nin karşılığı olan Golf 1.0 eTSI R-Line 842 bin TL.

Tamam 308, Golf'ten daha güzel ve cezbedici bir araba ve muhtemelen daha donanımlıdır ama yine de aradaki fiyat farkı çok fazla.

C-HB sınıfı TR'de artık hiç tutulmuyor. Bu fiyatlarla 308'i yollarda çok nadir görürüz.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.