Şimdi Ara

Yeni HTC One M8 'Farklı olanı arayanlara özel' video inceleme (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
7.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 gündür bu telefonu kullanıyorum ve kesinlikle bu defa olmuş. Tamam kusursuz değil ama kusurları da kesinlikle göze batmıyor. Kamera ve sanal tuşlar.. Kamerasına kötü diyen insan tamamen karalamak için konuşuyordur. Kamera kalitesi gayet iyi kamera arayüzü çok güzel.. Sanal tuşlara da kısa zamanda alışıyorsunuz..

• Kamerası iyi ama rakiplerine göre çok kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

quote:

4 megapiksel yetmez diyor,daha keskin ve daha net fotoğraflar çekmek için yüksek megapiksel gerekiyor,diyor.
    Mesut bey, fotoğrafçılığa bu kadar uzaksınız demek ki. Sanki 12 MP olsa ne olacak ? Billboard'lara mı bastırıcaz çektiğiiz fotoğrafları..

MP = Fotoğrafın büyüklüğü

Sensör kalitesi + işlemci kalitesi + fotoğrafı çekenin yeteneği = Fotoğrafın kalitesi

Mp tek!! başına her şey değil elbette.
    Ama sizin dediğiniz gibi 4 mp iğrençtir.
    Hangi çağda yaşıyoruz 500 liralık telefonlarla yarışır kamerası.
    2500 lira istiyorsan telefona en azından kabul edilebilir bir kamera koymak zorundasın.
    4 mp çek fotoğrafı m8 ile bir de z2, s5 vs rakip ve denk telefonlarla çek hangisi daha iyi.
    5" ekranda aynı gözükürler ama yakınlaştırma ne olacak sıfır çamur gibi olacak sanırsın 2007 yılında aldığım w890i.
    Bırakın beyler bu fanatizmi kamerası berbat kabul edilemez.
    Geri kalan şeyler ise fiyat hariç çoğu güzel ve bazıları kabul edilebilir düzeyde.

Yahu bu cahillerden kaldı mı hala 4 MP = 2272 x 1712 piksel deme. Yani FULL HD(1920x1080) çözünürlükten yüksek bir çözünürlük.
    HTC diyor ki, '' Ya MP'yi yüksek yapacaktık ya da fotoğrafın kalitesini iyileştirecektik ; biz kaliteyi seçtik '', diyor.

Adamlar lens,işlemci,sensör konusunda DSLR makinalarla yarışacak bir kamera geliştirmişler, fakat bazı cahiller buna burun kıvırıyor. Billboard'a mı basıcaksın birader ? Hayatında kaç kere, telefonla çektiğin fotoğrafın bir örneğini duvara tablo yaptırdın ? Ülkenin %99.9'u senin internete attığın fotoğrafa 4 Megapiksel'den az çözünürlükte bir ekrandan bakıyor.

Megapiksel ≠ Fotoğrafın kalitesi

Kendi cehaletinle yaşa sen hayatında dslr makine eline almamışsın belli bir kere al arada ki farkı gör ondan sonra konuş.
    Bilboarda basmak değil mesele ama ben hep çektiğim fotoğraflara zoom yaparım işte senin gibi görgüsüzler bunu bilemez zoom yapamayacaksam 2500 liralık telefon gitsin kumda oynasın sanırsın diğerleri mal bir sen bir de htc akıllı.

Forumun fotoğraf bölümüne arada uğra yavru ceylan 3 yıldır fotoğrafla uğraşıyorum ayrıca 3500 TL'lik fotoğraf ekipmanım var

Evet çok belli oluyor cep telefonu ile dslr makineyi bir tutuyorsun işte görmemişlik bu onca para ver makine al ama 4 mp kıytırık crp kamerası ile bir tut boşa almışın o kadar şeyi al bir m8 nasıl olsa aynı sana göre.

• bu senenin en büyük hayal kırıklığı olmuş bu be.

HTC, bu sene kendi gidiş biletini kendisi kesmiş.
    sony nin sallandığı şu yıllarda, artık telefonları elimize koreliler verecek demektir. Bir de samsung, LG ile danışıklı dövüş için anlaşırsa, adam gibi telefon beklemesin kimse yıl boyu, çinlilerden medet umarız.
  • kamera cacık bazıları DSLR la kapışır falan yazmış buna cahiller bile kahkahalarla güler

• Kamera bakımından gerçekten geride kalmış diyebilirim tasarım bakımından yine iyi iş çıkarmış o güç butonu nerde arkadaş mühendislik harikası hakikaten ya bazen bu telefon üreticilerinin neden böyle saçma şeyler yaptıgını anlıyamıyorum Onun dışında uygulama bazında geçer not alır
  • fiyatı tr piyasası için yüksek falan değil 2012 sonlarında iphone 5 de 2500tl hatta 3000tl civarlarında satılmıştı. samsung s5 İngiltere fiyatı £579.00
    m8 in ingilere fiyatı £560 sterlin.
    tabi fiyatın 2500 olması bi yerde iyi herkesin elindeki samsunglardan olmayacak m8:)

