Şimdi Ara

Yeni Honda CR-V ciler Buraya!!!!(2007-2008) Herkes görüşlerini yazsın! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
6
Favori
109.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vincentvega

2007-2012 CRV'lerin hepsi 4x4'tür. Türkiye'de 2011-2012 makyajlı kasada eklenen Elegance ara donanım haricinde Executive olarak tek donanımla full şekilde (ısıtmalı deri koltuk, cam tavan, xenon vs.) satıldı. Buna ilaveten ekstra güvenlik paketi sunuldu. Bunda da CMBS (Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi), ACC (Uyarlanabilir Hız Sabitleyici), AFS (Aktif Ön Aydınlatma Sistemi) bulunuyordu. Normalde dvd-navigasyon sistemi bulunmasa da sonradan takılan ve araca özel tam uyumlu değişik marka cihazlar (Navitech, Necvox, Flyaudio vs) piyasadaki araçların çoğunda bulunur. Bir de şehir paketi adı altında ön ve arka tampon, bagaj üstü spoiler ve yan basamak genelde çoğu araçta takılıdır.

Önceki nesil CR-V sadece 2.0 benzinli otomatik ve 2.2 dizel manuel seçenekleriyle satıldı. 2011 yılındaki makyajdan sonra eklenen Elegance donanımında cam tavan, deri koltuk, xenon ve karartılmış arka camlar bulunmaz.

Aracın kronik bir sorunu yoktur. Bakımları yetkili serviste ve düzenli yapıldıysa sorun çıkarmaz. Performans/yakıt oranı benzinli modelde düşüktür.

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.Son bir şey daha
    2008 yada 2009 model executive model, 60.000 km civarı ve tek kapı sacı değişmiş (sürtmeden dolayı) crv ne kadar eder. Az çok bir fiyat söyleyebilirseniz memnun olurum.
  • bayhakan kullanıcısına yanıt
    Fiyat konusunda bir şey diyemem. Ben 2011 model 32 bin km'deki çiziksiz aracımı Aralıkta 69.500'e sattım. Son zamlardan sonra piyasası biraz yükselmiş olabilir tabii. Yalnız malum sitedeki fiyatlar gerçek piyasasını yansıtmıyor. Oradaki fiyat ortalamasının yaklaşık %10 altı gerçek piyasası denilebilir.
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim...
  • bi şi diil ....
  • crv aracına lpg taktıran varmı. Hangi marka ve yakıt durumları nedir. Sorun çıkarttımı motor ve diğer akşamlarda. Birde lpg dönüşümünden sonra motor sesinde bir değişiklik yada ekstra yeni bir ses oluştumu.
  • Arkadaslar merhaba
    97 model bir crv'm vardi 2000 yilinda aldigim ve 2005'e kadar kullandim.
    Halen tadi damagimda kldigindan tekrar crv'ye donmeyi dusunuyorum.

2008-2010 arasi alacagm crv'de arka koltuklar icin havalandirma izgarasi var mi?
    Sahibindendeki ilanlarda millet var yazmis ama fotolarda goremedim. Ayni sey hafizali surucu koltugu icin de gecerli.

Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apokachi -- 27 Nisan 2014; 22:16:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    öncelikle cevabınız için teşekkürler.
    75000 de 2008 model honda crv executive bir araç aldım. ilk işim brc tüp taktırmak oldu.
    tüp taktırdıktan sonra çok şükür mükemmel derecede yakıt tasarrufu olduğunu düşünüyorum.
    ancak bir problem var! araç yol alırken yakıtta düşüyor yani ibre düşüyor yakıt aslında aynı seviyede. servisi bu problem için aradım ancak bir çözümünün olmadığı sadece mir modül yerleştirerek her maşa bastığında tekrar yakıt ölçümü yaptırarak sorunu bir nevze de olsa giderebileceğini söyledi.
    şimdi düşünüyorum bu kadar akıllı araçlar varken bir yazılım ile bunu araca yükleyemiyorlar mı?
    bu konuda bir bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.
    iyi geceler.
  • ercantutum E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun . LPG konusunda hiçbir bilgim yok malesef.
  • ercantutum E kullanıcısına yanıt
    Depoyu cok doldurursaniz 1/2 yada 3/4 gibi dusme olsa bile cabuk toparliyor dogru seviyeyi.

