Şimdi Ara

YENİ HONDA HR-V 89 BİN 900 TL DEN SATIŞTA (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
9
Favori
11.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Honda harbiden kafayı yedi eyyy Honda kardeş bi silkelen kendine gel 1.5 atmosferik motorlu otm vites versiyonu 108 bin tl .. Kendinden bi üst segment qasqayiden bile daha pahalıya satmaya çalışan eyyy Honda insanları aptal yerine koyan eyyy Honda .. Böyle yaparsan qasqayi ayda 1500 adet satarken sen anca 50 tane satarsın .. Kafadan hrv bin 15 bin fazlası var .. Bu fiyattan alan arkadaşlarda piyasadan falan beyhaber galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetaliorbay

Honda harbiden kafayı yedi eyyy Honda kardeş bi silkelen kendine gel 1.5 atmosferik motorlu otm vites versiyonu 108 bin tl .. Kendinden bi üst segment qasqayiden bile daha pahalıya satmaya çalışan eyyy Honda insanları aptal yerine koyan eyyy Honda .. Böyle yaparsan qasqayi ayda 1500 adet satarken sen anca 50 tane satarsın .. Kafadan hrv bin 15 bin fazlası var .. Bu fiyattan alan arkadaşlarda piyasadan falan beyhaber galiba

108 liraya comforline tiguan alıyosun, 1.4 150 ps turbo motorlu, iki arabayı yan yana koy ve aynı fiyat bu arabalar diye yaz üzerine gelen geçen güler valla
  • donanım aynı değil ama, bunu biliyorsunuz değil mi?
    ekle donanımı 22.000 daha......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda nin Türkiye distribütörü kim? Anadolu grubu mu?

• lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    "Honda Türkiye AŞ" kendisi bir şirket; Anadolu grubu ile sadece ortaklıkları varmış ama otomobil olarak yok gibi:

http://anadolugrubu.com.tr/grupsirketleri/7/20/otomotiv-grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkien -- 12 Ağustos 2016; 22:32:16 >
  • tyrant1907 kullanıcısına yanıt
    Tiguan c segmenti bir araçtır
    Honda hrv ise B segmentidir.

B segmenti Suv :
    Honda hrv
    Nissan juke
    Opel mokka
    Renault captur
    Mazda cx3
    Sangyong tivoli
    Peugeot 2008
    Fiat 500 XL

Bu segmente en iyi Araç Honda hrv dır .

C segmenti SUV :
    Honda crv
    Vw tiguan
    Nissan qashqai
    Toyota rav4
    Audi q3
    Skoda yeti
    Hyundai tuscon
    Renault kajdar
    Peugeot 3008
    BMW X1
    Mercedes gla

En iyisi acık ara önde olan Honda crv
    O yüzden bazı Honda bayileri Honda crv ye d segmenti diyor . Haklılık payları da var .

D segmenti Suv :
    Audii q5
    Nissan X trail
    BMW x3
    Volvo xc 60
    Mercedes Glc

O yüzden Honda hrv pahalı ama segmentlerine göre çok çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutpafuli

Tiguan c segmenti bir araçtır
    Honda hrv ise B segmentidir.

B segmenti Suv :
    Honda hrv
    Nissan juke
    Opel mokka
    Renault captur
    Mazda cx3
    Sangyong tivoli
    Peugeot 2008
    Fiat 500 XL

Bu segmente en iyi Araç Honda hrv dır .

C segmenti SUV :
    Honda crv
    Vw tiguan
    Nissan qashqai
    Toyota rav4
    Audi q3
    Skoda yeti
    Hyundai tuscon
    Renault kajdar
    Peugeot 3008
    BMW X1
    Mercedes gla

En iyisi acık ara önde olan Honda crv
    O yüzden bazı Honda bayileri Honda crv ye d segmenti diyor . Haklılık payları da var .

D segmenti Suv :
    Audii q5
    Nissan X trail
    BMW x3
    Volvo xc 60
    Mercedes Glc

O yüzden Honda hrv pahalı ama segmentlerine göre çok çok iyi

Haklısınız, b segmentindeki rakipleri değerlendirince hrv onlardan iyi diyebiliriz fakat b segmentindeki tüm rakiplerinden daha pahalıya satııyor hatta c segmentindeki tiguan ve tucson gibi hrv ile kıyaslanmayacak güzellikteki ve boyuttaki araçlarla aynı fiyattan satmaya çalıyor honda

• AYnen mesela Honda crv 1.6 dizel 4x4 otomatik 150.000
    Vw tiguan 1.6 tdi 100.000
    2.00 tdi 150.000
    Yeni tiguana Beş basar ama fiyatı pahali .

• Subaru forester varken bunlar kimmiş💩 2015 forester dizel 135-140k gider onu alır kral gibi dağ tepe gezerim.
    Hr-v 60k eder

• aykutpafuli A kullanıcısına yanıt
    bizdeki şu sınıf şişirmesini de acaba başka yapan ülke var mıdır?

CRV standart bir compact crossover yani C segmenti bir SUV'dir. Satışçıların laflarına çok güvenmeyin.

konuya gelelim:

HRV'yi senin başında İngiltere'de uzun uzun inceledim Avrupa'ya gelen ilk araçları. Honda İngiltere, tüm Avrupa'daki Honda'ların servis merkezidir. Tüm sorunlar İngiltere'de toplanır. Honda İngiltere'deki arkadaşlarla biraz sohbet ettiğimde aldığım yanıt son derece netti. Çok sorunlu bir araç. Meksika'daki üretim kalitesi gerçekten çok düşük ve resmen arkadaşlar araçtan illallah demişlerdi. Kelimenin tam anlamıyla işi gücü bırakıp bu araçla ilgileniyorlardı. Özellikle üretimle ilgili çok ciddi sorunlar yaşanıyordu araçta. Bazı araçları ve sorunlarını ben de bizzat gördüm ve tek diyebileceğim en az 1 yıl içerisindeki üretimleri almak çok mantıklı değil. Bana göre hatta, daha uzun süre almak (makyaja kadar) çok mantıklı gelmiyor; çünkü gözlemlediğim kadarıyla yatırım gerektiren sorunlar var.

• Aracı sürdüm. Cok sıkıntısı var.

• 13 yıldır jazz kullanıcısıyım, honda kalitesinden memnunum, yeni hrv yi merak ediyorum kullananlar yorumlarını paylaşırsa bilgi sahibi oluruz.
  • 2016 model ve üstü HR-V'ler için INSTAGRAM ve FACEBOOK sayfamız oluşmuştur. Linklerini aşağıya bırakıyorum. FACEBOOK grubuna 2016 model ve üstü araç sahipleri, aracı almak isteyenler, araca karşı ilgi duyanlar ve araçla ilgili alışveriş yapmak isteyenler kabul edilecektir. Aynı zamanda sadece araç sahiplerinin olduğu WHATSAPP grubu da kurulmuştur. Gruba katılmak için hondahrvclubturkiye@gmail.com E-POSTA adresine iletişim bilgilerinizi atarsanız gruba eklerim.
    INSTAGRAM:www.instagram.com/hondahrvclubturkiye
    FACEBOOK:https://www.facebook.com/groups/hondahrvclubturkiye/

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.