Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (1229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.257
Cevap
186
Favori
2.711.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12271228122912301231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir kia çalışanı olarak (sanırım benden başka kia da çalışıp sportage kulanan yok) aracımdan gayet memnunum.

aracım 2012 model concept mt 4 ay kadar benzinde kullandım ortalama yakıt tüketimim 38 kuruş.

3 ay önce landirenzo lpg kiti taktırdım şu an benzin dahil 22 kuruş. Ankara trafiği (şaşmaz-ankara bulvarı-tandoğan-sıhhıye-kurtuluş-cebeci-akdere) güzergahı verileridir.

Araç hakkında aklınıza gelen her soruya cevap verebilirim. Ne eder, ne yakar, kronik hataları neler, servis ücreit ne kadar, sıfır almaya kalksak ne olur (Yardımcı oluruz :P ) vb. aklınıza ne gelirse çekinmeden sorabilirsiniz.

Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: spasmx

Merhabalar,

Bir kia çalışanı olarak (sanırım benden başka kia da çalışıp sportage kulanan yok) aracımdan gayet memnunum.

aracım 2012 model concept mt 4 ay kadar benzinde kullandım ortalama yakıt tüketimim 38 kuruş.

3 ay önce landirenzo lpg kiti taktırdım şu an benzin dahil 22 kuruş. Ankara trafiği (şaşmaz-ankara bulvarı-tandoğan-sıhhıye-kurtuluş-cebeci-akdere) güzergahı verileridir.

Araç hakkında aklınıza gelen her soruya cevap verebilirim. Ne eder, ne yakar, kronik hataları neler, servis ücreit ne kadar, sıfır almaya kalksak ne olur (Yardımcı oluruz :P ) vb. aklınıza ne gelirse çekinmeden sorabilirsiniz.

Saygılarımla,

Sayın spasmx, şu an 2014 model sportage concept plus otomatik için son satış pazarlıksız fiyatı nedir? Bayinizde bu modelin hangi renkleri mevcut? Birde tüp kaç tl ye mal oluyor? Cevaplarsanız sevinirim...

• @ihkaya06

Merhaba,

Pm inize cevap verdim. Forum içerisinden fiyat istemeyin lütfen :) Bana Pm ile aldığınız fiyatı ve bayiyi yazın bende ona göre bir çalışma yapıp sizi yönlendireyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spasmx

Merhabalar,

Saygılarımla,

LPG sisteminiz ne kadar benzin tuketiyor ? Ayrıca bu kit ne kadara mal oluyor ? %100 sıvı sisteme gore avantajları nelerdir ?

• Sportage 1.6 benzinli manuel concept plus 2015 model = 70.000tl
    Nissan qashqai 1.2 benzinli manuel skypck 2015 model = 75.000tl

Beklentim,düşük yakıt tüketimi,araç maliyeti,biraz da donanım olsun.

İki araç arasında kaldım. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
    Acil cevaplarını bekliyorum, şimdiden teşekkürler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • frmdls kullanıcısına yanıt
    Bir depo benzin ile 10 depo lpg tüketiyorum. fiyatı 3000 lira lpd sisteme göre avantajı benzinde kullandığı için yağlama sistemi daha iyi, motor garantisi veriyorlar ve daha ucuz :)
  • Perfect33 P kullanıcısına yanıt
    2015 yerine 2014 model consept plus alın çünki donanım olarak daha iyi. lpg ile yakıt tüketimleri yukarıda yazdığım gibi. benim tavsiyem lpg li 2014 consept plus mt 71000 e alirsınız lpg ile beraber 74000 olur sıfırını anahtarsız giriş çaliştima + stop start + otomatik park da eklenmiş olur aracınızın donanımına.
  • spasmx S kullanıcısına yanıt
    Ben de sizin gibi düşünüp 2014 concept plus manuel aradım önce ama araç bitmiş bulamadım hiçbir yerde.
    Bu sebepten dolayı Qashqai daha mantıklı gibi görünüyor.
    Cevabınız için tşk ederim.

• Arkadaşlar
    2015 concept plus otomatik almayı düşünüyorum
    Ankara OPAL ellerinde hiç 2015 olmadığını söylüyor.
    2014 satmaya çalışıyor (muhtmelen 2014 stoklarını eritmek istiyor)
    Ne önerirsiniz? Istanbul Oğuşları aradım fiyat aldım ama oğuşlar LPG takmıyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Perfect33

Ben de sizin gibi düşünüp 2014 concept plus manuel aradım önce ama araç bitmiş bulamadım hiçbir yerde.

