Şimdi Ara

***** YENİ HYUNDAİ ELANTRA 2016 ***** TÜRKİYE' DE SATIŞTA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
10
Favori
33.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2016’da piyasaya çıkacak olan yeni Hyundai Elantra üretildiği fabrikada gizlice fotoğraflandı.

Kısa bir süre içinde tanıtılacak olan yeni Elantra’da ön tasarımında Audi’dekilere benzer bir ızgara kullanılmış. Izgaranın yanı boomerang şekilli hava girişleri ve de yeni tasarım farlarıyla desteklenmiş. Arkaya doğru geçtiğimizde ise yenilenen LED arka farlarına rağmen geleneksel Elantra çizgilerinin korunduğu gözlerden kaçmıyor.

İç mekanında eğimli yüzeylerin bolca kullanıldığı şu anki Elantra’da, yeni modelde bundan vazgeçilmiş. Kullanışlılığın ön planda olduğu iç mekanda üç kollu yeni direksiyon simidi, yeni bilgi-eğlence sistemi ve metalik trim ilk göze çarpan detaylar.

Yeni Elantra’nın motor cephesiyle ilgili bilgi vermekten kaçınsa da, modelde 175Bhp’lik 1.6 T-Gdi’ında kullanılacağı yönünde.
     ***** YENİ HYUNDAİ ELANTRA 2016 ***** TÜRKİYE' DE SATIŞTA ***** YENİ HYUNDAİ ELANTRA 2016 ***** TÜRKİYE' DE SATIŞTA ***** YENİ HYUNDAİ ELANTRA 2016 ***** TÜRKİYE' DE SATIŞTA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viper74 -- 3 Mart 2016; 17:51:36 >

• Resim gözükmüyor!
  • Resim yüklemede sorun var , giderilince tekrar resim atarım.
    http://youtu.be/OdaV3gchSjU
  • 2016 Hyundai Elantra,

***** YENİ HYUNDAİ ELANTRA 2016 ***** TÜRKİYE' DE SATIŞTA ***** YENİ HYUNDAİ ELANTRA 2016 ***** TÜRKİYE' DE SATIŞTA ***** YENİ HYUNDAİ ELANTRA 2016 ***** TÜRKİYE' DE SATIŞTA

• quote:

Orijinalden alıntı: TahtalıKöyünMarangozu

Bu mesaj silindi.

ön tasarımı hacılamışlar resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 28 Ağustos 2015; 20:48:05 >
  • Aslında tasarımı hyundai, süspansiyonu ford, mekaniği toyota, motoru hondanın yaptıgı önüne de vw amblemi olan bi araç yapsalar ne satar he
    Edit:Kesin vw'ciler eksiliyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TahtalıKöyünMarangozu -- 28 Ağustos 2015; 22:31:48 >
  • Vaaay şekil olmuş cihaz.
  • içi seat leon
  • İç tasarım çok çapulcu olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

İç tasarım çok çapulcu olmuş.
    Leon'un içini almışlar, üzerine araba yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Maxy_ -- 28 Ağustos 2015; 22:38:25 >
  • Arkayı beğendim,önden fena durmuyor.
    İç tasarım berbat ötesi,yukarıda arkadaşın dediği gibi leon benzettim.
    Yarın araştırıcam biraz daha.
  • Hyundai yeni kasa çıkarmadan önce parçaların dayanıksızlığı,arabanın yolu tutmaması güven vermemesi gibi sorunları halletmeli
  • Ön citroen ds serisine benziyor ozellikle ds5
    Ici leon
    Arkasi son zamanlardaki moda tasarim
    A3 sedan ve a4 e benzemis
  • İçi leona benzemiyor bence.Direk aynısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klorf

Hyundai yeni kasa çıkarmadan önce parçaların dayanıksızlığı,arabanın yolu tutmaması güven vermemesi gibi sorunları halletmeli

Parça dayanıksızlıgı tamam haklısınız ama ben elantra da yol tutuş konusunda bir sıkıntı görmedim.Gayet iyi bir yol tutuşu vardı ama tabi focus,astra ya kafa tutacak kadar değil.
  • Dış tasarımı fena yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golfçü_

Dış tasarımı fena yalnız.
    İyi görünüyor. Ama ben hala Tucsona 1.6 dizeli niye koymadıklarında takıldım kaldım. Mantık açısından çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

İyi görünüyor. Ama ben hala Tucsona 1.6 dizeli niye koymadıklarında takıldım kaldım. Mantık açısından çözemedim.

Alıntıları Göster
    tasarımcı leon kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Alıntıları Göster
    konsolu değiştirmişler önemli olan o
  • Adamlar işi büyümüş aga o tucson ne ya öyle heybetli duruşu hırçın bakışı bide buna bak asil görünüm altında gizli güç canavar gibi duruyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.