• quote:

Orijinalden alıntı: musdappo

fiyatı tr piyasası için yüksek falan değil 2012 sonlarında iphone 5 de 2500tl hatta 3000tl civarlarında satılmıştı. samsung s5 İngiltere fiyatı £579.00
    m8 in ingilere fiyatı £560 sterlin.
    tabi fiyatın 2500 olması bi yerde iyi herkesin elindeki samsunglardan olmayacak m8:)

Neden kimse anlamıyor şunu. İphone 5'in resmi çıkışı 3000 falan değil, paralel ithalat ürünü onlar. Resmi çıkışı 2100 müydü neydi diye hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin elinde sümsüng var. Açıkcası ben abd'den alıp kullanacağım ve herkesin elinde kullanılan cihaz kullanmaktansa ayrıcalıklı özel bir cihaz kullanırım daha iyi. Kamera keşke gene aynı özelliklerde mp'li en azından 8 olaydı tabi ki daha iyi olurdu ama en nihayetinde küçücük telefonlarımızdan baska biryerde bakmayacağız o yüzden olmazsa olmazlardan değil. Pili gönlümden geçen en azından 3050mAh olaydı eyiydi. Elin çinli markaları 3050-3100mAh pil koyuyorlar sende koyacaksın...

• Mesut çevik xperia zdeki ffc sertifika logolarına iğrenç demişti.M8 dekiler çok tatlı durmuş sanırım.

• htc m7 nin boyutları çok idealdi.Şimdi telefonun boyutları çok artmış özellikle uzunluğu daha az olsa daha iyi olurdu.

• scorpio1 kullanıcısına yanıt
    Valla ya . Htc one m7 tam kıvamındaydı :)))
    Htc m8'de o logo olmasaydı yada normal butonlar olsaydı direk alırdım.
    Ama beats audiodan vazgeçmeside çok kötü olmuş. Bence ön kamera hariç bir ilerleme göremedim ben telefonda.
    Açıkçası çok ümitliydim htc'den. Aradığım telefonun m8 olcağını düşünüyordum ama çok fena hayal kırıklığına uğradım.
    Htc one m7 kullanıpta m8 e geçenlerin yorumlarını bekliyorum şuan...
    Xperia z2 veya htc one m8 alacağım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Bu işlerleden anlmayan birinin önüne koy M7 ve M8'i hangisi daha yeni bir modeldir diye sor adam kesinlikle gider M7'der.

Ekran sözde büyümüş ama sanal butonlar nedeniyle M7'den farkı yok birde bu sözde büyüme yüzünden kasada gereksiz büyümüş ve köşelerin çok yuvarlatılması dahada bir kötü görüntü katmış. 2500 TL'e telefon satıyorsun tasarımı bir önceki modelden daha başarısız. M7 en alt model 32GB'di gidip bunda 16GB yapmıslar, günümüzde en ucuz komponent bellek iken. Kamera yine çöp. Ee bu telefonda ki yeninilik veya olumlu özellik ne peki?

Arkadaş bu nedir ya;

Gidin Xperia Z2 alın, en azından 1200 TL 'ye satılan modellerde bile 3GB ram varken siz telefona 2200-2500 TL verip 2GB ram'li telefon kullanıp dalga geçilmeyin.

Katılıyorum. Hayal kırıklığı oldu ya.. Beats audiodanda feda ettiler. Nereye gitti o kadar para.
    Beatse verdikleri parayı şimdi nereye verdiler yazdım.Millet eksilemiş , başka taraflarından anlamışlar herzamanki gibi.
    Beats harikaydı bee

• 2 gb ramla dalga mı geçilir bro o alttaki boşlukla sabaha kadar dalga geçilir ama ram 2 gb olunca neyden geri kalıyosunuz Allah aşkına
  • Telefonun sanal tuş olayı gerçektende çok kötü olmuş. Bunu dışında bazı mantıksızlar var diyorlar ki "telefon 3000 - 5000 TL olsun ki kimse almasın, fazla ortalık olmasın" yani 1500 liralık telefonu 3000 liraya dayasınlar yeterki kimsede olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_O_S_S -- 25 Nisan 2014; 1:56:27 >
  • Fazla zorlamanın gereği yok. HTC kendisi zaten karar vermiş ''Ben batıyorum,bunu kabul ediyorum'' Diyor. Hayırlı batışlar

• S5 M8 ultra gereksiz cihazlar...

• Oh oh, bütün telefon siteleri, kullanıcı yorumları vs kimse bir şey bilmiyor, burdan atan atana. Hayırlı işler ne diyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O süslü kılıfın fiyatıda 350 TL civarıymış. Yuhhhhhhhh diyorum başka birşey demiyorum.

• Ne kadar çirkin bir telefon olmuş. Alttaki boşluk ne öyle fiyatı 2500 TL miş verecek olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olşun.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.