Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (1328. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.257
Cevap
186
Favori
2.711.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13261327132813291330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Büyüyen ailemin getirdiği ihtiyaçlar sebebiyle MB c coupe mi satip 2014 model 2015 trafige çıkışlı spo a/t premium aldım hemde 11000kmde donanim olarak gercekten çok iyi konfor olarak ta öyle ancak otomatiklerde cruze control olmamasi sadece manuellerde olmasi beni çok şaşırttı :)

Almayı düşünen arkadaslara şiddetle tavsiye ediyorum.

Ben necvox ile ilgili sıkıntı yaşıyorum teknik servise biraktim aleti dokunmatigi yokmus ellerinde ne zaman bulabiliriz bilmiyoruz gibi bi açıklama geldi 3 5 gun bekliyip taciz ateşine baslamayi dusunuyorum. Isin kötüsü aldığım eleman orjinal teypini servise bırakmış almamış dolayısıyla veremedi bende teypsiz kaldim şimdi . Güzelim aracın dash boardu boş ve muziksiz can sikiyo.

Onun dışında yaşadığım bi negetiflik yok şimdiye kadar. Ama saniyorum ki beklentiyle alakali.

Herkese hayırlı ramazanlar kazasız surusler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kont_deep -- 8 Haziran 2017; 13:47:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kont_deep K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
    Cruise Control aslında aracınızda tesisat ve yazılım olarak mevcut.
    Sadece direksiyondaki switchi satın alıp montajlarsanız aracınız CC'li olacaktır.
    Aliexpress gibi sitelerde mevcut. Alıp taktıran çok var.
    Bende manueli olduğu için vardı zaten.
  • Saol hocam çok tesekkurler.

Cc konusu öyleymiş evet bende yeni öğrendim çok ucuz bi maliyetle cozuluyomus çok önemli değil benim için de sadece tuhaf geldi bu donanimda bi arabada cc olmamasi :)

• bir başka mesele otomatik cam ve sunroof kapanmıyor olması bunun için de şunu alim mi? bu başka bişey de olabilir emin değilim

https://www.aliexpress.com/store/product/Car-Window-Closer-Closing-Open-Power-One-by-One-For-Kia-Sportage-R-Left-hand-Drive/2227171_32706407799.html?spm=2114.12010612.0.0.b2JEVd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi welie -- 9 Haziran 2017; 15:31:55 >

• YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    2017 model için olanını bu satıcıda göremedim.

bu da başka satıcıdan

http://www.ebay.com/itm/351866633646?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT#rwid

ama aliexpresdeki ile aynı herhalde.
  • welie W kullanıcısına yanıt
    Yalnız kablolar dahil sağ sol almalısınız çünkü bu sefer olmayabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi akşamlar bugün Sportage modeline izmit Kia bayinde inceleme firsatım oldu. Bayide garanti bozulmadan sıralı sistem LPG takıldığınì gördüm markasıda landeranzo idi. Burdaki yorumlardan genellikle sıvı sistem tavsiyesi duydum ama bayi daha iyi olsa sıvı sistem takmaz mıydı? Nediyorsunuz kafam karıştı biraz

• eternityfires E kullanıcısına yanıt
    O iş öyle değil. Nasıl öyle değil anlatayım:
    X bayi bir marka ile ve o bölgede bulanan montaj bayisi ile anlaşır tabi bu müşterinin iyiliğinden önce kendi cebi içindir çünkü bellirli bir komisyon alır böylece LPG taktıracak müşterisinden havadan para gelmiş olur. Birde kesinlikle garantisi devam hiç dert etmeyin der karma gaktırır arabaya müşteriye; müşteri bu sefer bu çok yakıyor benzin çok tüketiyor çözün şunu gibi şikayetle gelir çokta umurlarından olmaz nasıl olsa kendileri takmamıştır :) Birde garantisi otomatikman biter birşey olursa(Nadir sorun çıkartan araba ama sorun olur) çelik motor garanti vermez hatta özellikle deyin LPG takılırsa garanti devam ediyor mu diye Çelik motordan yazı isteyein kaşeli yada imzalı kesinlikle veremezler :)
    Sadece 1 tane bayi kendi montaj yapar o da Kia Başayar Lovato takar. Burda ki olay ticari anlaşmadır...

