Şimdi Ara

Yeni Konsollar 2020'den Önce Gelecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
2.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu müsait bir zamanda sevgili ps tr mustafaya açtım sen ne diyorsun bu konuda dedim. Bizim için önemli olan yeni konsolun ne zaman çıkacağı değil kaça satacağımızdır dedi. Yenisi çıkana kadar eskisini itelemeye devam dedi. Satış grafiğimizden gayet memnunuz ben bile hayret ettim karımız katlanarak artıyor dedi. Aslına bakarsan benim gibi hiçbişey yapmadan bu kadar kar elde eden bir müdür yoktur sanırım bazen ben bile hayret ediyorum bu kadar basiretsizlikle nasıl büyüyoruz anlamıyorum dedi. Yattığım yerden para kazanıp kazandığım paraları buzlu badem alarak değerlendiriyorum ileride belki işe yarar dedi. Off the record dese de siz dh in güzide üyelerine sızıntıyı yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 5 Şubat 2016; 19:05:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş exlusive oyunlara vurgu yapmış,siz witcher örneği vermişsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluone

Arkadaş exlusive oyunlara vurgu yapmış,siz witcher örneği vermişsiniz

Adı üstünde exclusive'ı pc'de görmeden ps4 grafik olarak daha iyi demek abes kaçıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün bir haber vardı tv de. bmw nin motorunu şahine takıp drift yaparken trafik polisine yakalanmıştı eleman o sen miydin?

• Ps4 ün exlusive oyunları pc den üstün aksini kanıtlayabiliyosan ,karşılaştır ps4 oyununu pc inde çalıştırabilirsen tabi

• quote:

Ps4 ün exlusive oyunları pc den üstün aksini kanıtlayabiliyosan ,karşılaştır ps4 oyununu pc inde çalıştırabilirsen tabi

Grafik anlamında olması imkansız konsolun 1080p'yi zor görüyor.

O karşılaştırmayı atma sebebim GT_55 adlı üyenin "Pc demeyin. Pc grafikleri şu an konsoldan çok üst düzeyde değil." demesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caped 117 Crusader -- 5 Şubat 2016; 20:25:52 >
  • Özel olması yeterlidir. iyinin sonu yoktur.ok

• quote:

Özel olması yeterlidir. iyinin sonu yoktur.ok

k

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

quote:

Ps4 ün exlusive oyunları pc den üstün aksini kanıtlayabiliyosan ,karşılaştır ps4 oyununu pc inde çalıştırabilirsen tabi

O karşılaştırmayı atma sebebim GT_55 adlı üyenin "Pc demeyin. Pc grafikleri şu an konsoldan çok üst düzeyde değil." demesi.

Evet pc'nin grafikleri çok üst düzeyde değil. İşte resimde görüldüğü gibi ufak tefek farklar var. Zaten bende bunu dile getirdim. Ayrıca , ps4'te driveclub, Order 1886, infamous killzone grafiklerini gören biri wicir'in yüzüne bile bakmaz. Bu saydığım oyunlar karşısında Oldgen kalıyor wiçır.

• Multiplatform oyunlarda pc daha iyi grafiklere sahip,ama ps4 exculesive oyunlarda tüm pc oyunlardan çok daha iyi grafik veriyor. Uncharted 4. last of us 2,detroit horizon zero dawn gibi exculesive oyunlar bir çıksın işte o zaman pc sahipleri gerçek efekt,grafik neymiş o zaman görecekler.
  • Hic bi zaman sabit 60 fps olmayacak oyunlar sanirim . Her seferinde 30 fps yapip "60 fps olsaydi size muthis bir grafik sunamayacaktik" olayi donecektir . Yani tahminimce . Tabi istisnalar var bazi oyunlar 60 fps . Ozellikle metal gear nasil 60 fps olabiliyor sasiriyorum . O haritada o grafikte nasil 60 fps oluyor sasirtici gercekten .

• adamlar daha şimdiki konsolları tam kapasite kullanacak oyunlar yapamazken bu konsollara yetersiz demek biraz komik olmuş gibi geldi. 2020 ye kadar dursa çok bile zaten. Ben daha oyun firmalarının konsol performansından şikayetini duymadım.
  • 2010 yılında aldığım hd5850 ekran kartı 1080p medium ayarda bf4te 50-90fps veriyor. Grafik anlamında söylemek gerekirse ps4te bf4 low ayardan az daha kaliteli ve yer yer 60fps bin altında seyrediyor.Ps4 te görüntü üstüne basarak söylüyorum medium görüntü kalitesi ile alakası yok, şunuda eklemek gerek cihaz birde 900p çalışıyor. Burada arkadaşlar PC/konsolu karşılaştırırken videolara bakarak yorumluyorlar. Bence bu tam bir cehalet.
    Not:2010 yılından beri aktif ps/Xbox kullanıcısıyım kimse kusura bakmasın. Grafik konusunda karşılaştırma yapmayın cidden komik oluyor.

