Şimdi Ara

YENİ LANCERA YAPILABİLECEK TÜM MODİFİYE İŞLEMLERİ!!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
11.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar malumunuz favori araçlarımızdan birisi olan lancer a çeşit çeşit bir sürü modifiye işlemleri yapılmaktadır.lanceri olan veya olmayanlardan istediğim bu araca yapılabilecek olan modifiye işlemlerini burda paylaşalım.geçenlerde bir test aracına bindim.hoşuma giden modifiye işlemleri yapılmıştı.sizde lancera modifiye yapılması lazım mı?orjinali mi daha iyi?yoksa az da olsa bir modifiye şart mı?başka bir konu başlığı altında paylaşmıştım resimleri ama madem böle bi konu açtım tekrar koyuyim ilk resimler benden...

http://img689.imageshack.us/img689/5503/sdc10844y.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/8582/sdc10847.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/2751/sdc10848w.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/1435/sdc10849.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/1192/sdc10850.jpg

• @ immortalkaan, resimleri mesaj içinde gösteriyorum ki kolaylık olsun.

yüklemede sorun yaşayan arkadaşlar da kusura bakmasın fotolar büyük yapacak bişi yok. ama fotoya bakmadan da yorum yapamayız. üşenmeyen varsa resimleri alıp tekrar küçültüp yüklesin.

benim fikrim makul düzeyde madifiyeden yana. yani tamamen bir evo body kiti taktırmak 1.5 bir arabaya abartı geliyor. kanet spoiler, ön arka yan rüzgarlıklara lafım yok. konforu bozmayacak şekilde lastik yanağı küçültmek ve jant değiştirmek de olabilir. ama fren pabucunu boyamak (sanki markaymış gibi) gereksiz. ha orijinal bir şey takar ona lafım yok. mesela ön fara audi misali led şerit yapan vardı. ne gerek var ki? arka farları led yapmak olabilir ama. yurtdışındaki uygulamaları hoş duruyordu. cam filmi ve sağa sola küçük belki de japon harfi çıkartmalar da fena olmayabilir.
    Yani lafı uzatmaya gerek yok. arabayı biraz süslemek lazım ama rüküşlük de başka bir şey. tabi bu benim fikrim.

• bu fotoyu daha öncede vermiştim forumda. angel değil tam tersi demon eye (şeytan gözü) diye geçiyor. amerikada bir firma yapıyor. türkiyeye de yolluyorlar. siyah lancere süper olur derim

• güzel ewet bende beğendim bunu
  • Fordçu Kaan.. o resimlerin boyutu ne öle Ranger ön ızgarası gibi.. Deve gibi.. S image modunda eklsen de, küçültülmüş ön izlemesini görsek, isteyen, kota derdi olmayan da dıhlasa da bakınsa. Daha gözelene olmaz mı?

Ayrıca.. demon eye'ı çok beğendim.. Angel'ların modası çoktan geçti.. kestaneye çevirdiler angel işini..
  • RANGER CILAR ÖÖLE GOCUMAN GOCUMAN KORLAR RESİMLERİ (bu şivede dün geceki toplu msn konuşmasından kaldı ben-kafkaftr-manisatr-cottonmurat-nadirgürece bir konuşma yapmışız karnıma ağrılar girdi bi ara yawww )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortalkaan -- 13 Aralık 2009; 23:12:21 >
  • diğeri

• eye görün

• öncelikle topic herkese hayırlı olsun ayrıca topiği açan arkadaşa teşekkür ederim gerekliydi çok iyi olmuş sizlerlen imzamdaki araca alındığı saf halinden ilaveten şimdiye kadar yaptığım modifikasyonları paylaşmak istiyorum böylece sizlerede fikir vermiş olurum

1-Sis Farı = 2010 invitelerde standart oldu şimdi ama 2009 ve 2008 modellerde opsiyondu sis farı olmayan 2008 ve 2009 model lancerlara kesinlikle takılması gerekli olmazsa olmaz bence.
    2-Spoiler = lancer spoilersız birşeye gerçekten benzemiyor spoiler lancera lancerda spoilere çok yakışıyor lancerı tamamlayan bir aksesuar bence.
    3-Egzos Ucu = lancerın ayıbını örten bir aksesuar kesinlikle uygulanması gerekli lancerın beğenmediğim tek yönü olan arka egzos çıkışının tofaş egzosları gibi oluşunu yok ediyor araca sportif şık bir görünüm katıyor.
    4-Cam Filmi
    5-Park Sensörü
    6-Dış Aydınlatmada beyaz ampul ve xenon = parklara ve plakalığa mtec t10 beyaz park ampulü kısalara ve sislere monza 8000k xenon uzunlara mtec cosmos blue white beyaz ampul.
    7-Lancer Yazılı nikelaj kapı eşikleri = kapılar açıldığında araca ayrı bir hava katıyor.
    8-Köpekbalığı Arma = küçük ama etkili olan lancera çok yakışan tam sembolize eden bir uygulama bence
    9-Plakalık İptali & App Plaka

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BL@DE -- 15 Şubat 2010; 11:30:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Fordçu Kaan.. o resimlerin boyutu ne öle Ranger ön ızgarası gibi.. Deve gibi.. S image modunda eklsen de, küçültülmüş ön izlemesini görsek, isteyen, kota derdi olmayan da dıhlasa da bakınsa. Daha gözelene olmaz mı?

Ayrıca.. demon eye'ı çok beğendim.. Angel'ların modası çoktan geçti.. kestaneye çevirdiler angel işini..

abi haklısın. angellar out artık. Dogan Se Le Çarpi nin bile angelı var artık. bu işin çivisi, suyu,.. herşeyi çıktı.

• eywallah blade güzel paylaşım
  • her araca lazim biraz modifikasyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortalkaan

RANGER CILAR ÖÖLE GOCUMAN GOCUMAN KORLAR RESİMLERİ (bu şivede dün geceki toplu msn konuşmasından kaldı ben-kafkaftr-manisatr-cottonmurat-nadirgürece bir konuşma yapmışız karnıma ağrılar girdi bi ara yawww )

Ule bari makroyu falan kapatsaymışında , o güzelim modifiyeleri böcüklerin arasından seçmeseymişük.

+Çoğunluk olduğunuzda msn de pm atın.Gocuman gocuman gonuşalım....

• OK haber werürüm sana.sohbette en son cottonmuratla benim rangeri ormanlık alana soktuyduk
  • Alırsan direkt bunu uygulardım :D

http://www.body-kit.com/lan08_exinstall.html
  • tek kelimeyle harika...
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cottonmurat -- 3 Ocak 2016; 19:56:00 >
  • Merhaba arkadaşlar Lancer araçlara dvd panel istiyen arkadaşlar buyurun Buradan
  • murat dvd navigosyonu unutmuşsun. ben alınca 18'' yapayım da gör benim de yakındır almam kısmetse, artık sabır kalmadı. seçtiğim jant ve lastik işini bi ayarlıyayım büyük ihtimalle aracı caramurattan alacam. yollar izmir manisada lancer görüsün senin aracının yeni fotolarınıda ekle. lancer her yerde başka bi güzel bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.