Şimdi Ara

Yeni Honda Jazz 2009 (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
0
Favori
44.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yuh artık ki ne yuh. bu kadar fırsatçılık olmaz lütfen honda'ya mail atın. bu konuda. ben de vazgeçtim...
  • Demek ki arkadaşların araba satmaya niyeti yok.
    FUN, JOY, Dream model isimlerinden anlamamız lazımdı
  • "fırsatçılık" kelimesi biraz iyimser bence
    boşuna hondaya soğuk değilim
    tüm firmalar zam yaptı ama hondanınki insafsızlık derecesinde..kıçı kırık jazz a 2000 tl lik zam dünya üzerinde yoktur heralde...honda japonyaya şikayet etmek lazım..ama honda türkiye yani bi işe yaramaz
    bunlara hiç araç satılmadığı dönemde gidip bağırta bağırta pazarlık yapıp alıcan..zevki başka olur
    saygılar

quote:

Orjinalden alıntı: foreone

yuh artık ki ne yuh. bu kadar fırsatçılık olmaz lütfen honda'ya mail atın. bu konuda. ben de vazgeçtim...
  • 1000 YTL kapora yatirmistim 29.500'luk Honda Jazz duz vites Fun+ icin. Bugun 1 Nisan sakasi yapmislar 31500 olmus. Honda'yi tebrik ediyorum. Pazarlikli Aralik fiyatinin da (30500) 1000 YTL ustune cikarak OTV'yi buharlastirmakla kalmayip ustune ODV (Ozel dudukleme vergisi) koymuslar. Sinirden kipkirmizi oldum ya. Yarin kaporami geri isteyecegim. Araba falan da almiyorum kardesim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanaluser

1000 YTL kapora yatirmistim 29.500'luk Honda Jazz duz vites Fun+ icin. Bugun 1 Nisan sakasi yapmislar 31500 olmus. Honda'yi tebrik ediyorum. Pazarlikli Aralik fiyatinin da (30500) 1000 YTL ustune cikarak OTV'yi buharlastirmakla kalmayip ustune ODV (Ozel dudukleme vergisi) koymuslar. Sinirden kipkirmizi oldum ya. Yarin kaporami geri isteyecegim. Araba falan da almiyorum kardesim.

• quote:

Orjinalden alıntı: sanaluser

1000 YTL kapora yatirmistim 29.500'luk Honda Jazz duz vites Fun+ icin. Bugun 1 Nisan sakasi yapmislar 31500 olmus. Honda'yi tebrik ediyorum. Pazarlikli Aralik fiyatinin da (30500) 1000 YTL ustune cikarak OTV'yi buharlastirmakla kalmayip ustune ODV (Ozel dudukleme vergisi) koymuslar. Sinirden kipkirmizi oldum ya. Yarin kaporami geri isteyecegim. Araba falan da almiyorum kardesim.

kaporanı da zamlı al bence

• bende vazgeçtim
  • Arkadaşlar benim fun+ jazz'ın paspası ayağımın altından kayıyor ve bu beni bayağı rahatsız ediyor, buna çare bulabileniniz var mı ???
  • Ben de vazgeçtim maalesef! Uygulama başlatılıyor ama etki değerlendirilmesi yapılmıyor maalesef, yapılan ÖTV indiriminin % 6 dan fazla kısmı zam ile erimiş durumda. Bu nasıl bir mantık anlamak mümkün değil! Bence verilen siparişler iptal edilmeli. Uzak doğu ülkeleri ikinci dünya savaşından bu yana en büyük küçülmelerini yaşıyor ama sektör de buna önlem almak yerine fırsatçılık peşinde koşuluyor, gerçekten anlayamıyorum... bunların hepsi iyi analiz edilmeli...
  • çoğunluk iptal ettirirse siPARİŞLERİ FİYATLAR GERİ GELECEKTİR.
  • yeni gelenler artik 16 geliyormus
  • teşekkürler,
    gerek kalmadı

quote:

Orjinalden alıntı: forumusr

yeni gelenler artik 16 geliyormus

• Şimdi mayısta zam gelecek.
    ben jazz almayı planlıyordum joy i-shift 31.500 olacak mayıs ayında. biraz daha bekleyip,
    2010 model mi alsam diyorum ötv bittikten sonra büyük ihtimal en fazla 32.500 olur gibi geliyor.
    sizce?
    olan oldu nasıl olsa...
  • gercekten cok duzeltmisler jazz'ın tipini cok oval hatları vardı makyajlanarak daha cok ilgi gorecegine eminim!
  • hata edersin beklemekle. ÖTV bittiğinde siz görün Jazz'ların fiyatlarını. Benden söylemesi.
  • Liste fiyatına ötv eklenince Honda hayatta araba satamaz. Mutlaka ya indirecekler, ya da bayi paylarından indirecekler.
  • ÖTV indirimi bittikten sonra, değişen bir durum olmayacak. Aynı fiyatlara araba satmaya çalışacaklar ama satamayacaklar. Talep dengelerine göre (insanların akın akın galeriye gelmesi) kendi enflasyonlarını yaptılar ama bu bir hatadır.
  • Önümüzdeki günlerde tüm jazz'lara 1.500 tl daha zam geliyor haberiniz olsun..
  • sahibinden.com'da 4-5 tane yeni kasa Jazz ilanı gördüm.
    Memnun kalmayanlar mı var acaba?
  • Jazz harika bir araba, muhteşem bi görünüme kavuştu, o ilanlara bende baktım sizden sonra,
    4 tane var birtanesi galerinin Ayışığı honda satıyor, showroom aracı, diğerlerininde kim bilir ne derdi vardır,

Jazz almayı düşünen arkadşlara şiddetle önderirim, bu kadar doyurucu bi araba yok piyasada,
    ekonomi,donanım, konfor, enerji, hepsi jazz da :)

araba dizeelere kafa tutuyor yakıtta.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.