• 1200 TL ye , hatta kampanyaları takip ederek 1100 TL ye alınan bir ürün PS4.Bunu 3-4 bin TL lik PC ile kıyaslamak manasız.Topla 1100 TL ye monitör hariç full bir PC onla kıyasla anlarım.
    Zaten bu fiyata aldığın konsoldan da bundan fazlasını beklememek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

2010 yılında aldığım hd5850 ekran kartı 1080p medium ayarda bf4te 50-90fps veriyor. Grafik anlamında söylemek gerekirse ps4te bf4 low ayardan az daha kaliteli ve yer yer 60fps bin altında seyrediyor.Ps4 te görüntü üstüne basarak söylüyorum medium görüntü kalitesi ile alakası yok, şunuda eklemek gerek cihaz birde 900p çalışıyor. Burada arkadaşlar PC/konsolu karşılaştırırken videolara bakarak yorumluyorlar. Bence bu tam bir cehalet.
    Not:2010 yılından beri aktif ps/Xbox kullanıcısıyım kimse kusura bakmasın. Grafik konusunda karşılaştırma yapmayın cidden komik oluyor.

Arkadaşlar kesinlikle inanmayın.Arkadaş iyi sallıyor.Ben zamanında karşılaştırdım iki versiyonuda.Low ile zerre alakası yok. Pc'de ultra ayarlarda çalışırken, ps4'te high ayarlarda çalışıyordu. Bu bariz ve net bir şekilde belliydi.Pc fanboyları zaten abartmayı çok sever, ps3'te gördüğü görüntüyü ps4 zanneder, sonra böyle saçma sapan sallama mesajlar görürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

quote:

Evet pc'nin grafikleri çok üst düzeyde değil. İşte resimde görüldüğü gibi ufak tefek farklar var. Zaten bende bunu dile getirdim. Ayrıca , ps4'te driveclub, Order 1886, infamous killzone grafiklerini gören biri wicir'in yüzüne bile bakmaz. Bu saydığım oyunlar karşısında Oldgen kalıyor wiçır.

Konsolun grafik anlamında 2k'yı bile göremiyor kör etmiş seni düşünce olarakta

Grafikleri çözünürlük ile bağdaştıran tipik pc fanboyu profilini çiziyorsun. Minecraft 8k çıksa, daha iyi grafikler var diyecek potansiyel görüyorum sende. Bir kere şunu iyi anlamanı istiyorum. Ben ps4 daha güçlüdür, pc ile eş değer güçtedir demiyorum.Yeri gelir bir ekran kartı ps4 gpusundan 3 kat güçlüdür.Buna bir şey diyemem, demem. Burda hemfikiriz.Ayrıldığımız nokta şu an grafik farkının o üç katı veya ps4 fiyatından 3-4 kat daha pahalıya satılan bir ekran kartı o fiyat farkını verecek bir fark sunmuyor.Aramızdaki bir diğer farkda, bende iki sistemde olduğu için birebir karşılaştırma yapabiliyorum. Arada o fiyat farkını hakedecek bir grafik farkını hiçbir oyunda göremedim.
    Bana bu grafikleri sunan konsola laf ettirmem arkadaş, grafik yok diye.350-400 dolarlık konsol için gayet iyi grafikler sunuyor.Ps3 değil bu, ps4. Pc ile arasında büyük grafikleri yok.

FARK NASIL YOK HER ŞEY ORTADA

• 2019 Holiday sezonu,Yeni Xbox'ın çıkış tarihi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 6 Şubat 2016; 20:58:18 >
  • Bu çocuğun yaşı maksimum 17... İnsan sarrafıyımdır. Kurduğu cümlelerden bu çıkıyor.
  • Adam halan dandik donanımlı ps4ü vatan millet sakarya mantığı ile kolluyor. Bu konsol çıktığındada şuandada grafiksel olarak şaşırtmıyor.Donanımı zaten sıradandı.Kapasitesini elinden geldiği kadar veriyor.Çıktığı hafta aldım yemin ediyorum toplam 10 saat oynamışımdır. Son 1 yıldır 1 defa bile açmadım.Uncharted serisini ps3de oynadım diye ps4 için son oyununu bekliyorum başka esprisi felanda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Adam halan dandik donanımlı ps4ü vatan millet sakarya mantığı ile kolluyor. Bu konsol çıktığındada şuandada grafiksel olarak şaşırtmıyor.Donanımı zaten sıradandı.Kapasitesini elinden geldiği kadar veriyor.Çıktığı hafta aldım yemin ediyorum toplam 10 saat oynamışımdır. Son 1 yıldır 1 defa bile açmadım.Uncharted serisini ps3de oynadım diye ps4 için son oyununu bekliyorum başka esprisi felanda yok.

Ps4 donanımı neye göre dandik ve konsolları pc gibi düşünmemek lazım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.