• İyi günler, 2 gün önce 2009 siyah crv aldım, tavandaki paralel (yanlamasına) olan tavan raylarından almak istiyorum.
    Çok şık duruyor. Ancak internette yurtdışı siteler dışında bulamadım.
    Bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.
     Yeni Honda CR-V ciler Buraya!!!!(2007-2008) Herkes görüşlerini yazsın!
  • kemalorta kullanıcısına yanıt
    iyi gunler. Bende arkadan one uzanan raylardan istiyorum. Sizin istedikleriniz ruzgar sesi yapabilir belki. Bulursaniz haber verebilir misiniz.

• Arkadan öne doğru uzananlardan çok var, şaşmazda "voyager otomotiv" diye biryer var,
    internet sitesini incelerseniz crv için güzel ürünleri var gibi, ama canlı görmedim.
    hafta sonu gidip bakıcam. Fiyat bilgisinide bilemiyorum.
    Şekil olsun diye mi alacaksiniz yoksa kullanmak icin mi. Bende onerdiginiz yeri inceleyecegim. Fiyat uygunsa bende taktirabilirim.

Birde ön koruma var o da çok hoş duruyor ama hiç taktiran gormedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TcpIp -- 2 Haziran 2014; 20:13:49 >
  • tamamen görsel amaçlı, kasa daha heybetli bir hal alıyor.Dediğiniz gibi ön tampon korumada çok şık,
    ama ağırlığıda önemli (boru profilden yapılmış olmalı), hepsi ekstra yük, bu da ne yazıkki yakıt tüketimi demek...
    Voyagere telefon ettim 300- 350 civari gelin buraya net soyleriz dediler. Beraber alsak daha uyguna verirler mi acaba yada hurdacilardan cikma bulamaz miyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TcpIp -- 3 Haziran 2014; 11:14:42 >
  • Başka yerleride araştırmak lazım, bugün lpg taktırıyorum, aracı alırken orada da sorarım,
    dediğiniz gibi çıkmada olabilir, ama nerde bulabileceğimizi bilmek lazım, biraz araştıralım ben de sorayım,
    beraber almak mantıklı, yeni bir bilgi alırsam paylaşırım.
  • barlo kullanıcısına yanıt
    satılıkmı dostum böle sisey arıyorum
  • Aynısının tıpkısı 2009 model, daha alalı 3 gün oldu...
  • Herkese selamlar..

1 hafta önce 2011 Honda Crv Lifestyle modelini satın aldım.Arabayı çok araştırdım almadan önce..Şimdi ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm.

- Arka diz mesafesi çok geniş,arka koltuklarda sanki bir hol koridor var o derece :)

- Yol tutuşu,süspansiyonları, gerektiğinde devreye giren 4*4 özelliği ile gerçekten mükemmel bir araç.

- Yakıt tüketimi bu araç için normal değerde ama ben arabaya çok bindiğim için lpg taktırmayı düşünüyorum..Honda motorları lpg ile uyumlu,düzenli bakımları yapıldıktan sonra bir sorun oldugunu duymadım hiç..Tabi dogru marka ve dogru usta ile..Bir depo benzini gecen hafta 240 tl ye doldurdum,şehir içi 400-440 km arasında gittim şehir içi..Lpg den sonra yakıtımın km de 330-350 kr arasına düşeceğini tahmin ediyorum..

- Aracı almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim..Honda hayat onda diye boşuna dememişler:)

Daha yazılacak çok şey var ama fazla uzatmayım,Honda ailesine katılmaktan çok memnunum..30 bin bakımı için zonguldak ereğliye gitmeyi düşünüyorum,bakım ücretleri konusun da bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim..Saglıcakla esen kalın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsa_88 -- 5 Haziran 2014; 11:21:27 >
  • hsa_88 H kullanıcısına yanıt
    kaça aldın hocam merak ettim ne renk kaç binde
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.