Şimdi Ara

Yeni kasa A3 Sportback sahibinden'e düşmüş (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
6.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40 bin Euro, karton-kağıt koltuklar (özellikle arka koltukların döşemesinin dandikliğine ve minderine bakın), tahta konsol (sınıfının en iyisi nasıl oluyormuş çok merak ediyorum, malzeme iyi olabilir de, standart yumuşak plastik olur olsa olsa, altındanmış gibi konuşuyorlar). Kaldı ki A serisi veya 1 serisinden daha güzel ve kaliteli görünmüyor iç mekan hiçbir şekilde.

A veya 1 varken buna bakmam. Yeni A3 bekleyenler de hayal kırıklığına uğramış zaten çoğunlukla.

Tasarımdaki uyumsuzluğa daha da dikkat çekmek isterim.

Düğmelerin bulunduğu ve konsolu boydan boya geçen çizgi detayı aslında çok çok güzel düşünülmüş, ancak hemen üzerinde yuvarlak alakasız havalandırma ızgaraları ve ekran kesinlikle olmamış. Konsolun diğer tarafları bu yüzden fena halde boş ve dümdüz kalmış.

Çizginin altı daha da fena. Havalandırma kumandalarını niye o kadar küçük yapmışlar, ekran da tamam o çizgiye uyumlu eyvallah ama alt tarafı da çok boş kalmış.

Hele hele o çakmağın bulunduğu yerdeki boşluk nedir öyle ya? Zamanında Skoda Favorit'lerin konsolunun alt bölümü yoktu, bizde süper dandik plastikten oraya 2 bölmeli raflı bi parça uydurmuşlardı, onu takıp satıyolardı. Tam ona benzemiş. Sanki arabaya ait değilmiş de daha sonra takılmış gibi.

Bu herifler iyice sapıtmaya başladılar.

Bir önceki A3 böyle değildi gerçekten, gerek donanım, gerek tip, tasarım, kalite, görüntü vs.

Dıştan hiçbir sorun yok, içi bitmiş aletin...

Tabi bunlar sadece benim fikirlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 18 Mart 2013; 15:54:33 >

• Eder meselesini bilemem ama ben hiç bir arabaya 90 bin tl vermem orası ayrı konuda ,ben içinide,dışınıda beğendim.
  • İç mekanda sadeliği sevmeme rağmen,hala her bakışımda bir gariplik hissediyorum...

Sade değil de boş,hele orta konsol sanki öylesine yerleştirilmiş gibi.
  • Plastik kokusu ta buraya kadar geldi.. ic konum.
  • eski kasasından her açıdan daha kötü olan tek model bu olabilir sanırım.
  • Çok pahalı, o iç dizayn nedir öyle, o koltuk kumaşları nasıl bir şey anlamadım. Kısacası yeni A3 pek alınası bir araç değil. Bmw 1 serisi daha
    alınası
  •  Yeni kasa A3 Sportback sahibinden'e düşmüş

Temiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

konsolda bol tuş ve ışık arayan arkadaşlar beğenmiyorlar ama şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim;

Tam istediğim gibi mükkemel bir konsol olmuş.. (bence)

güzel inceleme yapmış eleman.

• 1 serisinin karsisida bu fiyatla sansi yok. Saka gibi AUDİ bile olsa su araca 40 bin euro Allah'tan korksunlar. 90 bin lira para yazik gunah. Alan olursa bu fiyat devam eder. E bu fiyata bunu alaninda aklindan suphe ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuçta audi;malzemeler kaliteli olacak ama bence hiçte göze hitap etmiyor.Orta konsoldaki ekran tıpkı a serisindeki gibi berbat.
    Bu sınıfta iç mekan olarak gerek görsel gerekse kalite denince v40 gelir bence
     Yeni kasa A3 Sportback sahibinden'e düşmüş

Not:Dış görünüm olarak da...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

alman sitede doldurdum da doldurdum

burda bu ekipmanları ilave edersen bi 50~55k euro tutar herhalde.

http://konfigurator.audi.de/controller?next=summary-page&mandant=accx-de

+1
  • bence aracın içi güzel
  • elektrikli koltuk bile yok. pehh 90 bin para ver elektrikli koltuk olmasın işe bak arkadaş.
  •  Yeni kasa A3 Sportback sahibinden'e düşmüş

bence c sınıfında iç detay olarak en şık araç yeni astra.
  • O çakmağın orası şu dış tasarıma komple gölge ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Temiz.

bu hondanın hangi model kasası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: opelmania

elektrikli koltuk bile yok. pehh 90 bin para ver elektrikli koltuk olmasın işe bak arkadaş.

bu segmentte elektrikli olan hangisi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XmysticX

quote:

elektrikli koltuk bile yok. pehh 90 bin para ver elektrikli koltuk olmasın işe bak arkadaş.

bu segmentte elektrikli olan hangisi var?

tırnak içindeki notlar kendi internet sitelerinden alıntıdır. yani demem o ki opsiyonel olarak alabiliyorsunuz elektrikli koltuğu. yeterli mi örnekler birkaç marka daha yazayım mı?

mercedes a serisi
    "Sürücü koltuğu ve arkalığı kapıdaki kontroller ile elektrikli olarak ayarlanabilir. Ayarlar 3 programda saklanıp her zaman geri çağırılabilir. Ayrıca baş desteğinin yüksekliği de ayarlanarak optimal konuma getirilebilir."

hyundai i30 elite donanım
    "ELEKTRİKLİ SÜRÜCÜ KOLTUĞU ve BEL DESTEK AYARI"
    yeni opel astra sedan-hb
    "Yeni Opel Astra Sedan, 4 yönlü elektrikli bel desteği ayarına sahip 6 yönlü ayarlanabilir tam ortopedik, oturma pozisyonunuza tam uyum sağlayan ergonomik spor koltuklar sunuyor. Üst seviye konfor içinse sürücü koltuğu, 6 yönlü elektrikli ayar ile opsiyonel olarak geliyor"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akademiamania -- 19 Mart 2013; 1:17:31 >

• quote:

bence c sınıfında iç detay olarak en şık araç yeni astra.

Sadece iç tasarım değil dış tasarım olarak da şu anda kendi segmentindeki en mantıklı araç yeni Astra sedan. Donanımı falan söylemiyorum bile;)

• iç tasarımını beğenmedim ben.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.