Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Türkiye fiyatı belli oldu! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
3
Favori
17.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kia nın iç tasarımı tucsondan daha güzeldi bana göre özellikle bekledim gelmesini , fiyat bence yanlış yaptılar bayiye gidip bakmadım bile ,geçen hafta tucson aldım, tartışacak birşey yok illaki satar ama girişi hoş olmadı ,plug in olsaydı keşke o fiyata alırdım güzelde stardı,

• netfriend kullanıcısına yanıt

Ya gerçekten zahmet edip şu konudaki mesajlarına neden dönüp bakmiyorsun?

1) Demissinki "yıl sonuna kadar 1000 adet bile satamaz"

2) Ben demisim ki, Sportage için bin adet çok komik rakam, ayda 200 adet satsa zaten yılda 2000i geçiyor. Sen de demissin ki;

"Benim 1000 rakamın sana komik gelmiş, bana da senin ayda 200 adet satar lafın komik geldi"

Daha ne yazayım sana?

Kendi yazdığın iddia ettiğin şeylerden dahi haberin yok.

Bu konu sıktı beni, ayda kaç satarsa satsın sana da bana da faydası yok. Her ay satış rakamları açıklanır nasıl olsa, eger ayda 200adetten az satarsa ben bu konuya girip, hakliymissin 200 adet bile satamiyor dicem. 200 adet ve fazlasını satarsa sen de "evet ben ongoremedim Sportage bu fiyatlara rağmen satıyor" diyecek misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajımda kaç şeyi sormuşum ? sen kaçına cevap verebilmişsin. Söylediklerimden cımbızla birini seçip sadece birine cevap verebilmişsin o da cevap filan sayılmaz. Diğerlerine niye cevap vermiyorsun? Çünkü söylemediğim şeyleri söylemişim gibi gösterme alışkanlığın var. Kaçak dövüşmeyi bırak da cevap verebiliyorsan diğer sorduklarıma da cevap versene.Daha önceki mesajında bu arabanın showroomlarda kalacağını söylediğimi iddia ediyordun. Önceki mesajında " Sizse, hiç satmayacagini, kimsenin almayacağını showroomlarda kalacağını söylediniz " bunu diyen sen değil misin ? Şimdi 1000 adet bile satılmaz dediğimi söylüyorsun. Hani ben sana göre hiç satılmaz demiştim. Hangi birine inanacağız ? neyse ki ben ne dediğimi biliyorum. Baştan beri aynı şeyi söylüyorum bu arabanın fiyatı nedeniyle çok az satacağını söylüyorum. 1000 adet satabilecini de söyledim. Benim mesajlarımda bu araba hiç satılmaz diye birşey var. mı ? 1000 adet satar, az satar demek başka hiç satmaz demek başka. İkisi aynı şey mi ? 1000 adet satardan hiç satmaz anlamını nasıl çıkardınız   Buradaki çoğu insan haklı olarak aracın fiyatının yüksek olduğunu söylüyor bir tek sen aksini iddia ediyorsun. Sen kendi hayal dünyanda kendi doğrularınla yaşamaya devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netfriend -- 11 Mart 2022; 14:52:38 >

Sen yazdıklarını kabul etmedikten sonra ben ne desem boş. Sanırım bir tek kendi dediklerini doğru kabul eden bir kişilik yapın var, bilemem.

O yüzden aylık satış adetlerini beklemekten başka çare yok şu mevzuda.

• Carsever kullanıcısına yanıt

Söylemediğim şeyleri söyledin diye hayal görüyorsun ? söylediysem bul göster, buraya yaz diyorum. Onu da yapamıyorsun.Ondan sonra söylemediğim şeyleri kabul etmediğimi söylüyorsun ? söylemediğim şeyleri bir de kabul edeyim istersen. Kaç defadır diyorum onu bunu bırak yazdıklarıma sorduklarıma cevap ver. Mesajlarım aynen duruyor, seninkilerde duruyor. Sorduklarıma niye cevap vermiyorsun ? Veremezsin tabi. Söyleyecek birşeyin olmayınca satış rakamlarına bakalım. He he bakalım. Sen önce kendi hayal dünyanda yaşamayı bırak da sonra benim kişiliğime teşhis koy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netfriend -- 11 Mart 2022; 15:26:49 >
  • Merhabalar

cool paket, 4x2 ve dizel versiyon hakkknda yeni bilgi var mı? Yine az sayıda araç gelecek galiba

Hocam ne oldu ya ?

mart ayında’da satmadı sportage ?

ilk 50 araç listesinde esamesi okunmuyor ?

hani satıyordu bu araba ?

• cihanair kullanıcısına yanıt

Araç satılmayınca arkadaş foruma uğramaz oldu.

• Mart ayında beklenen araçlar yeterli sayıda gelmedi.
    Örneğin 2022 Picanto hiç gelmedi
    Stonic ve Rio çok az miktarda geldi.
    Kia toplam 500 küsur araç satabildi Mart ayında.

olayı çarpıtmayalım.

Rio'dan bizene

Yada stonicden

Konumuz sportage bakın yine satmadı

Bayilerde araba olmasına rağmen hemde.

Sonu nissan qq ile aynı olacak

1.000.000 verip spoetage alacak adam

bir elin parmağınızı geçmez

• 1.1m a sportage🙂 sorento da çıkamadı hala 1.5m olmuş hey yavrum hey.

Satış rakamları ortada. Araç bayilerde bulunabiliyor. Halâ araç yok ondan satış rakamları az diyor. Kia satabiliyorsa daha fazla getirsin daha fazla satsın da görelim. Kim 1 milyon TL'ye sportage alır ? fiyatından dolayı satamaz diyorduk. Haklı çıktık. Kia da diğer firmalar gibi her ay zam yapınca bu aracın satış adetleri daha da azalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netfriend -- 4 Nisan 2022; 16:2:5 >

Pişman olursun dedim dinlemedi beni

ben her ay buradan paylaşım yapacam :)

• İndirim geldi zaten bugün itibair ile ve hybrid de listeye girdi....Nissan'ın genel müdürü değiştirildi sıra sıra Kia'da.Hangi kla hizmet bu arabaları gaza gelip hayvan fiyatlarla soktunuz. 

Bence bu aydan itibaren paylaşamayacaksin.

Bu ayki veri 448 adet.

Her ay artacak.

Yıllık 2bin adet satamayacagina inananlar yıl sonunda ne diyecek bakalım 

• araba gercekten güzel olmuş.fiyatı bilemem rakipleri nekadardır onada bakmak lazım rakiplerinin daha uygun olacağını zannetmiyorum.bence satar.sağlamlık ikinci el konusunu bilmiyorum.

• 20 k kampanya indirimi gelmiş, çok değil gelen indirim ama acaba neden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CapriceClassic kullanıcısına yanıt

satışlar pekiyili, takdirli karne alamamış olsa gerek.  

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.