Şimdi Ara

Yeni Honda CR-V ciler Buraya!!!!(2007-2008) Herkes görüşlerini yazsın! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
284
Cevap
6
Favori
110.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mdeve

makyajsızda eldekini yaklaşık 77,5-78 lira civarında, makyajlıda ise en son 79-80 arası fiyatlardan bahsediyorlar

Alıntıları Göster
    crv nin birde standart modelini sunucaklar teknik özelliklerde öyle diyor. Acaba fiyatı ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sönmez güdücüoğlu

Honda CRV 2009 yakıt tüketimi konusuna değinmek istiyorum. benim CRV 8.9 litre tüketiyor 2009 ve 53.000 de. Daha az tükettiren varmı merak ediyorum. Benzinli benimki
    YAHU SİZE SORU SORUYORUM HİC TAKAN YOK
    NE BİCİM FORUM YORUM SİTESİ YAHU
    ADAM GİBİ BİLGİ İSTİYORUZ CEVAPLAYAN YOK
    ANLASILDI HEPİNİZ Bİ SEY BİLDİGİ YOK....

ANCA HERKESİN BİLDİGİ
    YENİ ACENTA BİLGİLERİNİ
    BİRBİRİNİZE SATIN SACMA SAPAN....... 3/1
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsrwy

YAHU SİZE SORU SORUYORUM HİC TAKAN YOK
    NE BİCİM FORUM YORUM SİTESİ YAHU
    ADAM GİBİ BİLGİ İSTİYORUZ CEVAPLAYAN YOK
    ANLASILDI HEPİNİZ Bİ SEY BİLDİGİ YOK....

ANCA HERKESİN BİLDİGİ
    YENİ ACENTA BİLGİLERİNİ
    BİRBİRİNİZE SATIN SACMA SAPAN....... 3/1

Alıntıları Göster
    Forumu hortlatalım biraz , ne var ne yok cereveciler. :)
  • Lpg takmayı dusunuyordunuz. Taktirdiniz mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TcpIp

Lpg takmayı dusunuyordunuz. Taktirdiniz mi.
    Yok taktırmadık , satacaz yakında 60000 km oldu araba.
  • neden satıyosunuz ,memnuniyetsizlik mi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpc

neden satıyosunuz ,memnuniyetsizlik mi var ?
    arkadaşlar merhaba handi modelde adapdif cc ve acil durum freni var ?
  • portiwashere P kullanıcısına yanıt
    2008 ve sonraki kasalarda Cmbs ve afs tuşu (direksiyonun sol altinda yan yana iki tuş) olan modellerde bu ozellikler var. Boyle olanlar ön izgaradaki honda amblemindende anlasilabilir.
  • Cevap için teşekkür ederim söylendiği gibi 12-13 lt benzin yakıyor mu?
  • portiwashere P kullanıcısına yanıt
    Yogun trafikte 12-13 u bulur. Ankarada karisik 10-11 arasinda dolasiyor. Accordla hemen hemen ayni yakiyor. En fazla %10 farkeder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TcpIp

Yogun trafikte 12-13 u bulur. Ankarada karisik 10-11 arasinda dolasiyor. Accordla hemen hemen ayni yakiyor. En fazla %10 farkeder.
    ne yapacağımı şaşırmış durumundayım 5008 ile crv arasında kaldım sorunsuzluk için honda tasarruf için 5008 diyorum ama karar veremedim : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: portiwashere

ne yapacağımı şaşırmış durumundayım 5008 ile crv arasında kaldım sorunsuzluk için honda tasarruf için 5008 diyorum ama karar veremedim : )
    2011 model CR-V'yi 3.5 yıl kullandım. Bana hiçbir sorun çıkarmadı. Servisinden de çok memnundum. 3 yılın sonunda ortalama tüketimim 10.6 litreydi. Şehir içinde özellikle kış aylarında 14-15 L'yi bile buluyordu. Bu nedenle yakıt tüketimini dert edecekler hiç düşünmesin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

2011 model CR-V'yi 3.5 yıl kullandım. Bana hiçbir sorun çıkarmadı. Servisinden de çok memnundum. 3 yılın sonunda ortalama tüketimim 10.6 litreydi. Şehir içinde özellikle kış aylarında 14-15 L'yi bile buluyordu. Bu nedenle yakıt tüketimini dert edecekler hiç düşünmesin derim.

merhaba

sattınız mı arabınızı ? bende 2. el düşünüyorum da , ayrıca lpg düşünmediniz sanırım

hayatımda hiç lpg li araca binmedim ancak crv alırsam ilerleyen zamanda düşünmüyor değilim
  • quote:

quote:

merhaba

sattınız mı arabınızı ? bende 2. el düşünüyorum da , ayrıca lpg düşünmediniz sanırım

hayatımda hiç lpg li araca binmedim ancak crv alırsam ilerleyen zamanda düşünmüyor değilim

Evet 3 ay önce sattım. LPG hiç düşünmedim ama sattığım arkadaş alır almaz taktırdı .

• quote:

quote:

quote:

merhaba

Evet 3 ay önce sattım. LPG hiç düşünmedim ama sattığım arkadaş alır almaz taktırdı .

anladım ,teşekkür ederim..

