Şimdi Ara

yeni iPhone 11 etkileştirilemiyor hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün Trendyol'dan iPhone 11 aldım. Eski telefonum olan se 2020 yi itunes üzerinden pcye yedekledim. Ondan sonra yeni iphone 11'imin kurulumuna başladım dil klavye ayarlarını seçtikten sonra wifiyide seçip kurulum için bıraktım ve birkaç dakika sürebilir falan dedi. En sonunda ETKİNLEŞTİRİLEMİYOR.! Etkinleştirme sunucusuna ulaşılamadığı için iphone'ununz etkinleştirilemedi. Etkinleştirmek için iphone'unuzu iTunes olan bir Mac veya PC'ye bağlamayı deneyin veya birkaç dakika sonra yeniden deneyin. diye bi uyarı aldım kurulumu sıfırladım baştan başladım wifi'den denedim hücresel veriden denedim yada eski telefon bluetooth açıp yeni telefona okutup öylece aktararak etkinleştirmek istedim oda olmadı. PC itunes e bağladığımda ise 'iphone' adlı iphone etkinleştirme bilgileri aygıttan alınamadığı için etkinleştirilemedi. iphone'unzun bağlatısını kesin. SIM kartın doğru takıldığından emin olun ve kullanıyorsanız SIM PIN'ı girmek için Kilidi Aç'a dokunup sonra İphone'unzu yeniden başlatın diyo. Denediğim yol kalmadı ama bir türlü etkinleştiremedim 0 cihaz jelatiniyle açtım. usb c-lighting kablo ile değil usb-lighting kablo ile pcye bağladım denedim lütfen yardım eder misiniz

• Se 2020 nin yanında direk 11 için kurulumu yapsan pc ye gerek kalmadan 11 kurulumunu sorunsuz yaparsın. Bütün ayarların da aynı şekilde yeni iPhone a geçer
  • onu denedim ondada sonuç alamadım en sonunda deneye deneye 8-9. denememde oldu sunucularla alakalı bi sorun olmuş olabilir

• Çözdüyseniz sıkıntı yok dediğiniz gibi demek ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.