Arabanızı alın dışarda kendiniz sıvı sistem taktırın

• Günaydınlar cevap için teşekkür ederim dediğiniz gibi bayii kendi garanti veriyor. Dün gece internette baya bir araştırma yaptım genel yorumlar yıllık 25-30bin km yapicaksaniz sivi sistem taktırın diyor ustalar ben en fazla 15bin yaparım. Ayrıca bu arabalarla en uyumlu sıvı sistem hangisi?

• eternityfires E kullanıcısına yanıt
    Tabikide en uyumlu sıvı sistem çünkü delme biçme yok aracın benzin enjektörünü kullanıyor. Benzinde araç nasıl çalışıyor nasıl yakıt püskürtmesi yapıyorsa gene aynı şekilde.
    15 bin az değil 3 yıl binseniz 8 bine takılan kiti amorti eder bide satarken üste en az 5 lira koyar satarsınız.

Benim kullandığım marjet sıvı sistem 4500-5000 ara örnek verecek olursam :)
  • Sahibinden satılık aracım var SIFIR KİA SPORTAGE GT-LİNE PRESTİGE ilgilenen olursa

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-kia-sahibinden-sifir-kia-sportage-gt-line-prestige-4-x-4-awd-turbo-450156929/detay

• Selam arkadaslar fikirlerinize ihtiyacim var

2015 model temiz otomatik 20 bin km lerde sportage ile qasqai arasinda kaldim.tabi beni tek dusunduren malum yakit.lpg dusunmuyorum

Bana kalsa gonlum sportageden yana.hatta 10 bin tl civarida ayni yas ayni km de kia ucuz.ama cevremde acayip basko var cok yakar cok yakar

Yillik 10 bin km yol yapiyorum.esimin isi evim benim is bi futbol sahasina sigacak mesafede ucu.cok cok cok yakin.ise giderken kullanmiyoruz sadece gunlul cocugu okula birakiyoruz.git gel 6 km..kucuk sehirde yasiyorum.arada sirada sehir ici gezme ve ankaraya ayda bir git gel.ankara kismi cok dert diil.zaten 300 km.uzun yolda hepsi birbirine yakin yakar benzinlilerin

Ne diyosunuz

Simdiden yorumlariniz icin tesekkur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 25 Haziran 2017; 20:31:28 >
  • Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Çok kısa mesafede 12-15 litre yakar. Uzun yol vs gibi durumları göz önüne alırsak 5-6 bin lira benzin parası verirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Çok kısa mesafede 12-15 litre yakar. Uzun yol vs gibi durumları göz önüne alırsak 5-6 bin lira benzin parası verirsiniz

Cok ya.sportage isi yatar o zaman

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Size kalmış çünkü fabrika verisi 11.6 arabanın az yakması beklenemez. Birde ankaraya 300 km yerdeyseniz iç Anadolu bölgesinde demek. Kılın 14 den aşağı düşmez 16 ya kadar çıkabilir. Bunları göz önüne alarak alınmalı aldıktan sonra bu nasıl yakıyor fln yazıları çok oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Cok ya.sportage isi yatar o zaman

O kadar kısa mesafede dizel bile çok yakar.

Fabrika verisi 11.6 litre falan değil. Yanlış bilgi.

Bende manuel var ve ne yaparsam yapayım 10 litreyi görmedim. Klima açık sürekli.

Normal kullanımda 8.5 yakıyor.

Gözünüz korkmasın. Diğer araçlarla aynı yakıyor.

• C4_1400 C kullanıcısına yanıt
    Otomatiğin fabrika verisine bakın. Ondan sonra yanlış bilgi mi konuşuruz :)

• Yuh . Harbiden otomatik 11.6 imiş.

Ben manuelden 1 litre fazladır diye düşündüm. 3.4 litre fazla çıktı. Pardon. Hakikaten pardon diyorum .

• 
Sayfa: önceki 13261327132813291330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.