• Komsumda benzinli otomatik 1 lira yakiyormus km de dogrumu ?
    Araci yeni 6 aylik falan
  • Selam crv ciler sizw uzman sorusu...
    Bi tanidikta 2008 model crv var 62.000 de executive modeli galiba benim arabayla takas yapmak istedi muhtemelen yakittan şikayetçi. Bende 2012 citroen c4 comfort plus otomatik var ve aracim sehirici 5 lt mazot yakiyor ayrica bayada dolu bi araba start stop elektronik El freni katlanir ayna gibi ozellikleri var. 3 cocuklu bi aile olunca hb araba bize kucuk geliyor bendw crv yi ciddi ciddi dusunuyorum. Muhtemelen benim arabanin üzerine 7.000 tl gibi fark verecegim. Peki crv lerde en cok tutulan model hangisi bide cmbs ne demek hangi modelde var 4×2 ler tutuluyormu gibi gibi yorumlar icin simdiden cok tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

quote:

Orjinalden alıntı: Deoxyri

GKN şehiriçi şehirdışı karışık ortalamada 650 km civarı

crv de o kadar yapiyor

sence hangisi daha iyi performansli ve hangisi az yakar antara mi crv mi

Alıntıları Göster
    Öncelikle böyle bir sitede forumda yer alan tüm kullanıcılara merhabalar.
    2007 model honda crv executive eski kasa aracım vardı satmış bulunmaktayım.
    şimdi 2007 veya 2008 yeni kasa honda crv alacağım nasipse:)
    Yeni kasasının eski kasasına göre performans farkı artı yönde mi eksi yönde midir?
    Ancak anlamadığım birşey executive,elagance,i, bunların araçtaki farklılığı nedir? bunu bilen varsa cevap verebilir mi?
    Alacağım araçta nelere dikkat etmem gerekir.
    Konuyla ilgili cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercantutum

Öncelikle böyle bir sitede forumda yer alan tüm kullanıcılara merhabalar.
    2007 model honda crv executive eski kasa aracım vardı satmış bulunmaktayım.
    şimdi 2007 veya 2008 yeni kasa honda crv alacağım nasipse:)
    Yeni kasasının eski kasasına göre performans farkı artı yönde mi eksi yönde midir?
    Ancak anlamadığım birşey executive,elagance,i, bunların araçtaki farklılığı nedir? bunu bilen varsa cevap verebilir mi?
    Alacağım araçta nelere dikkat etmem gerekir.
    Konuyla ilgili cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    2007-2012 CRV'lerin hepsi 4x4'tür. Türkiye'de 2011-2012 makyajlı kasada eklenen Elegance ara donanım haricinde Executive olarak tek donanımla full şekilde (ısıtmalı deri koltuk, cam tavan, xenon vs.) satıldı. Buna ilaveten ekstra güvenlik paketi sunuldu. Bunda da CMBS (Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi), ACC (Uyarlanabilir Hız Sabitleyici), AFS (Aktif Ön Aydınlatma Sistemi) bulunuyordu. Normalde dvd-navigasyon sistemi bulunmasa da sonradan takılan ve araca özel tam uyumlu değişik marka cihazlar (Navitech, Necvox, Flyaudio vs) piyasadaki araçların çoğunda bulunur. Bir de şehir paketi adı altında ön ve arka tampon, bagaj üstü spoiler ve yan basamak genelde çoğu araçta takılıdır.

Önceki nesil CR-V sadece 2.0 benzinli otomatik ve 2.2 dizel manuel seçenekleriyle satıldı. 2011 yılındaki makyajdan sonra eklenen Elegance donanımında cam tavan, deri koltuk, xenon ve karartılmış arka camlar bulunmaz.

Aracın kronik bir sorunu yoktur. Bakımları yetkili serviste ve düzenli yapıldıysa sorun çıkarmaz. Performans/yakıt oranı benzinli modelde düşüktür.

• quote:

2007-2012 CRV'lerin hepsi 4x4'tür. Türkiye'de 2011-2012 makyajlı kasada eklenen Elegance ara donanım haricinde Executive olarak tek donanımla full şekilde (ısıtmalı deri koltuk, cam tavan, xenon vs.) satıldı. Buna ilaveten ekstra güvenlik paketi sunuldu. Bunda da CMBS (Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi), ACC (Uyarlanabilir Hız Sabitleyici), AFS (Aktif Ön Aydınlatma Sistemi) bulunuyordu. Normalde dvd-navigasyon sistemi bulunmasa da sonradan takılan ve araca özel tam uyumlu değişik marka cihazlar (Navitech, Necvox, Flyaudio vs) piyasadaki araçların çoğunda bulunur. Bir de şehir paketi adı altında ön ve arka tampon, bagaj üstü spoiler ve yan basamak genelde çoğu araçta takılıdır.

Önceki nesil CR-V sadece 2.0 benzinli otomatik ve 2.2 dizel manuel seçenekleriyle satıldı. 2011 yılındaki makyajdan sonra eklenen Elegance donanımında cam tavan, deri koltuk, xenon ve karartılmış arka camlar bulunmaz.

Aracın kronik bir sorunu yoktur. Bakımları yetkili serviste ve düzenli yapıldıysa sorun çıkarmaz. Performans/yakıt oranı benzinli modelde düşüktür.
    Ufak bir düzeltme yapayım 2011-2012 Elegance donanımda karartılmış yan ve arka cam mevcut. Ayrıca Alkantara-deri karışımı koltuklarda önlerde ısıtma da mevcut. Nereden biliyorsun demeyin çünkü kendi aracım bu şekilde.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.