Şimdi Ara

***** YENİ HYUNDAİ ELANTRA 2016 ***** TÜRKİYE' DE SATIŞTA (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
10
Favori
33.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracı yarın bende incelemeye gideceğim. Bugün trafikte gördüm aracı, test aracıydi. Gayet hoş duruyordu. Zaten Hyundai in tasarım olarak bir sorunu yok. Bu konuda çok başarılı bir marka. Tucson falan segmentinde efsane bir tasarıma sahip. Müthiş atletik yapıda bir araç. Asıl merak ettiğim aracın kalitesi. Umarım sacmalamamislardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Aracı yarın bende incelemeye gideceğim. Bugün trafikte gördüm aracı, test aracıydi. Gayet hoş duruyordu. Zaten Hyundai in tasarım olarak bir sorunu yok. Bu konuda çok başarılı bir marka. Tucson falan segmentinde efsane bir tasarıma sahip. Müthiş atletik yapıda bir araç. Asıl merak ettiğim aracın kalitesi. Umarım sacmalamamislardir.

He yaw bi el ativer konuya da, mesela i30 ya da octaviaya gore karsilastirabilirsen az cok fikrimiz olur.

En cok yalitim ve yol tutusu merak ediyorum. Kaliteyi bi sekilde asabiliyor insan :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzinlinin teknik verilerini atabilir misiniz arkadaslar.

• landscapee kullanıcısına yanıt
    Araç style alt paket manueldi.
    Dışarda farklar jant krom detaylar kapı açma kolları
    Sis farları farklı elite sis farlarını olduğu yer daha güzel
    Style da kolçak sabit hareket etmiyor elitede
    İleri geri hareket ediyor bagaj kapağı içerden açılıyor
    Stoplar farklı dedi satış temsilcisi ama lambaları yakmadım bişey diyemem farlarda led yok krom detay koymuşlar oraya teyp olan yer kötü durmuş ekran şart oraya arkada kol dayama yok aklıma gelen bunlar yalnız şöyle bir durum var fiyatına göre çokta kötü değil egea alacağıma bunu alırım

• turkeril kullanıcısına yanıt
    İ30 ve Octavia kadar kaliteli olmayabilir. Yarın detaylı inceler yazarım buraya ;)

• Umarım benzinli style manuelde cokca getirir ve fiyatı yukseltmezler.Öyle olursa 1.33 corolla'lar elde kalır style elantra kapış kapış gider ama 59 civarına cekerletse yine birşey değişmeyecek.

• Bu gün yeni Elentra yı inceledim biraz, araç hem içriden hem dışarıdan dizayn olarak çok güzel. Malzeme kalitesi olarak bence zayıf kalmış ön göğüsün üst tarafı hariç alabildiğine sert plastik. Bu plastikler zamanla mutlaka tangırtı yapar diye düşünüyorum. Hyundai bu anlamda adeta geri gitmiş gibi duruyor. Elentra dan inip i30 binince oldukça fazla kalite farkı olduğu belli oluyor. Aracın içi ferah oturma pozisyonu çok güzel arka koltukların sırtlığı vs.. iyi ayarlanmış diz mesafesi biraz az gibi dizler ön koltuğa temas ediyor fakat sıkıştırmıyor. Tuşlar ve Navisgasyon ulaşımı çok rahat. Baktığım araç sözde en üst donanım fakat bir çok özellik yok bence Hyundai en üst donanım aracı getirmeyip orta donanımı en üst diye satıyor, muhtemelen talebi görmek istiyorlar.
  • AO A kullanıcısına yanıt
    Dostum elite donanımda xenon yada led far varmıydı
    birde aracın teknik özellikleri bellimiydi bayide bilgisi olan varmıydı (hyundai sitesinde sadece fiyat bilgisi var çok entresan)

• Kardeşim elit donanimda xenon yok.. Ancak led gündüz fari var... Ben bayiye sormuştum var mi diye bayide broşür yoktu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muallim_25 -- 6 Mart 2016; 23:51:24 >
  • muallim_25 kullanıcısına yanıt
    Yarın fırsatım olursa aracı incelemeye gideceğim,yolda füme rengini gördüm heybetli duruyordu bakalım içi nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: özkonak50

