Şimdi Ara

YENİ KASIM GÜNCELLEMESİNİ YAPTIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar,xbox live update prewiew başvurum kabul edilmiş ve yeni güncellemeyi yüklemiş bulunuyorum,öncelikle güncelleme back up oyunlarda sorun yaşatmadı, he banlanırmıyım allah büyük,fakat şimdilik live da cirit atmaya devam,gelelim nacizane fikirlerime,facebook fena değil çok fazla ayrıntı yok,resimler profiller vs vs,zune hakkında bilgim olmadığı için yorum yapamıyacağım,last fm güzel ayrıntılı fakat hiç bir istasyonu dinleyemedim,bir uyarı veriyor,ya prewiew diye kanallar açık değil yada güzel ülkemin yasakları.
    arkadaşlar kısaca update güzel değişiklik yenilik herzaman iyidir.
    resim eklemeye çalışacağım becerebilirsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süsse -- 24 Ekim 2009; 20:26:43 >

• Silver uyelıkte de aynı sekılde takılabılıyosnuz dımı banlanma riski gold uyelıkle aynımı vede bunlar kotadan cok yıyormu malum 4gb ı her ay asıyorum da
  • Hiçbirini kullanmadığım için güncelleme benim için sadece ban korkusundan ibaret.Ama giderek "daha ne yapabilirlerki" formuna geliyor konsol.Birde menüler ve geçişler biraz hızlansa eksik kalmayacak.

İnceleme için teşekkürler.
  • Şimdi kullandığım gamertag'ı başka bir e-mail adresi ile almıştım.Ama facebook hesabım başka bi e-mail de.Gamertag'ın e-mail adresini değiştirebilir miyim?
  • sa arkadaşlar bende elite gold üyelikli kullanıcısıyım ve orjinal oyun kullanıyorumda... bu kasım güncellenmesini nasıl yükleyecem? ya ben kasayı yeni aldım 3 ay boyunca herhalde alabiliyormuşuz her ay bi kullanıcı üyeliği...........Ben japonca almıştım üyeliğimi dil japonca bunu nasıl çevirebilirim ki? update yapacam ve nasıl yapacam bana yardım eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şopcu -- 24 Ekim 2009; 21:00:53 >
  • ya bu kasım güncellemesi paralı mı yoksa? dün gece bi denedim payment istedi?
  • arkadaslar güncellemeyi live'a baqlanmadan offline olarak flash bellek kulanarak yükleyebilirmiyz??
  • arkadaşın yazdığını okumadan yorum yapıyorsunuz galiba

quote:

arkadaşlar,xbox live update prewiew başvurum kabul edilmiş ve yeni güncellemeyi yüklemiş bulunuyorum
  • arkadaşım güncellemeyi yaptığın makinenin hdd si orjinal mi değil mi? bunuda belirtirsen ,bu kasım update inde fwli hdd ler kullanılamayacak açıklmasınada bir cevap bulmuş oluruz. tabi hdd orjinal ise bu soru yine muallakta kalacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: game_360_TR

arkadaşım güncellemeyi yaptığın makinenin hdd si orjinal mi değil mi? bunuda belirtirsen ,bu kasım update inde fwli hdd ler kullanılamayacak açıklmasınada bir cevap bulmuş oluruz. tabi hdd orjinal ise bu soru yine muallakta kalacak..

hdd orjinal arkadaşım elite sürümün içinde gelen hdd
  • Ben de unable viewed başvurusu yaptım istemiyorum kardeşim güncelleme falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ben de unable viewed başvurusu yaptım istemiyorum kardeşim güncelleme falan

Aynen katılıyorum.
  • preview başvurusunu nereden yaptın ve bunun tam sürümü ne zaman çıkıyor?
  • Tam sürümü KASIM ayı ortası gibi çıkacak diye biliyorum.
  • Havada ban kokusu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: dievas

preview başvurusunu nereden yaptın ve bunun tam sürümü ne zaman çıkıyor?

xbox.com dan yaptım başvuruyu 3 gün sonrada kabul edildiğine dair mail geldi,cihazı açtığımdada update yuklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puerco

Havada ban kokusu var

aynen öyle. ben yeni xbox aldıgım için ban dalgası gelir şimdi. geçende öyle olmustu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.