Şimdi Ara

YENİ KASA OPEL ASTRA SEDAN PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
49
Favori
394.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-henuz-48-binde-sport-plussitil-paket-plussanruf-plusnavigasyon-534783190/detay

70 K ya şu aracı alsam mantıksız mı olur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar. 2012 model 1.4 turbo, cosmo, otomatik vites lpg li sedan aracım var. 120 bin km de. 9 bin tl hasar kaydı var, sağ iki kapı boyalı.

Satmayı düşünüyorum, piyasayı bilmiyorum.

Ne kadara satmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an ben alıcıyım bakıyorum emin olmamakla birlikte 65-67 olabilir. Hasar kaydı olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 31 Ekim 2018; 0:52:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Şu an ben alıcıyım bakıyorum emin olmamakla birlikte 65-67 olabilir. Hasar kaydı olduğu için.
    Tesekkür ederim.

Çok memnunum esasında ama 2 çocugumuz var, bir yere giderken zor oluyor artık, daha geniş araç lazım. Zafira 1.4 turbolara bakıyorum bende.

• Astra Sedan kasa değiştiriyor mu bilgisi olan var mı?

• Aslında değişti ama Türkiye ye gelmedi. sanırım da gelmeyecek gibi. Yeni kasa pejo grubu tasarlandığı zaman tr ye gelir bence.
  • Merhabalar.

Temiz olduğunu düşündüğüm bi astra için pazarlık aşamasındayım. Araç sahibi sport olduğunu iddiaa etse de tramer sorgusunda Edition olarak geldi.

Sahibine durumu belirttim, ruhsatta ise nd gibi ibare olduğunu, güvenlik için şase numarasını vermeyi doğru bulmadıgını söylüyor sahibi.

Araçta balık sırtı anten, krom çıta çerçevesi ve her sportta olmayan çok kollu çelik jant mevcut.Ekstra sunroof var.Elektronik park freni olduğunu da söyledi.Detaylı fotoğrafları alamadım daha.

Arkadaşlar bunu öğrenmenin başka yolu varmıdır? Aracın alındığı yetkili bayiyi aradım orası da güvenlik sebebi ile bilgi vermedi. 500 km yol gidilecek, zaman ayrılacak.

Tavsiyelerinizi esirgemeyin lütfen. Son olarak Yalova' da tavsiye edeceğiniz ekspertiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖiLkér -- 29 Kasım 2018; 13:19:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖiLkér

Merhabalar.

Temiz olduğunu düşündüğüm bi astra için pazarlık aşamasındayım. Araç sahibi sport olduğunu iddiaa etse de tramer sorgusunda Edition olarak geldi.

Sahibine durumu belirttim, ruhsatta ise nd gibi ibare olduğunu, güvenlik için şase numarasını vermeyi doğru bulmadıgını söylüyor sahibi.

Araçta balık sırtı anten, krom çıta çerçevesi ve her sportta olmayan çok kollu çelik jant mevcut.Ekstra sunroof var.Elektronik park freni olduğunu da söyledi.Detaylı fotoğrafları alamadım daha.

Arkadaşlar bunu öğrenmenin başka yolu varmıdır? Aracın alındığı yetkili bayiyi aradım orası da güvenlik sebebi ile bilgi vermedi. 500 km yol gidilecek, zaman ayrılacak.

Tavsiyelerinizi esirgemeyin lütfen. Son olarak Yalova' da tavsiye edeceğiniz ekspertiz var mı?
    Araç içi resimleri isteyin hocam sport da el freni sadece bir düğme, edition ise Manuel çekmeli el frenidir birde döşemeler de farklıdır
    Şase nosunu da alın bence gerçek hasar kaydı varsa orada çıkacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSefa23 -- 29 Kasım 2018; 13:59:34 >

• quote:

Merhabalar.

Elektronik elfreni ve sunroof varsa kesinlikle ve kesinlikle edition olma ihtimali yok :)

İçiniz rahat olsun sport araç, ayrıca ekstra olarak bluetooth var araçta.

KESİNLİKLE SPORT

• 2018 opel astra sedan edion plus için bayiden teklif aldım multimedia dahil 86 600 denildi sizce fiyat nasıl?

• 2013 model 1.3. Cdti sport + sunroof sedan alacak gibiyim. 73.500 e sizca fiyat nasıl? 14 bin küsür km de araç.

• ÖiLkér kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 1.6 cdti var. 14 bin km yi ben 6 ayda yapıyorum. Nasıl olur. Dizel bir aracı insan kullanmak için alır bu kadar zaman da bu km mantıklı değil gibi. 2017 model aracım 33 binde. yaptığım İşe git gel haftasonu gez yılda 2 kez tatile git.
  • Hocam bende anlam veremedim. Evin 3. arabası imiş genelde otoparkta yatmış. Performans beklentim yok konfor donanım istiyorum.

Sizce fiyatı makul mu?

• quote:

2013 model 1.3. Cdti sport + sunroof sedan alacak gibiyim. 73.500 e sizca fiyat nasıl? 14 bin küsür km de araç.
    Fiyat çok iyi hocam bence düşünmeyin bile

• Arkadaşlar 2017 model 1,6 CDti ot j kasa astra Sedan aldım park sensörü taktırmak istiyorum önde sorun olduğunu belirtti sanayide usta tecrübelerinizi aktarabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: emotıon

Arkadaşlar 2017 model 1,6 CDti ot j kasa astra Sedan aldım park sensörü taktırmak istiyorum önde sorun olduğunu belirtti sanayide usta tecrübelerinizi aktarabilir misiniz
    Benim araçta da önde yok banada aynısı söylendi her fren ve yaklaşılan araçla öter denildi bende taktırmadım kişisel düşüncem sadece arka sensör yeterli..

• MSefa23 kullanıcısına yanıt
    ön için sesli değilde sadece ışıklı gösterge falan olsa on numara olr. yanaşırken opelin burnu uzun zor oluyor
  • Selam arkadaşlar 2013 j kasa sedan sport arabamız var 120binde hasar kayıtsız, piyasası nedir? K kasa gelmeyecek bu gidişle sizce yine aynı kasa sıfır almak mantıklı mı ötv indirimi varken?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.