Dostum elite donanımda xenon yada led far varmıydı
    birde aracın teknik özellikleri bellimiydi bayide bilgisi olan varmıydı (hyundai sitesinde sadece fiyat bilgisi var çok entresan)

Hocam Xenon falan yok el freni bile uyduruk bir plastikten yapılmış donanım olarak durumu parlak değil. Ben satıcıya çok fazla sert plastik var dediğimde müşteri böyle tercih ediyor yumuşak plastiklerde en ufak bir şeyde yırtılma ve çizilme olduğundan çok şikayet alıyoruz dedi ne kadar doğru bilmiyorum. Araç ile test sürüşüne çıkamadım çokta zamanım yokta test aracında sıra bekleyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

Fiyatlar açıklanmış. Dizel'de ve benzinli'de tek donanım varmış, ilginç.

Bu mesaja eklenen görseller:

benzinli otomatik arasındaki fark nedir böyle ya, dizeldeki gibi fark olsaydı gerçekten alınabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 7 Mart 2016; 12:54:16 >

• AO A kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün test ettim,araç dışardan heybetli ama içi dediğin gibi plastik agırlıklı sadece üst konsol yumuşak.biraz basite kaçılmış altyapı olarak.aracın hızlanması iyi gibi geldi sport modda.
    Yeni kasa aracta el freni digital beklerdim eski usul ve çok kalitesiz plastiği.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Bugün aracı test ettik dizel otomatik olan versiyonu,araç dışardan heybetli,hizlanmasi Vs güzel lakin bu araç D sinifiysa passat İnsignia suberb F segmenti olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C sınıfı olması lazım ama ona rağmen kalite düşmüş gibi geldi.fiyat ne verdiler

• elbette gönül yumuşak plastik ister ama sert plastikte de sorun yok.eski elantra'da da özellikle kapılarda sert plastik yoğundu. sürüş esnasında bir ses yapmıyordu. yeni kasanın daha sağlam işçiliği var.

lakin bu donanım ve fiyatlarla çok zor satması. sene olmuş 2016 ve baz donanımda yükseklik-derinlik ayarlı direksiyon yok. 15 inç kapaklı jant var. fransızlarla beraber en saçma donanım paketlerini hyundai sunuyor tebrikler.

2 sezondur elantra'yı katlediyor assan
  • Az önce Kore sayfasından baktım araçta elektronik park hariç yok yok Türkiyeye orta donanım üst donanım olarak getirilmiş. Keza oradada en üst donanımda plastik aynı plastik yani en pahalısınıda alsak yumuşak malzeme yok. Genel olarak i30 un gerisinde ki bu durum beni yeni kasa i30 dada aynı malzemeyi kullanacakları yönünde fena kıllandırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trexin

elbette gönül yumuşak plastik ister ama sert plastikte de sorun yok.eski elantra'da da özellikle kapılarda sert plastik yoğundu. sürüş esnasında bir ses yapmıyordu. yeni kasanın daha sağlam işçiliği var.

lakin bu donanım ve fiyatlarla çok zor satması. sene olmuş 2016 ve baz donanımda yükseklik-derinlik ayarlı direksiyon yok. 15 inç kapaklı jant var. fransızlarla beraber en saçma donanım paketlerini hyundai sunuyor tebrikler.

2 sezondur elantra'yı katlediyor assan

Bugun inceledim.baz pakette direksiyon yukseklik ayari ver ,derinlik yok.Ancak arac da yok.olan satilmis.bu fiyattan gelecegide belli degil.55.000 tl ye ben alirim bulursam.Dolu dizel e ise 82500 tl ye veriyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Elantra C2 sınıfı diye okumuştum.

Buraya bakılırsa pek rağbet yok, az satarsa ikinci elde ucuza alınır Tabi güzelse alınır.
  • Hyundai'nin herzamanki satış taktiği bu. Ellerinde eski elantralar kaldı bir şekilde onlarıda tükettikten sonra elite plus diye bir donanım getirip en full paketi koymuş olacak. Sene sonu veya 2017 başında en dolu paket gelir.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.