Ankara opal 2014 concept plus beyaz (otomatik) 74.000 indi + 3800 lpg + 600 yan basamaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: c a g a t a y

quote:

Orijinalden alıntı: Perfect33

Ankara opal 2014 concept plus beyaz (otomatik) 74.000 indi + 3800 lpg + 600 yan basamaklar

İstanbul bayileri daha ucuz fiyat veriyor. 72.000 - 73.000 fiyat verenler var.
  • Perfect33 P kullanıcısına yanıt
    Consept Plus Manuel var ama sadece kurşun gri :(
  • Bugün bende aranıza katıldım 2014 Concept Olus Beyaz Manuel aracımı aldım hakkaten ilk izlenim olarak gayet memnun kaldım. Araç konusundaki yardımlarından dolayı başta merterl123 olmak üzere hepinize teşekkür ederim.
  • bu aracın arkasına orta kilo da 4 kişi oturabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi_bayoz

Bugün bende aranıza katıldım 2014 Concept Olus Beyaz Manuel aracımı aldım hakkaten ilk izlenim olarak gayet memnun kaldım. Araç konusundaki yardımlarından dolayı başta merterl123 olmak üzere hepinize teşekkür ederim.

LPG olayının araştırmıştınız önceden, taktıracak mısınız LPG ?
  • Arkadaşlar merhaba, Daha ne alacağımı netleştiremesem de 2012 model sportage aracımı satmaya karar verdim..İlan linki aşağıda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-kia-ilk-sahibinden-kazasiz-boyasiz-ecodynamics-full-202464048/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkman32

Arkadaşlar merhaba, Daha ne alacağımı netleştiremesem de 2012 model sportage aracımı satmaya karar verdim..İlan linki aşağıda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-kia-ilk-sahibinden-kazasiz-boyasiz-ecodynamics-full-202464048/detay

Hayırlı olsun. Yine SUV mu düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frmdls

quote:

Orijinalden alıntı: jedi_bayoz

Bugün bende aranıza katıldım 2014 Concept Olus Beyaz Manuel aracımı aldım hakkaten ilk izlenim olarak gayet memnun kaldım. Araç konusundaki yardımlarından dolayı başta merterl123 olmak üzere hepinize teşekkür ederim.

LPG olayının araştırmıştınız önceden, taktıracak mısınız LPG ?

LPG için mevcut deponun şehir içi bitmesini bekleyeceğim imzamdaki diğer araç dizel olup bir depo şu anki rakamlar ile 160 TL civarına dolup 500 KM gibi kullanıyordum, dün 200 TL benzin aldım kabaca kaç KM gittiğini göreceğim %30 dan fazla olursa Ankara OPAL a gidip 5 yıl garantili olarak taktıracağım. Dün aracımı aldığımda uzun yolda nerdeyse 11 litre ortalamayla geldim bugün şehir içi 8,4 litre civarı. Kaba bir hesap ile %30-35 fazla yakıt tüketimi var, ancak motorun alışma sürecinde bu biraz daha düşerse LPG taktırmayabilirim. Ayrıca bulunduğum ilçe küçük bir yer iş yerim 1 km mesafede, zaten ilçe bir uçtan diğerine 2-3 km LPG taktırırsam belki faydasını bile görmeyebilirim. . OPAL servisinde %35 tasarruftan bahsedildi yıllık ortalama 10.000 KM yol yapıyorum bu değerlerde amorti etme süresi 3 yıl gibi görünsede çoğu zaman belki LPG devreye girmeden motoru kapatacağım bu durumdada nerdeyse 5-6 yıl gibi görünüyor. Sonuç olarak çok gerçekçi olmasada depo bittiğinde kararımı vereceğim.

• Opalde taktıracağınız LPG kiti ile %35 değil yaklaşık %45 yakıt tasarrufu sağlarsınız. Eski yazılım araç rölantideykende benzin kullanıyordu. Yeni yazılımla LPG de çalışması sağlandı buda epey bi tasarruf sağladı.
  • merhaba arkadaşlar babam için 2012-2014 arası sportage düşünmekteyiz sahibindenden baktım çogu araç 2000-10000 km arası satılık bir kişinin sıfır aldıgı arabayı hemen satması beni biraz düşündürdü neden acaba diye burda araç hakkındaki arkadaşlara sormak istiyorum aracın 2 el piyasası nasıl kronik bir sorunu varmı hangi paket ve renk tercih edilir sizce mantıklımıdır bu araç.2 araç arasında kaldık açıkcası 1,2 passat yada 1,6 sportage siz olsanız ne yapardınız verdiginiz bilgiler için şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12271228122912301231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.