Şimdi Ara

Yeni Laptopların Klavyeleri. ( Shift Tuşu )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
3.674
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Diğer Marka ve Konular >> Yeni Laptopların Klavyeleri. ( Shift Tuşu )
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1380 Mesaj
    Arkadaşlar yeni bir laptop alma arifesindeyken yeni laptoplarda (acer hariç) shift tuşunun kısa tutulduğunu ve enter ile ayni hizada bitmediklerini farkettim ve beni aşırı rahatsız etti.
    Özellikle kod yazarken ve yazışırken smiley ifadeleri koymaya çalışırken , sürekli yukarı yön tuşuna basıyorum.
    Asus veya msi laptop alacakken tüm modellerin klavyesinde hüsrana uğradım.
    Merak ettiğim benim durumumda olan veya yaşamiş olan var mı ?
    Laptopa ayriyetten klavye bağlayip ekranla mesafe uzatmayı hiç sevmiyorum :(
    Farklı marka klavye asus msi'a olma ihtimali nedir ? Veya eski asus msi laptoplarindaki klavyelerin.
    Şöyle konuyu fotograflarla destekleyeyim. Sağdaki shifte bakınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Binbaşı
    1380 Mesaj
    Galiba kimse sağdaki shifti kullanmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
haberler
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.